Czy jesteś za zmianą limitu dotyczącego ilości multikont?

Czas głosowania minął 14 maja 2022, 19:04

Nie, obecny limit 8 multikont jest w sam raz
19
61%
Tak, chcę go zwiększyć, ale z zachowaniem górnego limitu 10 kont
5
16%
Tak, chcę całkowicie usunąć limit multikont
7
23%
 
Liczba głosów: 31

onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
berthe pasqiuer pisze: 13 maja 2022, 11:49
O Boże, chyba na każdym forum jakim grałam ZAWSZE był ten sam dylemat. Podziwiam ludzi, którzy są w stanie utrzymać ponad 5 postaci aktywnych - a co dopiero dziesięć. Jednakże zdecydowałam się zagłosować na „całkowite usunięcie limitu” - ponieważ to jest jedynie zabawa i jeżeli jedna osoba chce mieć te przykładowo 20 postaci to niech sobie ma i gra. Oczywiście w większości przypadków nie chodzi o samą postać, a złapany wygląd :lol: ale po co temu zapobiegać?? Jeżeli nie tu, to może mieć te 20 kont łącznie na 3 różnych forach 😛 Pozdrawiam.
A ja powiem, że podbijam o tę wypowiedź. I też proszę o nieliczenie mojego głosu :oops:
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
gemma macfarland pisze: 14 maja 2022, 12:17
I nie bez powodu napisałam w swoim wywodzie o bezsensowności porównywania się tak między graczami, bo zawsze warto zwracać na toksyczne zachowania uwagę :)
Po czym... porównałaś? Więc zwracam uwagę, w końcu zawsze warto zwracać na toksyczne zachowania uwagę :oops:
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Raine Barlowe nie zamierzam się z Tobą publicznie kłócić. Dałam kilka przykładów i porównań, podałam różne wnioski i odczucia, odpowiadając na wiadomości po kolei, tak jak były dodawane, żeby nic nie pominąć. Co nie zmienia faktu, że wnioski są tam takie, a nie inne nie bez powodu, nawet jeśli w różnych miejscach.
przyjazna koala
-
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
PS

Ale Harriet L. Pemberton & Presley Prescott jeśli poczułyście się zaatakowane to ofc przepraszam, bo oczywiście że nie o to chodziło w moim komentarzu i nie miałam problemu z poczekaniem na posta <2 Co chyba też wam w pw pisałam :lol:
przyjazna koala
-
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Dziękujemy wszystkim za wyrażenie Waszych opinii, które oczywiście cały czas śledzimy, by być ze wszystkim na bieżąco. Podejście każdego z Was stanowi dla nas inspirację w celu rozwijania forum w jak najlepszym kierunku. Przypominamy jednak, by swoje wypowiedzi formułować w sposób zgodny z ogólnie przyjętymi zasadami kultury, a zatem z wyłączeniem wulgaryzmów i wycieczek osobistych. Podobnie też prosimy o pamiętanie w jakim celu powstała dyskusja, a zatem omawianą kwestią powinno być zniesienie lub zachowanie limitu multikont na forum Lorne Bay. Rozliczanie poszczególnych użytkowników nie leży w gestii innych graczy, tak samo, żaden użytkownik nie musi posiadać wiedzy z zakresu zasad, jakie panowały bądź panują na innych forach. Podobnie też pragniemy zauważyć, że pełen skład administracyjny Lorne Bay nie stanowi kalki z żadnego wcześniejszego projektu. Bardzo cieszy nas Wasza aktywność i zaangażowanie w życie forumowe!
W dalszym ciągu możecie prowadzić wymianę zdań, o ile ta faktycznie nikogo nie urazi. Początkowo byłyśmy bardzo pozytywnie zaskoczone poziomem rozmowy i liczymy, że ponownie uda go się tu osiągnąć. Przypominamy też na sam koniec, że nasze stanowisko zostanie ogłoszone dopiero jutro, jako, że w naradzie i dywagacjach zgodnie z naszymi zasadami musi wziąć udział całe grono administracyjne. Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas rozwiązania pogodzą zwaśnione strony i nikogo nie pozostawią z poczuciem pominięcie <33
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
ODPOWIEDZ