100 yo 100 cm lorne bay lorne bay
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Event: lipiec 2022
Poszukiwania zaginionego skarbu

Ci którzy są z nami od otwarcia, mogą pamiętać, że 26 lipca w Lorne Bay organizowany jest festyn związany z legendą o zaginionym skarbie. W tym roku zabawa powraca, jednak z uwagi na aktywne subforum związane z innym eventem, obchody będą przebiegały nieco inaczej! Serdecznie wszystkich zapraszamy do zabawy!

Po pierwsze powraca głosowanie na Miss Galionu. Od dnia 26 lipca, zgodnie z zasadami, tytuł aż do wyłonienia następczyni powinna nosić zeszłoroczna Miss - Maxine Hammond - jednak przez wzgląd na jej nieaktywność tytuł pozostanie przy jej poprzedniczce, a zatem Raine Barlowe. W tym czasie możliwe będzie zgłaszanie nominacji na tegoroczną Miss Galionu, która ostatecznie zostanie wyłoniona na drodze głosowania. Aby nominować siebie lub cudzą postać do wyborów na tegoroczną Miss Galionu należy udać się do tego tematu, przeczytać zasady zgłoszenia i postępować zgodnie z nimi. Nominacje potrwają do końca tygodnia (dnia 31.07, godz. 23:59). Następnie zostanie utworzona ankieta, w której głos będzie mógł oddać każdy użytkownik.

Po drugie możliwe jest odegranie gry w dowolnym temacie, powiązanej z tematyką obchodów tego dnia.
  • - za rozegranie jednej gry, przysługiwać będzie nagroda z trzeciej puli,
    za dwóch gier, przysługiwać będzie nagroda z czwartej puli.
Aby ten punkt został uznany, przy odbiorze nagrody należy podać link/linki do gier i krótkie streszczenie/wyjaśnienie, jak dana rozgrywka nawiązuje do obchodów 26 lipca w Lorne Bay. Np. odbywała się na festynie/dotyczyła poszukiwania skarbów/opisywała przygotowania do wyborów Miss Galionu itp.

Po trzecie - ponownie przygotowaliśmy dla Was zabawę w poszukiwanie skarbów. Tym razem przebiegać ona będzie inaczej! Każdego dnia na forum, w losowym temacie, ukryta zostanie ikona skarbu, który będziecie musieli znaleźć. Chętnych do wzięcia udziału odsyłamy do tego tematu, po dodatkowe szczegóły!

Wszystkich was serdecznie zapraszamy do zabawy! Mamy nadzieję, że obchody tego święta będą ciekawym tłem do Waszych rozgrywek! Pamiętajcie, że jest to coroczną, jedną z chętniej obchodzonych, tradycją Lorne Bay! W razie wszelkich pytań, służymy pomocą!
mów mi: lorne bay
zaradny kameleon
100 yo 100 cm lorne bay lorne bay
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Pierwsze poszukiwania
Poszukiwania zaginionego skarbu
Pierwszy skarb został ukryty!
Znajdziecie go w pierwszym poście losowego tematu na forum, powodzenia!

Czas na znalezienie: do końca 27 lipca <3
mów mi: lorne bay
zaradny kameleon
Zablokowany