aktorka — eclipse pictures
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Moon has punished itself for every wish it wasn't able to fulfill; lovers have burdened it with their secrets for far too long. It's filled with goodbyes and remorse; it's covered in self inflicted wounds of restless despair.
Obrazek
Kłamałam.
Idąc ulicą wiecznie tętniącego życiem Los Angeles - ciągnąc za sobą jedną, nawet nie wypchaną po brzegi szarą walizkę. Miałam zaledwie szesnaście lat gdy rzuciłam szkołę próbując się wbić w świat jadowitych węży. Hollywood istniało jako zbawienie, a przez lata pozostawało jedynie brakiem na czynsz, popuchniętymi łydkami - oraz ubrudzonym sosem na jasnej koszuli kiedy w pośpiechu próbowałam obsłużyć stolik ludzi wygranych.
Było nas za wiele. Niespełnionych artystów, marzycieli - jedni lepsi, drudzy gorsi - lecz każdy chciał zdobyć świat, uznanie, podjąć ryzyko. Każdego roku było coraz ciężej, każdego roku chciałam wrócić. Ale co czekało mnie w Lorne Bay, na co miałam liczyć?



Wegetowałam.
Gdy ujrzał mnie po raz pierwszy w przerwie na lunch, zakochałam się w nim ciągu pięciu sekund. Tyle wystarczyło, by stał się moim całym światem. Samuel był dwadzieścia lat starszy (ja 20 on 40); ale to nie przeszkadzało, złapaliśmy kontakt (fizyczny i umysłowy) od razu, widocznie posiadałam „starą duszę” - albo to Sam przy mnie młodniał. Szybki ślub, pierwsza rola - jako żona, by zaledwie po dwóch miesiącach wygrać casting do serialu, który dał mi rozpoznawalność. Żyliśmy tak przez pięć lat, bym zastała go w łóżku z własną asystentką. Wiem, oklepane - tak jak całe moje życie.


Odrodziłam się.
Odeszłam i zdobyłam oscarową rolę - nie wygrałam, lecz sama nominacja doprowadziła do pewnego rodzaju przełomu. Byłam szczęśliwa, choć przez chwilę - terapia, przyjaciele - wzmocniły mą pewność siebie. Teraz byłam kimś, teraz zaczynałam istnieć. Postanowiłam skończyć liceum, poszłam na studia - było mnie stać na własny dom i rachunki. Chciałam, aby ta chwila istniała - lecz najgorsze miało dopiero nadejść.


Odeszła cząstka mnie.
Obudził mnie telefon w nocy. Pięć nieodebranych połączeń. Drżący głos matki: „Jenny... Jenn, nie żyję.” Udało mi się przylecieć dopiero cztery doby później, nie pomogłam z pogrzebem - mogłam tylko patrzeć; jak najbliższa mi osoba, moja bliźniaczka jest zakopywana trzy metry pod ziemią. Od tego wydarzenia minęło półtora roku - dlatego postanowiłam wrócić.

Kurtyna.
Choć tak naprawdę nie wiem kim jestem.

Akcja!
Wysoka blondynka wychodzi z budynku.


- w wieku szesnastu lat po raz pierwszy wyszła za mąż, jednak rola tak młodej żony, była dla Flo zbyt ciężka, postanowiła gonić za marzeniami i karierą, wyjechała do LA, a jej mama unieważniła małżeństwo powołując się na młody wiek.
- przez pierwsze cztery lata w LA pracowała jako kelnerka, póki nie spotkała swojego męża Samuela Harringtona (znany reżyser) - wtedy dostała główną rolę w sictom'ie „Takie piękne życie”, dzięki której zyskała popularność - grała tam Amandę Mckenna - szefa kuchni, serial doczekał się 5 sezonów i trzech nagród emmy.
- półtora roku temu zmarła jej siostra bliźniaczka Jennifer, która spędziła całe życie w Lorne Bay.
- ma psa labradora imieniem Charlie.
- jest obureęczna.
- kocha gry planszowę.
- urodziła się i przez pierwsze 16 lat wychowywała w Lorne Bay.
florina bridwhistle
17 maj 1992
Lorne Bay, Australia
aktorka
ECLIPSE PICTURESl
pearl lagune
2-krotna rozwódka, biseksualna
Środek transportu
samochodem, lub rowerem.

Związek ze społecznością Aborygenów
nie.

Najczęściej spotkasz mnie w:
teatr, wytwórnia filmowa, kluby, dom,

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Mama Bridwhistle.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, ale bez śmierci, trwałych uszczerbków na zdrowiu, oraz nieplanowanej ciąży.
florina joey bridwhistle
elizabeth olsen
ambitny krab
-
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany