30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
leczy kangury, kaczki i koale, po godzinach próbując zapomnieć o uczuciach do najlepszej przyjaciółki
kaczka nadal na farmie, właściciel mieszkania, które Al wynajmuje, nie pozwolił mu jej zatrzymać </3 ale! wpadł mi do głowy pomysł, żeby Alec się zbuntował i tę kaczkę po kryjomu, pod osłoną nocy, żeby nikt nic nie widział i nikt nic nie słyszał, przywiózł do mieszkania, ba, nawet jej pokój urządził! o wszystkim mógł powiedzieć Blake podczas któregoś spotkania w schronisku, ona ten pomysł podłapała i zgodziła się zostać jego partnerką w zbrodni 8) totalnie bym to rozegrała kiedyś! Blake Hargrove

a z Almą... mogły się trzymać w szkole! Alma mogła być właśnie tą, która próbowała nauczyć Blake częściej się odzywać, zagadywać do innych i olać naukę na rzecz spotkań ze znajomymi :lol: do czasu, bo skoro Mulligan skończyła na medycynie, w którymś momencie sama musiała zacząć się uczyć zamiast ciągle gdzieś wychodzić!
ambitny krab
-
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Genialny pomysł z tą kaczką! :lol: Zdecydowanie się zgadzam, a Blake tym bardziej bez oporu została partnerką w zbrodni! Ku słusznej sprawie bo wiadomo, że kaczuszce lepiej we własnym domu i przy Alecu! :hero:

To może i Almie się udzieliło jakoś kujoństwo Blake w jakimś stopniu skoro medycy - Blake na pewno dumna jest! *.* Bardzo mi pasuje i mogą dzięki temu tym bardziej się teraz kumplować tak myślę <33

Alec Carnegie
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Pracujemy razem! Daj mnie pozytyw <33
Blake Hargrove
ambitny krab
Troy Hover
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Koniecznie pozytyw <33 I się zastanawiałam czy nie chcesz by mieli już ze sobą styczność w szkole skoro tylko rok różnicy? Pewnie jego żarciki jej się nie podobały to musiała się wtrącać i uwagę zwracać. Ale z drugiej strony uważała, że zły nie jest skoro zwierzęta uwielbia. Pomyślałam sobie jednak, że jak on już wtedy tak kochał wozy strażackie itp. to mogła się tego nasłuchać. Blake nie od razu wybrała karierę strażaka, ale jak już do tego doszło to właśnie mogło być dzięki szkolnej pasji Troya? Mimo, że w szkole nie przejawiała takiej chęci, więc mógł się zdziwić jak rok temu przyszła pracować do remizy - a że to lubi to pewno czuje, że jakoś mu to zawdzięcza <3

Troy Hover
Strażak — LORNE BAY FIRE STATION
29 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Będąc wiecznym dzieckiem ciężko jest żyć.
Nie zawsze w sklepie dostanie się ulubione żelki, ale w wieku lat trzydziestu nie wypada już płakać patrząc na pustą półkę.
Mnie pasuje wszystko! Teraz mogą się przyjaźnić i zwierzać ze wszystkiego jak siostra i brat no i Troy nadal pewnie robię jakieś głupie żarty :haha: pewnie na początku jej przygody ze strażą pomagał jej, a teraz są nierozłączni praktycznie na każdej akcji!

Blake Hargrove
ambitny krab
Troy Hover
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Zdecydowanie mi bardzo odpowiada <33 Ale za żarty to dalej będzie marudziła! :lol:

Troy Hover
Strażak — lorne bay
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Your beauty is beyond compare
With flaming locks of auburn hair
With ivory skin and eyes of emerald green
Your smile is like a breath of spring
Your voice is soft like summer rain
Blake Hargrove


Hej!

Sage jest w remizie od jakiś 6 miesięcy, więc mogła przejąć po Blake tytuł 'Świeżaka' <33
Obrazek
Come on, baby, light my fire
Try to set the night on fire
sumienny żółwik
Stasz
brak multikont
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Zdecydowanie, ale i dzięki temu Blake pewnie się wręcz czuła w obowiązku (choć po prostu chciała) wprowadzić nową koleżankę w pracy we wszystko. Pokazać remizę, itp. by się nie czuła zagubiona, a i widziałam, że czytanie je łączy <3

Sage Eimer
Strażak — lorne bay
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Your beauty is beyond compare
With flaming locks of auburn hair
With ivory skin and eyes of emerald green
Your smile is like a breath of spring
Your voice is soft like summer rain
Blake Hargrove


Okay Big Sis <33 Możemy się wymieniać lekturkami :3
Obrazek
Come on, baby, light my fire
Try to set the night on fire
sumienny żółwik
Stasz
brak multikont
dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
Blake Hargrove, Timothy nie jest gejem, ale właściwie to mógłby się platonicznie przyjaźnić z kobietą. Szczególnie, że nie widzi siebie w relacjach miłosnych, bo uważa, że tylko byłby ciężarem dla swojej partnerki. Czy Blake, z racji pracy w tym samym miejscu, chciałaby zostać taką przyjaciółką?
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Timothy Callaway Co za pytanie - oczywiście, że by chciała! :excited: I wydaje mi się, że pod pewnymi względami nawet podobni są. Co prawda kompletnie inne powody, ale np. Blake też kiedyś była duszą towarzystwa, ale od paru lat przeciwnie. Po przyjacielsku może mu odradzać picia procentów na słabą głowę, ale jak trzeba to się zawsze zjawi z chęcią pomocy - i dnia następnego z ohydnymi "wywarami" na kaca.
dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
Blake Hargrove i wszyscy w remizie będą mu zazdrościli takiej psiapsi *.*
ODPOWIEDZ