29 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Scene one. Everybody get in your positions.


Tato! Mamo! A zwłaszcza ty… Luke – w życiu osiągnąłem wszystko co chciałem. Jestem aktorem, tak jak ty mamo. Zawsze gdy przychodziłaś na moje przedstawienia w szkole twierdziłaś że brzemię we mnie ogromny talent. Teraz wiem, że miałaś racje. Zawsze gdy przychodziłem po próbach załamany, kiedy nie wychodziła mi rola Piotrusia Pana, ty zawsze mówiłaś do mnie „nie poddawaj się nigdy, jesteś jak wznosząca fala która mimo problemów zawsze się podnosi”. Myślałem wtedy, że jest to bezsensowne porównanie, ale dopiero teraz go zrozumiałem. Tato… przepraszam, wiem że nie byłem tak jak Luke, nie poszedłem w ślady sportowca, chociaż tak niemiłosiernie próbowałeś go ze mnie zrobić. Kocham sport, jest to moja ogromna pasja, ale nie wyobrażam sobie siebie na korcie tenisa, grając z bratem debla na Francuskich czy Angielskich kortach. Granie na scenie sprawa mi ogromną przyjemność, jest to elektryzujące czy pobudzające. Występowanie w filmach sprawia, że znalazłem to czego tak bardzo długo szukałem. Teraz do ciebie bracie… wiem, że będziesz miał mi na to za złe, ale odkąd poznałem Isolde nie mogłem przestać o niej myśleć. Jej naturalność, jej cudowne oczy, jej cichy ton sprawia że przestaje być sobą. Tak wiem, że była to twoja narzeczona, ale tam z góry patrząc teraz na mnie, nie będziesz miał mi za złe za to, że się w niej… ZAKOCHAŁEM. Od waszej śmierci mija już dobre parę miesięcy, czuję się samotny przychodząc do naszego rodzinnego domku, wiedząc że zastanę tam jedynie naszego kilkuletniego kota, o którego dbam jak o własnego syna. Panna Middlethon cały czas nie może zrozumieć, że nie przychodzi do was na codzienną kawę z ciasteczkiem. Nie potrafię do teraz zaakceptować, że jakiś debil mi was zabrał. Kocham was bardzo mocno… wasz kochany, młody i drobny Tristan…

… Skończył list, gdy zrozumiał że jest spóźniony na nagrywanie kolejnego odcinka popularnego serialu. Jest aktorem, który mimo wielu trudności osiągnął w życiu już naprawdę wiele. Tristan, jest porządnym mężczyzną który od śmierci najbliższych w tragicznym wypadku samochodowym szuka samego siebie. Nie stracił tylko rodziców, ale też swojego brata bliźniaka… swojego najlepszego przyjaciela, kompana w zbrodni doskonałej, bratnią duszę… osobę która była dla niego wszystkim. Obecnie spotyka się z byłą narzeczoną swojego brata, w głębi czuje się z tym okropnie, ale miłość do kobiety jest na tyle ogromna, że nie potrafiłby teraz zrezygnować z tej chemii. Prócz aktorstwa, lubi biegać, grać w tenisa oraz chodzić do kina. Wychowuje samotnie kilkuletniego kota, a można rzec że dzięki niemu nauczył się bardzo dobrze gotować…

Kiedy skończył nagrywki, od razu wybrał się na cmentarz, gdzie znajduje się grób całej trójki. Były to jego najbliższe osoby, i każda wizyta w tym miejscu, jest dla niego masą nerwów, złości a zarazem smutku do siebie, sprawy wypadku i całego świata. Po kilku godzinach siedzenia i patrzenia się na grób, położył swój list i ze smutkiem wybrał się do swojego mieszkania, gdzie czekała na niego ukochana i bliscy przyjaciele…

Tristan Hopkins
19.09.1992
Lorne Bay
Aktor
Seriale/Filmy
Pearl Lagune
Heteroseksualny
Środek transportu
Samochód! Chociaż po wypadku gdzie zginęli jego najbliżsi bardzo rzadko nim jeździ.

Związek ze społecznością Aborygenów
-

Najczęściej spotkasz mnie w:
W telewizji, gdzie można rzecz ma swój prime. Gra w dwóch bardzo popularnych serialach, gdzie odgrywa kluczowe role. Prócz tego często chodzi do barów, gdzie spotyka się ze swoimi znajomymi. W parku, gdzie często spaceruje ze swoją ukochaną.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Isolda Harding - jego obecna partnerka, jedyna bliska osoba która mu w życiu została.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, w miarę rozsądku :)
Tristan Hopkins
Ryan Guzman
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany