instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
Rhiannon
Grantham
w trakcie
1. Joyce Lewis - Pearl Lagune 245
2. Seamus Hillbury - Pearl Lagune 448
4. Georgia-May Grantham - dom starego pijaka
5. Rika Rjellner - dom Riki
6. Link Burke - Opal Moonlane 9B
zakończone
3. Alfie Fawcett - dom Rhiannon
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[gra2][gra2img][img=ADRES OBRAZKA][/gra2img]
[gra2no]#1[/gra2no]
[gra22][gra2st]TRWA[/gra2st]
[gra2inf][b]Rozegrana z:[/b] Z KIM
[b]Miejsce:[/b] [url=ADRES URL]GDZIE[/url]
[/gra2inf]
opis
[/gra22][/gra2]
ambitny krab
nata
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
#1
TRWA

Rozegrana z: Joyce Lewis
Miejsce: Pearl Lagune 245

- Dzień dobry, cześć! - uśmiechnęła się szeroko na przywitanie, ale nie rzuciła się do objęcia, ani pocałunku w policzek, bo nie lubiła witać się z ludźmi fizycznie. - Możemy zacząć od razu od tego - zamachała w powietrzu ziołami, bo rytuał powinno się zacząć od siebie, później od drzwi wejściowych i przechodzić w głąb pomieszczenia, a na resztę rzeczy jeszcze przyjdzie pora, najlepiej było zacząć od podstaw. - Chociaż najchętniej bym się jeszcze wcześniej czegoś napiła, nie wierzę, że dojechałam tu w taki upał!
ambitny krab
nata
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
#2
TRWA

Rozegrana z: Seamus Hillbury
Miejsce: Pearl Lagune 448

- To nie tak, że zwariowałam, po prostu musiała zajść jakaś paskudna pomyłka, ALE NIE RZUCAJ TYM, TO JEST DELIKATNE! - ton jej głosu zmienił się momentalnie, bo chociaż nie było wątpliwości, że to Rhiannon sobie trochę grabiła swoim zachowaniem, to jednak nie po to sklep umieścił wielkie czerwone naklejki ze stłuczonym kieliszkiem napisem fragile. żeby teraz Hillbury nimi rzucał!
ambitny krab
nata
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
#3
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Alfe Fawcett
Miejsce: dom Rhiannon

Nie dość, że ta kobieta nie była dla niego odpowiednia, choćby na spędzenie popołudnia, to on teraz chciał się jej oświadczać? Niedoczekanie! - Czekaj, pójdę po jakąś ścierkę - mruknęła, podnosząc się z poduszek, żeby zniknąć za drzwiami tarasowymi i wrócić po chwili ze ścierką, którą przyłożyła w miejsce, gdzie rozlała się lemoniada. Dobrze, że Rhia nie posiadała w domu cukru, nie miała tu co dodać, więc nie zostanie lepiąca się plama. - Mówisz poważnie? - dopytała po chwili, wyciągając zza pleców talię kart. - Bo chyba nie jesteś specjalnie przekonany, zawsze możemy zobaczyć co powiedzą karty.
ambitny krab
nata
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
#4
TRWA

Rozegrana z: Georgia-May Grantham
Miejsce: dom starego pijaka

- O - wymsknęło się jej tylko, kiedy wszystko zaczęło powoli do niej docierać. Strugi deszczu, które już dawno wdarły się pod jej plastikowy płaszcz, znacząco studziły gorące myśli i ułatwiały zrozumienie sytuacji. - Georgia, nie płacz, nie może być tak źle - przyciągnęła do siebie dziewczynę ramieniem. - Pewnie nic takiego mu się nie stało. I cioci też będzie bardziej zależało na tobie - zapewniła ją, głęboko w to wierząc, chociaż zniszczenie samochodu raczej nie ujdzie bez uwagi. - Dzwoniłaś jeszcze do kogoś? - przyjaciel, policja, pomoc drogowa?
ambitny krab
nata
instruktorka jogi w The Deep Retreat — właścicielka e-sklepu ezotrycznego
29 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
niedawna rozwódka, która wierzy w leczniczą moc kryształów i wpływ gwiazd na ludzkie losy
#5
TRWA

Rozegrana z: ]Rika Fjellner
Miejsce: dom Riki

- Czemu naiwnie? Wcale nie - znów uśmiechnęła się w ten łagodny sposób, jakby miała wiekową duszę i z perspektywy doświadczenia patrzyła na świat. - Czy ktoś tak naprawdę wie czego oczekiwać od świata? - Rika w swoich obawach wcale nie była sama. - Widzisz, ja miałam na studiach na siebie milion pomysłów, a jednocześnie żadnego. I wcale tych studiów nie skończyłam, ale nie to jest dla mnie najważniejsze, a z pewnością nie z perspektywy czasu - może takie ogólne mądrości nie były szczególnie odkrywcze, ale miała nadzieję, że choć trochę pokrzepiające, w perspektywie zagubienia.
ambitny krab
nata
ODPOWIEDZ