striptizerka, tarocistka Shadow
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
23 yo
164 cm

Blair Emerson

The road so far

Fascynująca historia życia Blair. Kiedyś uzupełnię.
hej, jestem Brysia
moje konta Helen, Malcolm
striptizerka, tarocistka Shadow
mistyczny poszukiwacz
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
23 yo
164 cm

Luke Winfield
Shadow

- Ale przynajmniej nie zgubili mnie pod sklepem. - No, teraz to dojebała. Wcale nie chciała tego mówić, tak jej się jakoś wymsknęło przypadkiem, być może dlatego, że podświadomie chciała już zakończyć te podchody i powiedzieć mu wreszcie, kim dla niego jest i że to z jego powodu w ogóle znalazła się w Lorne.
ZAKOŃCZONA

Presley Prescott
Moonlight Bar

- Poudajesz przez chwilę moją dziewczynę? - wypaliła prosto z mostu, nawet się za bardzo nad tym nie zastanawiając, bo gdyby zaczęła mocniej to rozkminiać to jeszcze dotarłoby do niej, jak bardzo zły był to pomysł. - Tamten typ się do mnie dowala - dodała, jakby to kompletnie wszystko wyjaśniało, wskazując na wspomnianego faceta delikatnym skinieniem głowy.
TRWA

Raine Barlowe
mokradła

- No dalej, rusz się - mruknęła, szarpiąc się z łódką, która musiała chyba o coś zaczepić, bo mimo usilnych starań Emerson, ani myślała przesunąć się choćby odrobinę. Niech ją piekło pochłonie.
TRWA

Samuel Morrison
Shadow

Cecile! Przepraszam! Proszę pogadajmy! Na sekundę zamarła, zastanawiając się, czy to do niej czy nie. Ciężko, żeby było do kogoś innego, stała na scenie sama a chłopak o potwornie udręczonej twarzy patrzył wprost na nią... z tym, że ona nie kojarzyła go kompletnie no i przecież nawet nie miała na imię Cecile.
PORZUCONA

Noah Crawford
retrospekcje

- Oby mi się to opłaciło - wymamrotała, na tyle głośno by zostać usłyszana, zapominając na chwilę, że pewnie nie powinna nic teraz mówić, bo przecież martwi głosu nie mają. W jej naturze jednak nie leżało siedzenie cicho, kiedy ktoś gadał o niej w jej obecności, to było zwyczajnie silniejsze od niej, no a poza tym naprawdę liczyła na porządne wynagrodzenie, skoro jej drzemka w skrzyni przynosiła takie zyski.
PORZUCONA

Malva O'Brallaghan
Shadow

To pewnie trochę niezdrowe, że Blair spędzała tam tyle czasu, nawet w dni wolne, ale po pierwsze, to wciąż była jej ulubiona miejscówka w Lorne, mimo, że w niej pracowała, a po drugie, trochę liczyła, że dzięki temu napije się za darmo, albo przynajmniej po taniości.
PORZUCONA

Harper Callaway
Sapphire River

- Nje nje, nikt mje ne zostawił. Ja sama... - urwała, bo chciała powiedzieć zbyt dużo rzeczy jednocześnie - że sama była w klubie, sama wracała do domu i tak ogólnie była w życiu dosyć samotna i nikogo nie obchodziła - ale ostatecznie nie powiedziała nic, bo jej ostatnia szara komórka przepaliła się w momencie, kiedy spróbowała połączyć to wszystko w jakieś spójne zdanie.
TRWA

Luke Winfield
melina Blair

Luke był przecież jedyną osobą, z którą łączyły ją więzy krwi i z którą jednocześnie faktycznie mogłaby stworzyć prawdziwą, rodzinną relację, której nigdy nie miała ze swoimi rodzicami - nie mówiąc już o dalszych krewnych, bo tych nigdy nie miała okazji nawet poznać. Miała tylko jedną szansę żeby wszystkiego nie spierdolić.
TRWA
hej, jestem Brysia
moje konta Helen, Malcolm
ODPOWIEDZ