37 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Niewyrażone emocje nigdy nie umierają. Zostają zakopane żywcem, aby powrócić później w znacznie gorszej postaci.
- Sigmund Freud

Zimne, męskie dłonie, które były zaskoczeniem tamtej nocy. Z początku rozumiane jako koszmar, szybko przerodziły się w pełną świadomości chłodną rzeczywistość. Zaskoczona we własnym łóżku, nieprzygotowana na tak bliskie spotkanie. Wdzięczna za to, że tylko na dotyku się skończyło. Jak mogłam nie dostrzec tej obsesji? Dlaczego sądziłam, że kobieta z jego opowieści rzeczywiście jest sąsiadką mieszkającą naprzeciwko? Pachniała mną, mówila jak ja, jak ja myślała.
To ja byłam jego obsesją. Byłam jego zbrodnią, bodźcem, sensem istnienia. Byłam jego psychiatrą, który nie zorientował się, że prowadzi sesje o samej sobie. Zniszczył mnie jako lekarza, jednak nie pozwolę zniszczyć siebie jako kobiety.
Uciekłam do Lorne Bay, do miejsce, które podczas lat nastoletnich tak bardzo chciałam opuścić. Wtedy tak bardzo znienawidzone, dziś było ziemią obiecaną. Tu się wychowałam, uczęszczałam do szkół i zaznawałam pierwszych miłości. Byłam dzieckiem, które nigdy nie sprawiało problemów. Miałam znakomity kontakt z całą rodziną a także sąsiadami. Postrzegano mnie jako roześmiane, ciepłe dziecko. Lubiłam co sobota jeść naleśniki na ganku a we wtorki wieczorem grać w gry planszowe. Wszystko to w towarzystwie przyjaciół. Tu zaznałam smak miłości, chociaż niespełnionej to w równym stopniu pięknej. Tak niedorosłe uczucie, podrzegane jedynie ukradkowymi uśmiechami czy dniami milczenia spowodowanymi zazdrością. Uwielbiałam wspólne przejażdżki rowerem i to jak pozwalał mi wygrać kolejną partię szach. Nigdy jednak nie dane mi było poznać smaku jego ust czy zapachu ciała. Zawsze zbyt daleko pomimo bliskości. I chociaż doskonale pamiętam woń jego perfum z balu maturalnego, czułam, że to mi nigdy nie wystarczy.
Będąc na trzecim roku studiów medycznych pożegnałam swoją ukochaną mamę. Zginęła ona w wypadku samochodowym, stając się ofiarą pijanego kierowcy. Wtedy musiałam poradzić sobie nie tylko że swoją własną żałobą ale także z załamanym ojcem. Wracałam do domu najczęściej jak się dało, łącząc opiekę nad rodzicielke, ze studiami oraz dorywczą pracą. Mój zapał i determinacja zaowocował szybkim awansem na uczelni gdzie miałam okazję zrobić doktorat. To podniosło z kolan mojego ojca, rodzicielska duma dodała mu skrzydeł.
Sprawnie łączyłam karierę na uniwersytecie z praktyką lekarza. Pięłam się po szczeblach kariery tak zwinnie, że nie potrafiłam znaleźć miejsca w swoim życiu na dłuższe związki. Takim sposobem szukałam ukojenia w przygodnych relacjach zakrapianych winem.

- Ma czteroletniego labradora - Freuda,
- Sypia jedynie cztery, maksymalnie pięć godzin dziennie. Miała tak od dziecka i żaden lekarz nie potrafił zdiagnozować tego przyczyny,
- Jest okazjonalnym palaczem papierosów. W towarzystwie drinka bądź w samotny wieczór jest najlepszym wsparciem,
- Będąc dzieckiem chciała zostać Supermanem. Nie rozumiała dlaczego jest to rola wyłącznie dla chłopców, kłóciła się o tę kwestię z kolegami z sąsiedztwa,
- Panicznie boi się małych, zamkniętych przestrzeni i ciemności. Sypia przy zapalonym świetle,
- Chociaż wywodzi się z religijnej rodziny, sama jest niewierząca. Twierdzi, że wiara w jakikolwiek bóstwo zakłócałaby czystość psychiki,
- Praktykuje jogę, często medytuje. To pozwala się jej zrelaksować.
Antonia Reiner
14 września 1984 r.
Lorne Bay
Psychiatra
Brak, aktualnie na przymusowym urlopie
Opal Moonlane
Panna, heteroseksualna
Środek transportu
W ciepłe dni zazwyczaj porusza się po mieście rowerem. Kiedy pogoda zawodzi, wsiada do swojego ukochanego czerwonego garbusa.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak.

Najczęściej spotkasz mnie w:
Najczęściej w sanktuarium. Odkąd przebywa na urlopie nie potrafi znaleźć sobie stałego miejsca. Wieczory spędza zazwyczaj w barach natomiast porankiem można wpaść na nią w parku podczas gimnastyki.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Ojca.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, jednak bez śmierci, oszpecenia i trwałego kalcetwa.
Antonia Reiner
Esra Bilgiç
powitalny kokos
nick
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany