asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
No to dobrze, bo się martwiłam :( I niby nie wypada, ale ciasta i pacierza nie odmawiam!
Och, czyli takie sprawialiśmy wrażenie? To chyba dobrze... w sensie, Jonathan oświadczył mi się dwa dni temu, stąd moje zaskoczenie :lol:
Czy super, to nie wiem, ale nie mam nowotworu, więc jest nieźle! I uuuu, tam jeszcze nigdy nie byłam! Ale super!!! *.*


mathilde bennett
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
Pewnie wyglądaliśmy na narzeczeństwo, no wiesz... mieszkając razem już jakiś czas... no, ale dziękujemy bardzo! Przekażę Jonie gratulacje też, chociaż pewnie powie, że wszystkim o tym rozpowiadam :/
Hehe, chciałabym, żeby tak było... zobaczymy :3
Ekstra, dziękuję bardzo za zaproszenie <3


mathilde bennett
uczeń liceum — lorne bay state school
16 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
uczy się pilnie, a po szkole uczęszcza na koło z pierwszej pomocy, bo w przyszłości chciałby zostać ratownikiem medycznym
Zig
W sobotę rano mam koło pierwszej pomocy, ale potem możemy coś porobić!
Nie mam zamiaru rozmawiać o tych debilach, Mattie. Serio. Nawet nie ma o czym gadać.


mathilde bennett
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