lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
problemy techniczne
błędy w wyświetlaniu forum
Hej! Jako że w tworzeniu kodów jesteśmy amatorkami, a całe forum na silniku phpBB budowałyśmy po raz pierwszy, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko może działać poprawnie. W związku z tym prosimy, żebyście właśnie tutaj zgłaszali nam wszelkie usterki - pomoże nam to w usprawnieniu działania forum <33
Jednocześnie podkreślamy, że forum nie jest dostosowane do wyświetlania na przeglądarce firefox i to właśnie tam może wystąpić najwięcej komplikacji.

Przypominamy także, by wykonać najpierw twardy reset, jako że niektóre pliki forum mogą nie wczytywać się poprawnie. :hero:

Jeśli masz za to problem z ciągłym wylogowywaniem z forum, radzimy wyczyścić ci ciasteczka :welcome:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
To nie błąd, ale mam taką prośbę, czy można zrobić większą czcionkę w pw i w tej grupie nowych userów na liście? Bo jak siebie szukam, to nie widzę w co klikam :lol: <3
przyjazna koala
-
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
bajka zrobione! żeby zadziałało wykonać należy twardy reset <3
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
benjamin hargrove pisze: 05 lip 2021, 21:48
bajka zrobione! żeby zadziałało wykonać należy twardy reset <3
ekstra, dziękuję <3
przyjazna koala
-
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
prowadzi najlepszą lodziarnię w mieście, chociaż skończyła studia i mogłaby znaleźć pracę jako ekonomistka; po godzinach zajmuje się siostrzeńcem i odganianiem natrętnych facetów, których ma już po dziurki w nosie
przerzuciłam się na telefon i za każdym razem jak klikam w zdjęcie na górze, żeby wrócić na główną, wywala mnie z forum :hm: da się coś z tym zdziałać?
powitalny kokos
nie
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
hej! spróbuj wyczyścić ciasteczka na początek i daj znać, czy pomogło <3 whoopi goldberg
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
prowadzi najlepszą lodziarnię w mieście, chociaż skończyła studia i mogłaby znaleźć pracę jako ekonomistka; po godzinach zajmuje się siostrzeńcem i odganianiem natrętnych facetów, których ma już po dziurki w nosie
niestety nic to nie dało ;(
powitalny kokos
nie
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
okej, w takim razie będę szukać rozwiązania i dam znać, jak coś wymyślę! <3
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
By any chance - czy mentiony mogłyby działać w kodach? W relacjach by się przydały <3

Obrazek
przyjazna koala
warren444
brak multikont
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
A ja mam takie coś, czasem po zmianie konta będąc na stronie głównej, wyskakuje taki error:
Obrazek
W sumie wystarczy poprawić link strony wtedy (bo klikanie na nagłówek nie pomaga i trzeba to zrobić ręcznie), bo wyświetla się taki: app.php/index.php
Nie przeszkadza jakoś mega, ale raczej błąd :(
przyjazna koala
mkj
17 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Gra na gitarze, chodzi tutaj do szkoły i pochodzi z Paryża, żyje praktycznie sam, bo dziani starzy są wiecznie w podróży
O i przepraszam, że tak w osobnym poście, ale nie mogę zedytować powyższego, po oznaczeniu innego użytkownika w poście wywala mnie do takiego linku:
http://lornebay.pl/memberlist.p ... file&u=239
Chyba wam domenę wrzuca w ten link :/
przyjazna koala
mkj
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Damien Blanc pisze: 06 lip 2021, 14:07
O i przepraszam, że tak w osobnym poście, ale nie mogę zedytować powyższego, po oznaczeniu innego użytkownika w poście wywala mnie do takiego linku:
http://lornebay.pl/memberlist.p ... file&u=239
Chyba wam domenę wrzuca w ten link :/
to już naprawione, nad resztą pracuję <33
ODPOWIEDZ