28 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Pielęgniarka w Cairns, od pięciu lat bezmiennie zakochana w Milesie. Zbyt często, stawiająca dobro innych nad swoje własne.
Lorne Bay, nie zawsze było moim domem. Tak naprawdę, nie chciałam nawet tutaj przyjeżdżać. Kto chciałby zamienić Sydney, na małe miasteczko, żyć z dala od znajomych, rodziny, chłopaka? Chyba tylko szaleniec, zdecydowałby się na taki krok, a ja zdecydowanie nim nie byłam...
Do dziś pamiętam tamten jesienny dzień, kiedy rodzice oznajmili szczęśliwym tonem głosu, że wyprowadzamy się do Lorne Bay, bo dostali pracę w szpitalu w Cairns. Wtedy? Byłam na nich wściekła, byłam w ostatniej klasie, planowałam studia, na które wyjadę z Benem, zaczniemy dorosłe życie. Miałam wrażenie, że to wszystko przez moją młodszą siostrę, od kiedy pojawiła się na świecie, cała ich uwaga, skupiła się tylko na Lisie, a kiedy okazało się, że jest chora, nic innego się nie liczyło. Wiedziałam, że nasz wyjazd również powiązany jest z chorobą siostry, nikt normalny nie opuszcza Sydney, dobrze płatnej pracy i przeprowadza się hen daleko. Na swoje nieszczęście, byłam w takim wieku, że nie chcieli nawet słyszeć, abym została w rodzinnym mieście, nie słuchali żadnych argumentów... Finalnie? Rodzice sprzedali nasz dom w Sydney, przeprowadziliśmy się do Lorne, a ja ostatni rok, kończyłam w prawie obcym mieście, zaczynając wszystko od zera. Myślicie, że było łatwo? Nic bardziej mylnego! Nie potrafiłam się odnaleźć, byłam oceniana na każdym kroku i zrobiłabym wszystko, aby przeprowadzić się i wrócić do domu. Mój związek, również nie wytrzymał próby czasu i odległości, przez co miesiąc po przeprowadzce zostałam sama, bez ukochanego i planów na przyszłość.
Wychowała mnie dwójka, wspaniałych lekarzy, przez co każdy sądził, że pójdę w ich ślady. Jakie było ich zdziwienie, gdy jako ich najstarsza córka rozwiałam ich wszelkie marzenia. Po części chciałam zrobić na złość i pokazać im, że potrafię decydować o własnym życiu. Dlatego, bez większego zastanowienia złożyłam dokumenty na ekonomię i wyprowadziłam się z domu do Cairns. Zrobiłam to głównie dlatego, że chciałam zamieszkać sama z dala od rodziców, siostry, która zawsze mnie irytowała i była na pierwszym miejscu. Teraz, mogłam zacząć z czystą kartą.
Ekonomia okazała się nie być dla mnie. Wytrzymałam tam pół roku, a drugie pół roku wykorzystałam na studenckie życie. Randki, zabawa, nowi znajomi, a nawet przyjaciele. Zaczynałam się w końcu tutaj czuć, że znalazłam swoje miejsce. Zrobiłam drugie podejście na studia i pomimo wielkiej niechęci wybrałam pielęgniarstwo, które okazało się najlepszym z możliwych wyborów.
Studia? Były najlepszym okresem w moim życiu, gdzie w końcu mogłam być sobą. Nie wiem, czy to przez znajomości, czy przez brak personelu, od razu dostałam pracę w szpitalu w Cairns, a od rodziców własne mieszkanie w Lorne Bay, do którego się przeprowadziłam. Pierwszy rok, chciałam skupić się na pracy, zyskaniu doświadczenia... Jednak zauważyłam, że jak coś planuję, nigdy tak nie wychodzi...
Miles okazał się mężczyzną, który umiejętnie zawrócił mi w głowie. Z jednej kolacji, zrobiło się wspólne śniadanie, a później kolejne randki. Moje serce biło szybciej, gdy tylko go widziałam, gdy przyjeżdżał po mnie pod szpital, gdy uśmiechał się do mnie tak, że nogi pode mną się uginały. Nie sądziłam, że zakocham się tak szybko, a stało się i byłam, a nawet jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.
Od tego czasu minęło pięć lat. Pracuję w szpitalu i chociaż, zawsze broniłam się, że nie zwiąże się z medycyną, tak teraz, nie wyobrażam sobie innej pracy. Moje kontakty z młodszą siostrą, w końcu się polepszyły, dorosłam i nie kłócimy się na każdym kroku. A związek? Nadal jestem z Milesem, chociaż po tylu latach powoli się nie mogę doczekać, aż zobaczę, gdy przede mną uklęknie z pierścionkiem. W końcu to najwyższy czas! Marzę o ślubie, dzieciach, wspólnym mieszkaniu, może być i nawet domek z ogródkiem. Na to, jeszcze trochę poczekam. Na razie, znów skupiam się na pracy i korzystam z życia, zanim przekroczę magiczną linię i skończę trzydzieści lat.

— do Lorne Bay wróciła ponad 5 lat temu i chociaż, nie potrafiła się na początku tutaj odnaleźć, tak teraz uważa te miejsce za swój dom.
— jako nastolatka, bardzo często kłóciła się z młodszą siostrą. Layla, była zazdrosna, że cała uwaga skupiona była na młodej.
— chociaż rzadko to robi, naprawdę dobrze gotuje i lubi to robić. Potrafi zrobić coś z niczego i nie wypuści nikogo głodnego z domu.
— lubi dzieci i sama, chciałaby mieć dwójkę, jednak jak na razie zostaje to w planach, bo nie zaczęła nawet temat rodziny z Milesem. Tak samo, jak marzy o ślubie, w głębi serca to romantyczka.
— bardzo często chodzi na siłownię, przynajmniej 3/4 razy w tygodniu.
— uwielbia wysokości! Wspinanie się po górach, czy przesiadywanie na dachach budynku, jeśli jest tylko taka możliwość.
— w wolny, pochmurny dzień lubi usiąść z kubkiem herbaty i z dobrą książką pod kocem.
Layla Whittemore
05.01.1993
Sydney
pielęgniarka
CAIRNS HOSPITAL
opal moonlane
panna, heteroseksualna
Środek transportu
Chociaż nie jest najlepszym kierowcą, porusza się samochodem, a mylenie kierunkowskazów jest u niej normą. Często można ją też spotkać na rowerze, rolkach, bądź na pieszo.

Związek ze społecznością Aborygenów
Brak.

Najczęściej spotkasz mnie w:
szpitalu, w domu, w mieszkaniu Milesa, na zakupach, plaży.

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Milesa, a później rodzinę.

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Jak najbardziej! Nie zabijajcie mi tylko postaci i nie zostawiajcie jej trwałych uszczerbków na zdrowiu.
Layla Whittemore
Nina Dobrev
powitalny kokos
la la la layla
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Zablokowany