lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
problemy techniczne
błędy w wyświetlaniu forum
Hej! Jako że w tworzeniu kodów jesteśmy amatorkami, a całe forum na silniku phpBB budowałyśmy po raz pierwszy, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko może działać poprawnie. W związku z tym prosimy, żebyście właśnie tutaj zgłaszali nam wszelkie usterki - pomoże nam to w usprawnieniu działania forum <33
Jednocześnie podkreślamy, że forum nie jest dostosowane do wyświetlania na przeglądarce firefox i to właśnie tam może wystąpić najwięcej komplikacji.

Przypominamy także, by wykonać najpierw twardy reset, jako że niektóre pliki forum mogą nie wczytywać się poprawnie. :hero:

Jeśli masz za to problem z ciągłym wylogowywaniem z forum, radzimy wyczyścić ci ciasteczka :welcome:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Damien Blanc pisze: 06 lip 2021, 13:59
A ja mam takie coś, czasem po zmianie konta będąc na stronie głównej, wyskakuje taki error:
Obrazek
W sumie wystarczy poprawić link strony wtedy (bo klikanie na nagłówek nie pomaga i trzeba to zrobić ręcznie), bo wyświetla się taki: app.php/index.php
Nie przeszkadza jakoś mega, ale raczej błąd :(
nad tym jeszcze będę myśleć, ale w tej kwestii polecam jeszcze wyczyścić ciasteczka :hihihi:
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
No właśnie czyściłem już przynajmniej kilka razy :) benjamin hargrove
przyjazna koala
mkj
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Dobrze, w takim razie będę z tym walczyć <3
23 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Wyobraź sobie taką scenę: abordaż, chłopaki przeskakują nad relingiem, kordelasy w garściach i wrzeszczą: "Koty! Oddajcie nam swoje koty!"
nie wiem czy tylko ja tak mam, ale w poszukiwaniach jak ktoś wkleja emotki to mi się to tak dziko rozjeżdża i przez to tekstu się za bardzo nie da czytać :( tutaj o, https://i.imgur.com/Aamosqm.png, poglądowo
powitalny kokos
aaaarrrggghhhh
barmanka — moonlight bar
32 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
I throw myself into the sea,
Release the wave, let it wash over me
cześć, odpowiednia modyfikacja została już wprowadzona i po twardym odświeżeniu (ctrl + F5) wszystko powinno wyglądać jak należy <33 jeśli mimo twardego odświeżenia emotki dalej dziwnie się wyświetlają, daj znać, spróbujemy jeszcze trochę w tym pogrzebać :hihihi:
23 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Wyobraź sobie taką scenę: abordaż, chłopaki przeskakują nad relingiem, kordelasy w garściach i wrzeszczą: "Koty! Oddajcie nam swoje koty!"
aha dobra, to ja nie ogarnęłam po prostu, przepraszam! :lol: ale faktiko, wszystko działa już mi teraz wyśmienicie <3
powitalny kokos
aaaarrrggghhhh
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
W sumie, to to chyba nie jest większy problem, ale jak się loguję na stronie logowania to tekst jest gigantyczny. przeglądarkę mam ustawioną na 100% a czasami na 90% więc to nie to ;c
A druga rzeczy, na głównej wybija jakiś błąd w pliku languages.php i przebija tekst na momencik. Możliwe, że tylko u mnie, ale wolałam dać znać <33
ambitny krab
m.
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Dzięki za zgłoszenie, będę dzisiaj nad tym pracować :hihi: <3
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
To nie błąd, ale prośba ;)

Czy dałoby się zrobić tak, żeby po kliknięciu:
Obrazek

Przerzucało właśnie do naszego profilu?
ambitny krab
cattitude#5494
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Jamie Rockwell chyba udało się mi to zrobić!! mam nadzieję, że działa wszystko poprawnie :lol: <3

a o poprzednich uwagach pamiętam, w wolnej chwili z nimi będę walczyć, słowo <33
właściciel winnicy — lokalna winnica
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzę rodzinną winnicę i próbuję wybaczyć Baby, która w końcu wyznała mi prawdę.
benjamin hargrove pisze: 09 lip 2021, 12:53
Jamie Rockwell chyba udało się mi to zrobić!! mam nadzieję, że działa wszystko poprawnie :lol: <3

a o poprzednich uwagach pamiętam, w wolnej chwili z nimi będę walczyć, słowo <33
Dobrze mi to robie, dziękuję <3
ambitny krab
cattitude#5494
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Wywala mnie za każdym razem jak przełączam profile. Czyściłam ciasteczka, nic to nie dało :idk:
Ebenhartowie
Magda
ODPOWIEDZ