lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
pytania i propozycje
jak możemy pomóc?
Jeśli tylko macie jakieś pytania, bądź propozycje dla administracji, śmiało możecie wysyłać je w tym temacie, a ktoś z ekipy czym prędzej postara się pomóc!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Hej Lola Kenzington :welcome: Retrospekcje również są wliczane do takich gier. Wystarczy tylko wyraźnie zaznaczyć, że rozgrywka miała miejsce w miejscu pracy i była związana z zawodem wykonywanym przez postać <3
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
zabrzmi to źle, ALE! czy możecie zwiększyć limit literek w polu na multi? chciałam sobie wpisać razem z nazwiskami i mi się nie mieści, a pole jest na tyle duże, że jeszcze ze dwa multi bym tam wcisnęła :lol:
Ebenhartowie
Magda
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Neva Ebenhart
Chwilę to trwało, ale zmieniłam <33 Mam nadzieję, że teraz wszystko się zmieści :oops:
szermierka — n/a
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Obiecująca szermierka, która ostatnio poświęca trochę czasu na treningi, a trochę też na randki, bo okazuje się, że te nie wychodzą jej najgorzej.
Czy da się zrobić jakąś magię, żeby w ciemnym trybie wyłączyć podpisy? Te, które są robione z tłem pod jasny tryb trochę psują efekt :hm:
sumienny żółwik
Magda
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Posy O'Brallaghan pisze: 21 lis 2021, 19:22
Czy da się zrobić jakąś magię, żeby w ciemnym trybie wyłączyć podpisy? Te, które są robione z tłem pod jasny tryb trochę psują efekt :hm:
Niebawem się temu przyjrzymy i zobaczymy, co możemy poradzić <3
trenerka ashtanga jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
rozwódka, z wykształcenia historyczka sztuki, obecnie joginka w lokalnym studiu; przyciąga nieszczęścia jak magnes, ale mimo wszystko stara się patrzeć na świat przez różowe okulary
nie wiem czy już to padło, ale czy dałoby radę zwiększyć ilość znaków w miejscu pracy? niestety dłuższe nazwy nie są możliwe do wpisania albo nie mają sensu ucięte ;(
powitalny kokos
nick
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
hej aviana ellsworth! limit znaków został zwiększony, ale żeby wszystko wyświetlało się poprawnie niezbędne jest wykonanie twardego resetu <3
trenerka ashtanga jogi — the deep retreat & deep yoga studio
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
rozwódka, z wykształcenia historyczka sztuki, obecnie joginka w lokalnym studiu; przyciąga nieszczęścia jak magnes, ale mimo wszystko stara się patrzeć na świat przez różowe okulary
benjamin hargrove dziękuję! :llama:
powitalny kokos
nick
Pszczelarka — Sunvalleys Apiary
26 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Wyszłam za mąż za człowieka, którego nie znam i przywiozłam go do świata, o którym on nie ma pojęcia. Co może pójść nie tak?
Kiedy próbuję zapisać uzupełnione relacje wyskakuje mi taki błąd. Help *.*

Obrazek
ambitny krab
Miodek/ Liv
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Honey B. Sunvalley
Jak wielokrotnie wspominałyśmy, niestety postów, w których ktoś użyje emotikonów nie można edytować zarówno z poziomu użytkownika, jak i administratora. Użyłaś ikonek pszczół w swoim poście, dlatego jedyne co możesz zrobić to założyć temat z relacjami od nowa, a poprzedni usunąć. Jeśli chcesz, w takiej sytuacji przeniose Ci wpisy graczy do nowego tematu, żebyś ich nie straciła <3
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Hejka! Ja mam takie pytanie, a w sumie to propozycje. Cytując Was ". Jesteśmy jednak świadome tego, jakie szczęście mamy do porządnych i pełnych pasji graczy, dlatego tworzenie dla Was przyjaznej przestrzeni do pisania sprawia nam nieopisaną radość i niezmiennie jest naszym priorytetem! <3"

Skoro jesteśmy takimi super użytkownikami, a wiadomo że jesteśmy to może warto usunąć z regulaminu zapis o limicie multi? Każda nowa postać, to nowe wpisy w relkach, nowe poszukiwania, nowa możliwość rozwoju postaci, a na tym nam wszystkim zależy, więc dlaczego to blokować, szczególnie jeżeli gracz jest aktywny. Wydaje mi się, że jeśli możecie zmienić regulamin z bliźniakami, bo ma to w jakiś sposób zachęcić userow, to tym bardziej powinnyście nie zabierać możliwości zrobienia multi tylko dlatego, że ktoś już ma ich 8, a chce aktywnie grać i brać udział w życiu forum i dalszym jego rozwoju. Jeżeli ktoś na takie multi "nie zasłuży" to zawsze możecie nie wyrazić na nie zgody, więc szansa na blokowanie wizerunków jest w tym wypadku o wiele mniejszą niż przy tym punkcie o bliźniakach, który właśnie zmieniłyście.

Także zgłaszam uprzejmą prośbę o zniesienie takiego limitu.
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hejka Zoya Henderson <3
Przyznamy szczerze, że od jakiegoś czasu same się nad tym zastanawiamy, więc Twoja propozycja jak najbardziej wpisuje się w aktualnie poruszane przez nas kwestie. Masz rację co do tego, że taka zmiana również może pozytywnie wpłynąć na funkcjonowanie forum! Nie chciałybyśmy jednak tej decyzji podejmować samodzielnie, dlatego niebawem zostanie utworzona ankieta, w której każdy użytkownik będzie mógł wziąć udział i wyrazić swoje stanowisko, a jej wyniki będą dla nas wiążące i zadecydują o zmianie co do limitu multikont <3
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
ODPOWIEDZ