28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
If you ever feeling lonely, if you ever feeling down, you should know you're not the only 'cause I feel it with you now.
hortense canavan
ma 28 lat, od zawsze mieszka w lorne bay i nigdy nigdzie się nie ruszała, hoduje kwiaty, pływa łódką, ma raka, ale akurat to jest temat tabu, jest głupkiem, kocha ludzi!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
martyna
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
koniu ty mój <33

hortense canavan
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
If you ever feeling lonely, if you ever feeling down, you should know you're not the only 'cause I feel it with you now.
powitalny kokos
martyna
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm a wreck since you've been gone, I've tried to put this all behind me, I think I was wrecked all along
Podsyłam Ci moją całą męską ekipę, bierz wszystkich albo sobie wybierz <33
powitalny kokos
naleśnik puchaty
ODPOWIEDZ