lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
problemy techniczne
błędy w wyświetlaniu forum
Hej! Jako że w tworzeniu kodów jesteśmy amatorkami, a całe forum na silniku phpBB budowałyśmy po raz pierwszy, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko może działać poprawnie. W związku z tym prosimy, żebyście właśnie tutaj zgłaszali nam wszelkie usterki - pomoże nam to w usprawnieniu działania forum <33
Jednocześnie podkreślamy, że forum nie jest dostosowane do wyświetlania na przeglądarce firefox i to właśnie tam może wystąpić najwięcej komplikacji.

Przypominamy także, by wykonać najpierw twardy reset, jako że niektóre pliki forum mogą nie wczytywać się poprawnie. :hero:

Jeśli masz za to problem z ciągłym wylogowywaniem z forum, radzimy wyczyścić ci ciasteczka :welcome:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Neva Ebenhart <3 Jesteśmy tego świadome, pracujemy nad tym i na dniach postaramy się to w końcu naprawić, razem z innymi błędami wcześniej zgłoszonymi <3 Do tego czasu musimy was prosić o jeszcze trochę cierpliwości <33
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
A ja miałabym małą prośbę, o ile to nie jest duża rzecz do przekopania, bo nie wiem jak to w tej wersji brakuje, ale... W podglądzie listy postów strrrrrasznie brakuje mi tego, kto zaczął temat </3 Wiecie, klikamy relacje, jest tytuł, liczba odpowiedzi i autor ostatniego postu. I kurcze no, czasem po nazwach tematów ciężko się odszukać, więc chciałam podpytać, czy byłaby szansa dodania tej rubryczki (o ile pierwotnie była, bo w sumie, hm, nie wiem, pamiętam z Przekma </3)?
ambitny krab
m.
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jest szansa! Dostałyśmy tę propozycję już wcześniej i postaramy się na dniach ją dodać. Damy znać <33
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Aaaaa.... To znaczy, że jestem ślepą kurą, bardzo przepraszam! :ok:
ambitny krab
m.
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ta propozycja padła akurat (raczej!) drogą prywatną, więc nie ma się czym przejmować :hihi: Poza tym jesteśmy wdzięczne za każdą propozycję, dzięki której możemy poprawić działanie forum :exited:
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Opcja, dzięki której widać autora danego tematu jest już dostępna, ale by wyświetlała się poprawnie, musicie wykonać twardy reset! <33
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Alleluja, dziękuję za to mocno! <33 (post bez problemu, dla odmiany!)
ambitny krab
m.
pani archeolog — na wyjeździe
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
przyjechała wczoraj, by wspierać swojego partnera. na horyzoncie wisi rozstanie, ale robi dobrą minę do złej gry.
w aktualnym temacie nie widziałam podobnej kwestii (przyznaję, że nie przeglądałam propozycji i sama nie wiem, który temat lepszy na mój problem) - pogrubienie jest tak ciężkie do zobaczenia. nie wiem, czy to tylko mój problem, ale preferuję, gdy dialogi dość silnie się wyróżniają na tle narracji lub przynajmniej mogę je rozróżnić od reszty, a tutaj nie jestem w stanie tego zrobić i trochę mi to psuje efekt. dałoby się coś z tym zrobić? i wybaczcie, jeśli kwestia została już poruszona, ale wciąż jestem nowa i próbuję się zorientować, gdzie co leży.
powitalny kokos
ta zła
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Hej Darcy Hamilton <3 U nas pogrubienie działa, więc nie jestem w stanie dokładnie sprawy prześledzić, aleee coś tam w kodzie zmieniłam! Daj więc proszę znać czy jest już okej, czy jednak mam kombinować dalej <3
pani archeolog — na wyjeździe
30 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
przyjechała wczoraj, by wspierać swojego partnera. na horyzoncie wisi rozstanie, ale robi dobrą minę do złej gry.
benjamin hargrove sprawdziłam — to problem przeglądarki. chrome mnie sabotuje, chociaż nie powinien. na telefonie u mnie ładnie działa, na safari też. nic się u mnie nie zmieniło po Twojej zmianie, więc zmienię sobie przeglądarkę, skoro najwidoczniej to u mnie problem, którego nie potrafię zlokalizować. ale dziękuję bardzo <33 i przepraszam za kłopot — mogłam zerknąć wcześniej na inne miejsca.
powitalny kokos
ta zła
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Nie masz za co przepraszać! <33 Skoro nie działa nadal, to zaraz odezwę się na privie, gdzie na spokojnie już sobie ten problem obgadamy i jakoś go naprawimy <3
dyspozytorka — lorne bay police station
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Chodzący chaos, który na domiar złego patrzy na świat przez różowe okulary i wierzy w prawdziwą miłość. Jak kiedyś usiądzie na kanapie i zacznie opowiadać dzieciom, jak poznała ich ojca, to zawstydzi tym samego Teda Mosby'ego.
Darcy Hamilton pisze: 10 lis 2021, 10:20
benjamin hargrove sprawdziłam — to problem przeglądarki. chrome mnie sabotuje, chociaż nie powinien. na telefonie u mnie ładnie działa, na safari też. nic się u mnie nie zmieniło po Twojej zmianie, więc zmienię sobie przeglądarkę, skoro najwidoczniej to u mnie problem, którego nie potrafię zlokalizować. ale dziękuję bardzo <33 i przepraszam za kłopot — mogłam zerknąć wcześniej na inne miejsca.
To ja może się przyłączę, bo mam ten sam kłopot tylko już się przyzwyczaiłam :oops: Ale po tej zmianie jest już nieco bardziej widoczne pogrubienie, więc nie wiem co tam podziałałaś, ale zaczyna działać <33
sumienny żółwik
.
ODPOWIEDZ