studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
{minniemouse}

310
posts
14 801
followers
110
followings
Minnie Goldberg
welcome to my Australian life

8 943 190
3 002 64
6 118 100
7 392 120
8 123 159
9 823 202
dzielny krokodyl
Minnie mouse
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
minniemouse
1.481 likes
minniemouse jeszcze trochę wspomnień z ostatnich wakacji #holiday #blondegirl #australiangirl
12 minutes ago
dzielny krokodyl
Minnie mouse
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
@leyael polubił/a twoje zdjęcie
1


@leyael napisał/a...
Myszo, ależ ty piękna <3


Minnie Goldberg
ambitny krab
Y.
Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
@tinkerbell zaczęła cię obserwować
1


@tinkerbell polubiła twoje zdjęcie
1
ambitny krab
-
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
minniemouse
Lorne Bay
991 likes
minniemouse Skąpo ubrana chcę byś patrzył mi w twarz.... #australiangirl #blondeisbetter @lornebay
2 minutes ago
dzielny krokodyl
Minnie mouse
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
@dr_smith napisał/a...
W takim układzie nastaw się raczej na rozczarowanie Maluchu


Minnie Goldberg
dzielny krokodyl
Sara Smith
uczennica — Lorne Bay State School
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Licealistka, która mieszka z mamą i unika ojca oraz jego nowej partnerki. Trochę zagubiona, jednak skrzętnie ukrywa ten fakt pod maską zołzy i duszy towarzystwa.
@emhawkins polubił/a twoje zdjęcie
1


Minnie Goldberg
przyjazna koala
scarlett
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
minniemouse
1.298 likes
minniemouse w końcu mogę wam pokazać, pracę najlepszego fotografa, który robił mi zdjęcia, a to tylko jedne z wielu <3 ja jestem zakochana! #blondegirl #blackandwhite #session #iloveit #australiangirl
3 minutes ago
dzielny krokodyl
Minnie mouse
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
@dr_smith napisał/a...
<3 <3 <3


Minnie Goldberg
dzielny krokodyl
Sara Smith
25 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
25 letnia dziewczyna uciekająca przed mroczną przeszłością. Wieczna optymistka mimo wszystko...
@Susan polubiła twoje zdjęcie
1
towarzyska meduza
Susan Murphy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
@ABC polubił/a twoje zdjęcie
1
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
minniemouse
957 likes
minniemouse nadszedł grudzień, czyli czas, aby pomyśleć o świątecznych prezentach dla naszych bliskich <3 #christmasiscoming
2 minutes ago
dzielny krokodyl
Minnie mouse
ODPOWIEDZ