MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
00:40
Zeta
Przecież to tylko żarty. :roll: :roll: :roll: :roll:
Poza tym proszę bardzo, spróbuj, życzę powodzenia. /teltxt]
Jake Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
17:31
Percy
Poznałem Twoją siostrę :roll:
Jake Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
23:02
Percy
Well :oops:
Pamiętasz jak mówiłeś, że mogę wpadać kiedy chcę i kiedy ja i mój obity ryj potrzebujemy się schować przed światem, bo wiem doskonale gdzie znajduje się klucz? :lol: No to właśnie tak zrobiłem, a Gale u Ciebie chyba wtedy nocowała i gdy byłeś na uczelni to na nią wpadłem w Twoim domku.
Jake Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
23:05
Percy
Hahah, niee. Ale chciała załatwić mnie wazonem :lol: :oops:
Nie winie jej w zasadzie
Jake Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Percy
Nie no, mój czar i urok zadziałał mimo wszystko :lol: :
Nie przyłożyła mi, ale chyba dobrze wiedzieć, że potrafi się obronić w razie czego, prawda? :P Poza tym chyba nieco zastanowiło ją to, że bawiłem się z Javą.
Chyba tak... Całkiem się dogadaliśmy. Trochę śmiesznie to wyszło, bo myślałem, że to jakaś randomowa one-night-stand i byłem nieco podejrzliwy, bo bałem się, że Cię obrabuje XDDD. Na szczęście zostałem wyprowadzony z błędu.
Jake Hargreeves
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
23:00
Percy
Nieprawda! Java to super wyznacznik i pies obronny! :lol:
No stary! Skąd miałem wiedzieć? Przecież nigdy wcześniej jej nie spotkałem, no nie :p Niee, nie spytałem. Za to dziwiłem się kilka razy jak to możliwe, że pozwoliłeś jej tam zostać samej na śniadanie i w ogóle. Możliwe, że zapytałem czy ma zamiar się z Tobą jeszcze spotkać – BO JESTEM DOBRYM PRZYJACIELEM I SIĘ TROSZCZĘ – no i chyba to pytanie dało jej do myślenia. :lol:
Jake Hargreeves
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
21:20
Zeta
Słyszałem, że wróciłeś :)
Świetnie – bo mam dla Ciebie nowe zlecenie.
I zanim powiesz, że już z tym skończyłeś, blabla, to wspomnę tylko, że Craig* też się stęsknił.
Jake Hargreeves



*Craig to pewnie jakiś goryl rodziny Corrente, którego wysyłają po swoich dłużników czy ogólnie gość od brudnej roboty :lol:
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
10:04
Nie uwierzysz kto wrócił do miasta!
Trochę wyższy ode mnie choć nie widać. Taki ładny nawet. Ma super psiaka.


Jake Hargreeves
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
23:19
To może mówimy o kimś innym 8)
Niemożliwe! Serio?! Wow! Wróciłeś przygotowany!
Challenge Accepted!


Jake Hargreeves
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
23:20
Nie uwierzę póki nie zobaczę <3
Zaproszenie nigdy nie wygasło! To zaproszenie VIP. Ważne zawsze!


Jake Hargreeves
zawaliła studia — i chwilowo jest bezrobotna
22 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
18:22
Gale
No właśnie słyszałam jakieś plotki!!
To co, z tej jakże wyjątkowej okazji dasz się wyciągnąć na miasto? <3

Jake Hargreeves
MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
00:03
Zeta
To po co wróciłeś?
Jake Hargreeves
ODPOWIEDZ