lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
pytania i propozycje
jak możemy pomóc?
Jeśli tylko macie jakieś pytania, bądź propozycje dla administracji, śmiało możecie wysyłać je w tym temacie, a ktoś z ekipy czym prędzej postara się pomóc!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I'm afraid of all I am
My mind feels like a foreign land
Silence ringing inside my head
Please, carry me, carry me, carry me home
Corvo MacLerie pisze: 02 sie 2021, 19:41
Adam Polanski
Bo brzydką wyglądają i przez to strasznie zamula cała strona, na której pojawia się osoba z gifem w avie.
Brzydko to kwestia tego, co się komu podoba. Te gify nie są specjalnie ciężkie. I chociaż doceniam twoje oddanie tematowi, wolałabym usłyszeć opinię administracji :)
przyjazna koala
warren444
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Adam Polanski
Hejka, budując forum i ustalając regulamin, zdecydowałyśmy się na punkt określający wymagania co do avatara. Chciałyśmy, aby ten element forum był jak najbardziej jednolity, a profile naszych graczy zbliżone do siebie estetyką, aby nikt np. nie poczuł się gorszy przez to, że nie potrafi sobie wyciąć gifa takich rozmiarów. Ponadto forum ma ogrom opcji, które już same z siebie wystarczająco obciążają stronę, a niestety avatary w formie gifu dodatkowo wydłużają w czasie ładowanie forum. Przykro nam bardzo, że łamie Ci to serce i liczymy na to, że mimo wszystko gra na Lorne Bay, nawet z tradycyjnym avatarem, będzie sprawiała Ci przyjemność <3
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Dzień dobry <3
Czy istniałaby możliwość dodania do kodu relacji wzoru na relacje które nie pasują do rodziny, pozytywnych bądź negatywnych? Lubię wypełniać te tematy i mam kilka relacji które wpasowują mi się w to skomplikowane nie będąc ani jednoznacznym pozytywem ani jednoznacznym negatywem i tak czuję potrzebę dodatkowej kategorii, aby to wszystko ładnie powpisywać aby było zgodnie i pięknie *.*
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Hej <3
Wzór relacji zaproponowany przez nas nie jest obowiązkowy. Śmiało można go edytować i dodawać tam kategorie, których nie przewidziałyśmy na starcie. Najprostszym sposobem będzie zmienienie koloru czcionki oraz nazwy w jednej z istniejących już kategorii i dodanie takiego zmienionego wersu do kodu w swoim temacie z relacjami <3 Jeśli jednak więcej osób uzna, że taka rubryka przyda się w ogólnym wzorze, będziemy ją dodawać <3
Audrey Bree Clark
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Gwen Fitzgerald pytałam, bo niestety jestem totalną lamą jeśli chodzi o kody i o ile zmianę koloru czy czcionki jakoś ogarnę, tak zmienienie kolorów koło obrazków we wzorze jest już dla mnie totalną czarną magią :c Ale dziękuję, coś na to wymyślę :)
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Audrey Bree Clark w takim razie jutro postaramy się dodać odpowiednią opcję do wzoru <33
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
benjamin hargrove Dziękuję *.* *.*
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Audrey Bree Clark kod został dodany do wzoru, ale musisz wykonać twardy reset, żeby zadziałał :hugger:
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Okej, ja mam taki malutki problem, bo głupia WCIĄŻ SIĘ MYLĘ :lol:
Chodzi o to, że, na stronie głównej (przy ostatnich postach) trzeba klikać nick postaci, żeby podejrzeć profil, ikonki są nie klikalne. Więc mój mózg automatycznie próbuje robić to samo na sb, a tam jest na odwrót! Ikonki klikalne, za to nick wyrzuca do jakiejś fałszywej głównej strony? A właściwie to do memberlist.php, tylko w nawigacji wygląda to na "strona domowa - strona główna", a na stronie jest błąd: PAGE_NOT_FOUND
Można to to jakoś? Ładnie proszę? *.*
ambitny krab
m.
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Yara Vanderberg z problemem, o którym wspominasz, walczymy od otwarcia, ale wszelkie rozwiązania jak dotąd się nie sprawdziły ;( mimo to pamiętam o tym i walczę nadal iii mam nadzieję, że niedługo jednak w końcu uda się to naprawić :hihihi: a jeśli chcecie, żeby ikonki przy ostatnio dodanych postach były klikalne, to będziemy mogły spróbować taką opcję dodać podczas remontu forum (który bardzo wstępnie prognozuję na drugą połowę września) <3
Tancerka — Shadow
26 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
dawniej tańczyła balet, dziś tańczy w Shadow, uznaje tylko płynną dietę wysokoalkoholową i bije wszelkie rekordy w podejmowaniu złych decyzji!
Och, taka sytuacja :tear: To może niech się klikają ikonki przy ostatnich postach, ja postaram się zakodować, żeby ZAAAWSZE klikać ikonkę :lol: ale dziękować bardzo <33
ambitny krab
m.
Striptizerka — Shadow
21 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters
Czy zadanie o "zagraniu w miejscu pracy 5 razy" jest liczone również w retrospekcjach, czy jedynie w czasie rozgrywek bieżących?
przyjazna koala
Bunny
ODPOWIEDZ