lekarz w marynarce wojennej — royal australian navy
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Abraham Goldschlag
Chociaż wcześniej - rzadko - pojawiał się w Lorne z uwagi na obecność swojego przyjaciela, to dopiero teraz postanowił osiedlić się tu na dłużej. Dostał w spadku łódź po dziadku, z której chce uczynić swój kąt poza rejsami w marynarce. Dumny lekarz w szeregach marynarki wojennej naznaczony beztroskim i ryzykownym podejściem do życia. Jego twarz jest jednak znana mieszkańcom Lorne Bay, za sprawą bliźniaczego brata, który od jakiegoś czasu już mieszka w Lorne. Z chęcią podenerwuje miejscowych lekarzy swoją wiedzą - której jest zdecydowanie zbyt pewnym - a każdego kto zechce słuchać przy szklance whisky w lokalnym pubie uraczy morską opowieścią.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
lenny
ernest, larabel, jose, jolene, priscilla, nova
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
easter bunny
chubby dumpling
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
Obrazek
wiadomo, tutaj to wielka miłość, ale może chcesz kogoś jeszcze ode mnie? <3 walter wainwright jest neurochirurgiem, więc jeśli abe zawita kiedyś do szpitala w cairns i zachce trochę powciskać się w metody stosowane przez waltera, to wainwright na początku będzie się wkurzać, ale potem znalazłby w jego nieszablonowym spojrzeniu coś interesującego i to zaintrygowanie z pewnością nakazałoby mu w przyszłości zasięgać jakichś rad, czy po prostu opinii, żeby poszerzyć swój punkt widzenia :hm: więc proponuję może coś w stylu wzajemnego szacunku i czasem sympatii, ale czasem też sporej dozy irytacji, jak w czymś się mocno nie zgadzają, no ale możesz z tym handlować albo zarzucić coś innego :hihihi:

abraham goldschlag
lekarz w marynarce wojennej — royal australian navy
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ephraim Burnett :flowers:

geordan balmont no wiadomo, miłość po grób :milosc: a co do waltera to z chęcią! można uznać, że Abraham przyjechał do szpitala z jakimś pacjentem, nie wiem, był świadkiem jakiegoś zdarzenia i doraźnie pomógł zanim przyjechała karetka, a potem wrócił w sumie razem z karetką bo np. stan pacjenta tego wymagał? pacjent trafił pod opiekę waltera i wtedy mieli okazję się poznać?
ambitny krab
lenny
ernest, larabel, jose, jolene, priscilla, nova
malarka — gdzie wena poniesie
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cześć abraham goldschlag :welcome:
Nie wiem, jak wiele Ephraim wspominał o swojej znajomości z dawnych lat z młodziutką studentką sztuki i czy w ogóle napomknął o wymienianych z nią przez jakiś czas listach, ale ponieważ Leighton po latach wróciła nie tylko do Lorne, ale również do życia Burnetta, to widzę tutaj potencjał na ciekawą relację, o ile masz ochotę 8)
przyjazna koala
grażynko
brak multikont
lekarz w marynarce wojennej — royal australian navy
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
hejka Leighton Wyatt <33
Z tego co wiem, to Ephraim się nie chwalił, ale nie wiem czy jest to sporą przeszkodą? I czy masz jakąś wstępną koncepcję, czy wspólnie myślimy? <3
ambitny krab
lenny
ernest, larabel, jose, jolene, priscilla, nova
malarka — gdzie wena poniesie
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Absolutnie żadną! Najwyżej będzie miał niespodziankę :lol:

Skoro obydwoje pojawili się w Lorne stosunkowo niedawno i obydwoje trudzą się aktualnie remontami, to myślę, że poszłabym w tym dość banalnym, ale dającym różne możliwości kierunku; Leighton, choć bardzo chce być kobietą samodzielną, nie do końca radzi sobie z usterkami, a już na pewno nie z wyborem narzędzi do ich pokonania, więc w zamian za pomoc na pewno chętnie pomogłaby w wyborze kanapy czy mebli do kuchni :lol:
przyjazna koala
grażynko
brak multikont
lekarz w marynarce wojennej — royal australian navy
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Leighton Wyatt

bardzo mi to pasuje! bo podejrzewam, że u Becky gust jest typowo męski - a więc patrzymy na ceny - to kobieca ręka się przyda <3 a później zobaczymy jak relacje i losy nas poniosą <3 super, bardzo mi się podoba, jeżeli będziesz miała ochotę popisać to serdecznie zapraszam na pw albo disco lenny face#3997
ambitny krab
lenny
ernest, larabel, jose, jolene, priscilla, nova
ODPOWIEDZ