lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
pytania i propozycje
jak możemy pomóc?
Jeśli tylko macie jakieś pytania, bądź propozycje dla administracji, śmiało możecie wysyłać je w tym temacie, a ktoś z ekipy czym prędzej postara się pomóc!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Super, cieszę się bardzo, że też o tym myślałyście <3 Trochę nie rozumiem zamysłu ankiety, szczerze mówiąc. Skoro same sądzicie, że będzie to pozytywna zmiana to czemu jej nie wprowadzić? Teraz wprowadziłyście zmianę w regulaminie dotyczącą bliźniąt, na podstawie jednego zamówienia (co trochę wygląda jak "pomagamy koleżance żeby miała wiz"). Ja to wiem, wy pewnie też to wiecie, że ankiety nigdy nie są sprawiedliwe, bo wystarczy grupka znajomych żeby jakiś pomysł przeforsować albo zablokować.

Staracie się pomagać użytkownikom i dawać im pole do gier, co jest super. Tylko, że teraz trochę faworyzujecie jedną grupę, a dyskryminujecie drugą. Obstawiam, że tak samo wiele ludzi będzie korzystać z punktu o bliźniakach, co z punktu o braku limitu multi, czyli nie jakoś super dużo.

Są użytkownicy, którzy lubią grać jednym muli, są tacy którzy lubią grać 4, a są tacy, którzy świetnie sobie radzą grając 20 różnymi postaciami. Dlaczego ktoś kto jest zwolennikiem posiadania 1 multi ma blokować komuś możliwość zrobienia 9 czy 10 konta?

Nie bierzcie tego za jakiś atak, czy coś w tym stylu, bo po prostu chciałabym Wam przedstawić swój punkt widzenia, bo uważam, że robienie ankiety jest wygodnym rozwiązaniem na to żeby jakiegoś pomysłu nie wprowadzać w życie, z różnych powodów. Po prostu wydaje mi się, że jeżeli jakieś 4-5 osób będzie mieć większą ilość multi to ręki nikomu nie urwie i zmiana tego nie wymaga jakiejś wielkiej filozofii i specjalnych ankiet :lol:
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Nigdy nie napisałyśmy, że zniesienie limitu to pozytywna zmiana, a że może być to pozytywną zmianą, gdybyśmy miały co do tego pewność, nie głowiłybyśmy się nad tym już jakiś czas :(
Sęk w tym, że tę kwestię poruszamy już od dawna i w naszym sześcioosobowym gronie nie jesteśmy w stanie podjąć jednej decyzji, która zadowoli nas wszystkie. Każde forum pewnie działa na innych zasadach, u nas podejmowanie decyzji nie odbywa się na zasadzie głosu większości, a poprzez znalezienie konsensusu, z którym każda z nas będzie czuła się dobrze. Dzięki temu nastroje w ekipie administracyjnej są bardzo przyjazne, a to z kolei przekłada się na poprawne funkcjonowanie forum. Gdybyśmy dzisiaj miały podjąć samodzielną decyzję co do zniesienia limitu multikont, jesteśmy pewne, że zarówno wśród graczy, jak i wśród administracji znalazłyby się osoby, które nie uważałyby jej za najlepszą i w tym przypadku byłybyśmy krytykowane za coś, co nawet nie jest w pełni naszym własnym stanowiskiem. Dlatego właśnie decydujemy się na ankietę, bo same nie potrafimy podjąć jednogłośnej decyzji, która w przypadku bliźniąt nie wywołała w żadnej z nas nawet minimalnej wątpliwości. Byłoby pewnie inaczej, gdyby nie fakt, że tak, jak docierają do nas prośby o zniesienie limitu, tak też docierają do nas opinie, które ten limit pochwalają i są przeciwne zniesieniu. Tu nawet nie chodzi o to, że my się wymieniamy własnymi poglądami, tylko raczej staramy się wytypować chociaż jednego admina, który podejmie decyzję, skoro reszta jest zagubiona. Przepraszamy za to, ale też nie zawsze wiemy, jak rozwiązać każdą kwestię i w tym przypadku, doświadczenie z wcześniejszych projektów pokazuje, że ankieta to jedyny słuszny wybór.
Oczywiście nie bierzemy tego za atak, jesteśmy otwarte na dyskusje, mamy też nadzieję, że zrozumiesz nasze podejście, bo sprawa tak dużej zmiany jest delikatna. Mamy kilka pomysłów na jej załatwienie i chciałybyśmy poznać opinie naszych użytkowników <3
Póki co proponujemy sprawdzenie, co pokaże ankieta i wrócenie do tej rozmowy po otrzymaniu wyników. Oczywiście jest to tylko naszą propozycją, bo jeśli ktoś już teraz chce coś jeszcze w tej kwestii dodać, to serdecznie do tego zachęcamy <3
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
34 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Life is short, right? We both know that. Well, what if you’re my chance? What if you are the thing that’s actually going to make me happiest?
Hej lorne bay! Właśnie się zorientowałam, że rangi powyżej 500 postów zmieniają się, co 100 a nie 50 jak wcześniej. Jest już parę osób, które są w tym zakresie lub bardzo blisko tego zakresu - nie myślałyście, żeby to uzupełnić chociaż do tego 1000? W końcu liczba postów rośnie raczej w podobnym tempie niezależnie, czy jest ich 50 czy 500 :lol: I ja wiem, że to pierdoła, ale chciałam sprawdzić na, co zmieni mi się wieloryb, który zaczał mi się nudzić, a tu dupa... teraz się nie zmieni :lol:
zaradny kameleon
nick
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Ane Ackerman Weston <33 Jak najbardziej możemy listę rang uzupełnić o nowe, zgodne ze wskazaną zasadą <3 Potrzebujemy jednak na to trochę czasu, ale sądzę, że wgranie nowych progów potrwa tydzień max :hihihi:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Czy jest szansa na przejrzenie spisu miejsc pracy?
W tym momencie jest trochę nieczytelny, na przykład w Moonlight Barze pomiędzy zatrudnionymi postaciami są puste miejsca i na pierwszy rzut oka wygląda to, jakby było tam dużo więcej pracowników (może też przez to, że w tych pustych miejscach jest wpisane "imię i nazwisko postaci", co trochę wygląda jak link do kolejnego konta):
Obrazek

