aktorka/sprzedawca lodów the little ice cream shop
chandra ginsberg
Awatar użytkownika
about
Ale żaden artysta – teraz już wiem – nie zadowoli się samą sztuką. Potrzebny mu jest jeszcze aplauz.
21 yo
165 cm

Post

Jak niemal każde nieszczęście, historia zaczęła się szczęśliwie

Od małego niemożliwie rozpieszczana, wywodząca się z rodziny filmowców, dziewięcioletnia Chandra nie mogła zrozumieć, dlaczego nagle z jej życia zniknął ojciec, wybierając jakieś tam niebo zamiast trwania u jej boku. Była wściekła, że poszedł tam bez niej, bo skoro było to tak cudowne miejsce, jak wielokrotnie mówiono - sądząc, że mała zalewa się łzami, kiedy nikt nie patrzy - to dlaczego nie zabrał jej ze sobą, wcześniej przecież nieraz powtarzając, że przychyliłby jej nieba?
Pustka, z którą przyszło się jej zmierzyć, a która wynikała bardziej z kłamstwa niż nieobecności ojca, została szybko zapełniona nie tylko drogimi zabawkami, podróżami i obietnicami złotych gór, ale także nowym, zamiennym tatą - Jeremiah’em Ginsbergiem, którego matka poznała kilka miesięcy po śmierci męża, podczas pracy przy kolejnej produkcji filmowej w Montanie. Ten, już wówczas niemłody mężczyzna, idealnie wpasował się w rolę nie tylko ojca dla Chandry, ale i partnera dla młodej wdowy, wkrótce angażując się w tworzenie języków dla postaci w serialach fantastycznych.
Wraz z nadaniem kobietom swojego nazwiska, przez lata Jeremiah niewiele mówił o sobie (zwłaszcza przybranej córce), nie chcąc obarczać żadnej z nich smutkami ze swojej przeszłości. Przez niemal dekadę, która upłynęła na spełnianiu zachcianek dorastającej pasierbicy i próbie jako takiego przystosowania jej do życia, słowem nie wspomniał o Lorganie, z którym nie utrzymywał kontaktu. Dopiero, gdy zaczął podupadać na zdrowiu, a wyniki badań niepokoiły coraz bardziej, napomknął żonie o synu, zastanawiając się, czy będzie im dane się jeszcze spotkać nim nadejdzie czas, że i on będzie musiał pożegnać się z ziemskim padołem.
Tę rozmowę podsłuchała Chandra, niemal od razu decydując się odnaleźć młodego Ginsberga. Pod pretekstem przedłużonych wakacji, trzymając w tajemnicy przed rodziną prawdziwy powód swojego wyjazdu do Australii, na początku lipca wylatuje z USA, chyba nie do końca świadoma tego, na co się pisze. Czyżby była tak wielkoduszna, że zależało jej na pogodzeniu ojca z synem, nim będzie za późno? Skądże! Tuż po uzyskaniu wizy Work and Holiday przyleciała do Lorne Bay w obawie, że swoją część spuścizny po nowym opiekunie będzie musiała z kimś dzielić, a to przecież nie do pomyślenia!


Ciekawostki:

- Chandra jest córką producentki filmowej i montażysty od przeszło dwudziestu lat pracujących w Los Angeles
- marudna, rozpieszczona, niemal stereotypowa jedynaczka, lubująca się w rozkazywaniu
- nie lubi (boi się?) ognia do tego stopnia, że gasi nawet kopcone w jej towarzystwie papierosy
- brzydzi ją wszelkie robactwo, zarówno latające jak i pełzające
- kłamie jak z nut, byleby tylko postawić na swoim i osiągnąć cel
- w wieku trzynastu lat wystąpiła w reklamie płatków śniadaniowych (choć nieszczególnie przepada za mlekiem), a po powrocie z Australii - dzięki znajomościom matki - ma obiecaną rolę w pełnometrażowym filmie
Chandra Ginsberg
20.01.2001
Los Angeles (Kalifornia, USA)
początkująca aktorka,
obecnie sprzedawca
THE LITTLE ICE CREAM SHOP
Pearl Lagune
panna, heteroseksualna
Środek transportu
Nie posiada własnego samochodu, więc korzysta z wszelkich płatnych i bezpłatnych podwózek. Byle wygodnych!

Związek ze społecznością Aborygenów
Nic jej nie wiadomo o pokrewieństwie z Aborygenami. Na pewno, gdy jakichś spotka, chętnie przyjrzy się im bliżej, uznając ich za australijskie eksponaty

Najczęściej spotkasz mnie w:
Ładnych i czystych miejscach Fluorite View i Pearl Lagune. Niewątpliwie deptam też po piętach Lorganowi, chcąc - póki nie wie o moim istnieniu - dowiedzieć się o nim jak najwięcej

Kogo powiadomić w razie wypadku postaci?
Rodzinę w USA i Lorgana Ginsberga - niech nie ma lekko!

Czy wyrażasz zgodę na ingerencję MG?
Oczywiście, że TAK! Działaj, Mistrzu!
Chandra Ginsberg
Thea Jade
hej, jestem ◠‿◠
moje konta -
lorne bay lorne bay
sprytny wąż
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
100 yo
100 cm

Post

witamy w lorne bay
Cieszymy się, że jesteś z nami! Możesz już teraz rozpocząć swoją przygodę na forum. Przypominamy, że wszelka niezbędna wiedza o życiu w niezwykłej Australii znajduje się w przewodnikach, przy czym wiadomości podstawowe odnajdziesz we wprowadzeniu. Zajrzyj także do działu miasteczko, by poznać Lorne Bay jeszcze lepiej. Uważaj na węże, meduzy i krokodyle i baw się dobrze!
hej, jestem lorne bay
moje konta brak multikont
Zablokowany