Dzień pamięci kapitana Thomasa Mayersa
ODPOWIEDZ
100 yo
100 cm
sprytny wąż
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea

Post

Event: lipiec 2021
Dzień pamięci kapitana Thomasa Mayersa
Zapraszamy wszystkich użytkowników do rozgrywania fabuł na naszym eventowym subforum, które będzie czynne przez miesiąc, aż do 26 sierpnia. W tym czasie każdy gracz może zakładać tu rozgrywki związane z obchodami święta. W celu zapoznania się z obchodami, odsyłamy do tego tematu. Każdy gracz który rozegra tu grę, w której umieści minimum 5 postów, może odebrać w odpowiedni temacie nagrodę z pierwszej puli.

Pragniemy jeszcze gorąco pogratulować Raine Barlowe za wygraną w plebiscycie na zeszłoroczną Miss Galionu. Zgodnie z tradycją niniejszego święta, rzeźba na dziobie zabytkowego okrętu, który na czas obchodów zacumowany jest w porcie i udostępniony do zwiedzania wykonana jest na podobieństwo Raine.

W połowie trwania eventu odbędzie się głosowanie na tegoroczną Miss Galionu, której (o ile zeszłoroczna zwyciężczyni nie podtrzyma zwycięstwa) 26 sierpnia zostanie przekazany tytuł nowej miss. Wówczas zwyciężczyni będzie nosiła specjalną rangę przez kolejny miesiąc, a jeśli postać ta będzie aktywna w przyszłym roku - w okresie od 26 lipca do 26 sierpnia ponownie otrzyma rangę, aż do wybrania kolejnej następczyni.

Poniżej udostępniamy listę atrakcji, których mogą dotyczyć Wasze rozgrywki!

Lista atrakcji:
- Inscenizacja bitwy pomiędzy okrętem Capitana Mayersa, a piratami, przeprowadzona na morzu, niedaleko portu.
- Festyn obfitujący w liczne stragany z najróżniejszymi gadżetami, przekąskami i konkursami.
- Parada, w której każdy może wziąć udział, przebierając się za piratów, korsarzy, czy nawet sam statek, w zależności od inwencji twórczej.
- Przystrajanie domów we flagi, kwiaty, czy inne motywy, jakie kojarzą się z tym świętem.
- Zwiedzanie zabytkowego statku, na którego dziobie znajduje się rzeźba wykonana na podobieństwo aktualnej Miss Galionu.
- Szukanie skarbów, osoby, które nie biorą udziału w grze eventowej i tak mogą opisywać bieganie po straganach w celu zdobycia pieczątek, bądź poszukiwanie czekoladek w kształcie monet, które ufundowały władze miasta.
- Potańcówka z muzyką na żywo, zaczynająca się w porze wieczornej i trwająca do białego rana.

Życzymy wszystkim dobrej zabawy i ciekawych rozgrywek! <3
brak multikont
lorne bay
ODPOWIEDZ