lorne bay — lorne bay
32 yo — 333 cm
Awatar użytkownika
about
It sort of feels like I'm runnin' out of time. I haven't found all I was hopin' to find; And you're startin' to bore me, baby. Why'd you only call me when you're high?
Vivien
Hermiona, którą tiara przydzieliła do Slytherinu
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
:welcome: chętnie odrzucę ci kogoś z mojej gromadki.
Zaczęłabym właśnie od Charlotte, która przyjaźni się z Mirą, więc jakiś punkt zaczepienia by był ^^ A jeśli tylko chcesz kogoś z reszty ekipy (myślę, że może Joshua Martin może się do czegoś przydać), to dawaj znać, będziem myśleć! :wohoo:
vivien graysmark
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Ciocia? :hm: vivien graysmark
Pisząc wprost to Shiva jest biologicznym dzieckiem Mira Graysmark , ale Shiva o tym nie wie. Tkwi teraz w rodzinie zastępczej Winfield i niebawem zacznie być ich zmorą. Pytanie tylko, czy Vivien wie o siostrzenicy, co pozostawiam do przedyskutowania z piękną mamusią.
Agentka gwiazd — cały świat
42 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Myślałam do cholery to chyba tylko sen wciąż progi i bariery zmieniają życia bieg.
Z tego co wiem, to Viv powinna wiedzieć o ciąży Miry, także jest raczej świadoma dzieciątka <3
Shiva Ventress
ambitny krab
catlady#7921
ODPOWIEDZ