W przypadku innych miejsc jest podobnie, w Hungry Hearts jest na przykład pusta posada, potem zajęta, znów pusta, zajęta i pusta:
Obrazek

W momencie przeglądania miejsc pracy i szukania ewentualnych współpracowników, trochę utrudnia to zorientowanie się ile tych zajętych miejsc jest w rzeczywistości lorne bay
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Raine Barlowe, faktycznie zrobił się tam lekki chaos, ale jeszcze dzisiaj postaramy się wszystko przedstawić w bardziej czytelny sposób <33
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
Dzień dobry!
Przybywam z nieśmiałym pytaniem (przepraszam jeśli to nieodpowiednie miejsce do tego), czy może istniałaby opcja zamiany Frogs Restaurant na subforum? To jedno z głównych miejsc powiązanych z postacią Phoenix i już teraz planuje w nim kilka wątków, które jeśli byłaby taka możliwość, chciałabym bardzo pisać jednocześnie.
Z góry dzięki za odpowiedź!
mistyczny poszukiwacz
iza
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej phoenix hirsch
To idealne miejsce do tego typu rzeczy <3 Nie będzie z tym problemu, postaramy się dodać takie subforrum jeszcze dzisiaj <33
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
witam lorne bay :welcome: piszę w sprawie ostatniego ogłoszenia, a konkretnie fragmentu "Dodatkowo swoją pomoc zaoferował nasz forumowy batman, cichy pomocnik, który od początku powstania forum niestrudzenie przykłada się do tego, by Lorne Bay funkcjonowało jak najlepiej." prosiłabym o podanie nicku tej osoby, bo jesteśmy na forum publicznym, a wszelka pomoc powinna być dla graczy otwarta. nie rozumiem też faktu ukrywania takiej osoby, więc gdybyście mogły mi wyłożyć powód z logiczną argumentacją, będę wdzięczna.
easter bunny
chubby dumpling
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Cześć Ephraim Burnett <33 Osoba, o której mówisz pomaga nam w sprawach technicznych od samego otwarcia forum, korzystając przy tym z konta Lorne Bay, tak więc uznałyśmy, że wymienianie jej nicku nie będzie koniecznie. Ona sama wolała pozostawać anonimowa, ale jeśli jest taka prośba, to oczywiście możemy zdradzić, że chodzi o Zosię orpheus wrottesley :wohoo:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
dziękuję za informację lorne bay . niestety, jestem autorem, który pojawił się dopiero w lutym tego roku, nie jestem od początku forum, więc nie — dla mnie nie jest oczywisty udział takowej osoby, plus nie rozumiem, więc czemu od początku nie była wpisana. ale dziękuję za spełnienie prośby.
easter bunny
chubby dumpling
inspicjent w lorne bay radio — instruktor krav magi w lb gym
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś przecież wrócę. Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec.
Hej, skoro sprawa mnie dotyczy, to najlepiej będzie, jak też ja ją wytłumaczę <3 Moja pomoc nigdy wcześniej nie była wspomniana, więc nie jest oczywista dla żadnego z graczy ( naturalnie poza gronem administracyjnym :lol: ), niezależnie od ich stażu na tym forum. Myślę, że Administracja, w poście wyżej ujawniając mój udział od samego powstawania projektu, chciała po prostu wskazać, że jestem zaufanym, sprawdzonym pomocnikiem, na którym można polegać. Co więcej, wspomniana pomoc ogranicza się naprawdę do błahostek, z którymi to zazwyczaj Administracja świetnie daje sobie radę sama, dlatego nie widziałam sensu w wynoszeniu jej na światło dzienne, bo naprawdę mój udział w tym wszystkim jest znikomy. Nie mam wpływu na żadne decyzje podejmowane przez adminów, więc to też nie tak, że od początku działa sobie cichy administrator, od którego wiele zależy. Trzymam się z dala od forumowego życia, chcąc uniknąć ewentualnych, niepotrzebnych mi waśni i złośliwości charakterystycznych dla forek, dlatego między innymi (do dzisiaj) ta pomoc pozostawała anonimowa - wyłącznie z mojej prośby. Nawet teraz, przez ten krótki okres czasu nie będę mieć wpływu na żadne istotne dla graczy decyzje, bo to niezmiennie leżeć będzie w gestii administracji, którą to jedynie będę informować o ewentualnym, zaistniałym problemie. Idąc klasykiem - ja tu tylko sprzątam i przekazuję awarie wyżej, tak więc wspomnienie mojego nicku wydaje mi się niepotrzebne, bo niewiele tak naprawdę ode mnie zależy :hihihi: Oczywiście rozumiem, że dodane ogłoszenie mogło wzbudzić pewne wątpliwości i prezentować się niekorzystnie, dlatego przepraszam, że byłam tego powodem i mam nadzieję, że wszystko jest już jasne <3

Ephraim Burnett
ODPOWIEDZ