lorne bay — lorne bay
27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Co ci do tego?
Wychodziła późno, wracała rano, w ciągu dnia spała albo była bógwiegdzie, więc nie za bardzo umiem coś o niej powiedzieć. Och, na pewno bardzo pilnuje swoich rzeczy i w ogóle swojej prywatności. Zamyka za sobą swój pokój, wszystkie swoje osobiste rzeczy tam trzyma, nawet przybory toaletowe. Jakaś taka zmęczona się wydaje i nie wiem... zagubiona?
- Tom, poprzedni współlokator
Biedulka, prawda? Co to znaczy? Jeśli nie wiesz, to ode mnie się na pewno nie dowiesz, ot co!
- p. Murray, właścicielka mieszkania
Żebyście widzieli, jak ona wyglądała te 2 miesiące temu, no jak kocię uratowane przed utonięciem i fretka porażona przez piorun jednocześnie. Jak się nie da? No da się, taki właśnie obraz ta dziewucha przedstawiała. No. Teraz może i się uśmiecha do gości, jest obowiązkowa, a jakże. Ale ten strach i desperację w oku nadal ma, a niech mnie. Ale ten, ona tu legalnie jest, bo pewnie Panią to obchodzi. Na wizie Work and Holiday jest, podobno zwinęła komuś kasę na to wszystko. Nie wnikam.
- Kyle, szef zmiany
Ze szpitala Pani dzwoni? Nie? Z kostnicy? Z sądu albo policji? Jeśli nie, to nie widzę powodu, dla którego miałbym z Panią rozmawiać o mojej córce. Żegnam.
- Ojciec
Skąd Pani ma ten numer?! (...) No mieszkała, mieszkała niedaleko, ale to dawno było! Zanim poznała, tego, jak mu tam… niech by go szlag! Taką dziewczynę na zmarnowanie, cholibka. Jaką? To nie wiecie, że ona codziennie dojeżdżała na treningi sekcji gimnastycznej i tańczyła przy okazji? No i pomagała w tej firemce ojca. Chloe, jego księgowa mówi, że dzięki tej małej chłop nie splajtował. No i się porobiło, nie? Do Australii ją wywiało chyba? Albo Indonezji, kij ją tam wie. Chodzą pogłoski, że zanim zwiała, to zdążyła, wie Pani. No, ten dupek zrobił jej dziecko! Ale to mi się tak wydaje, wie Pani, ja jestem wyczulona na takie sprawy? Że nie zgłosiłam nigdzie? Jak śmiesz?! WYNOCHA!
- Cheryll, była sąsiadka

To do przed śmiercią Hailey Jenkins: (pisane 9.08.2013)
- być CEO dużej, etycznej firmy
- przejechać na rowerze wschodnie wybrzeże
- zobaczyć na żywo igrzyska w gimnastyce sportowej
- zatańczyć w stolicy każdego państwa Ameryki Południowej
- uczestniczyć w marszu równości w jakimś wschodnioeuropejskim kraju

To do przed śmiercią Hailey Jenkins: (pisane 9.08.2021)
- skąd mam kurwa wiedzieć co lubię?!
- Odstrzelić jeden parszywy łeb
Hailey Jenkins
6.04.1993
Malta, Montana, USA
pokojówka
la costa motel
opal moonlane
panna, panseksualna (?)
Środek transportu
Uczy się jeździć na desce, na której pomyka przez miasteczko. Na dalsze podróże wybiera rower.

Związek ze społecznością Aborygenów
Bliżej jej do Assiniboinowiów, bo cóż, Montana girl.

Najczęściej spotkasz mnie w:
hotelu (pracy) i barze.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Matkę Teresę, może ją będzie Hailey obchodzić. I dodzwonisz się do niej szybciej niż do Pana Ojca.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Tak, poproszę.
Hailey Jenkins
Brie Larson
powitalny kokos
shrimp#2128
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany