Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
Hemingway Lewis

The road so far


W tym miejscu możesz opisać, co ogólnie wydarzyło się w życiu postaci, odkąd powstała na forum - np. wspomnieć o największych zmianach i najważniejszych momentach w jej forumowej historii.


Hemingway
Lewis
w trakcie

1. Neva Ebenhart - retrospekcje
2. Helena Regaldo - droga
3. Nala Rushford - droga
4. Zoya Henderson - Shadow
zakończone
1. txt - txt 2. txt - txt



Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
powitalny kokos
nick
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
#1
TRWA

Rozegrana z: Neva Ebenhart
Miejsce: przed chatką Hema, retrospekcje

- Nie... - Zaczął, przyglądając się twarzy Nevy. - Teraz sobie ze mnie żartujesz. - Innego rozwiązania nie widział. Przecież, gdyby było inaczej, na pewno by mu o tym powiedziała. Nie mogła zataić przed nim tak istotnej informacji. A może to właśnie zrobiła? Może uważała, że skoro go nie było, to nawet nie miał prawa wiedzieć o własnym... dziecku. Nawet w myślach nie był w stanie tego przetrawić. - Błagam! Powiedz mi, że to tylko jakiś kiepski żart, którego pointy jeszcze nie rozumiem. - Poprosił, ostatecznie podchodząc do kobiety i siadając obok niej na schodku.
powitalny kokos
nick
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
#2
TRWA
Rozegrana z: Helena Regaldo
Miejsce: Queensland, gdzieś w drodze do Lorne
Z drugiej jednak strony, Hem nie potrafił zrozumieć, dlaczego niewiasty zgrywały twardsze i odważniejsze, niż były w rzeczywistości, próbując wmówić wszystkim dookoła, że ze wszystkim sobie doskonale dadzą radę. - Ale skoro twierdzisz, że jesteś w stanie sama naprawić swoje auto... To nic tu po mnie. Twój nowy znajomy właśnie odjeżdża. - Dodał po chwili, kiedy usłyszeli warkot silnika auta Johna. Lewis przyjrzał się twarzy Heleny uważniej, zakładając ręce na piersi. Nie spodziewał się, że jeszcze kiedykolwiek się spotkają. Ich ostatnie spotkanie zakończyło się tak, jak jego wszystkie poprzednie spotkania z kobietami. Z tą różnicą, że to ona o świecie wymknęła się z jego chatki. I za to był jej wdzięczny.
powitalny kokos
nick
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
#3
TRWA

Rozegrana z: Nala Rushford
Miejsce: Queensland, gdzieś na obrzeżach, w środku lasu
Lewis dość często wpadał ostatnio na kobiety, którym padło auto. Jakby działało na niego jakieś fatum czy inne cholerstwo, sprawiając, że mężczyzna raz po raz, wpadał w jakieś dziwne akcje.
- Wybacz, ale nie jestem w stanie dopasować twojej twarzy do konkretnej sytuacji. - Powiedział z lekko przepraszającym uśmiechem na ustach. - Nie mam pamięci do twarzy, a już tym bardziej do imion. - Dodał jeszcze, chociaż sam nie wiedział dlaczego się tłumaczy. Zamiast więc dalej plątać się w zeznaniach podszedł do auta kobiety i otworzył jego maskę, przyglądając się silnikowi i reszcie jego elementów.
- Mówisz, że silnik zacharczał i nie chce jechać dalej? - Zapytał, sprawdzając poziom płynów.
powitalny kokos
nick
Bujam się — tu i tam
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Bądź w zgodzie z wszystkimi, zabawiaj się z wieloma, bądź blisko z wybranymi, a przyjaciół miej tylko kilku.
#4
TRWA

Rozegrana z: Zoya Henderson
Miejsce: Shadow
Dopiero głos nieznajomej brunetki wyrwał go z zamyślenia, a on uważniej jej się przyjrzał, mierząc ją spojrzeniem od stóp do głów.
- Wódki z tobą nie piłem, żebyśmy od razu byli na ty. - Odpowiedział w normalny dla siebie sposób i zaczął się zastanawiać jak wygórowane mniemanie o sobie musiała mieć ta panna, zakładając, że on ją zna. - Skąd znasz moje nazwisko i kim jesteś, bo nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miał cię w swoim łóżku. A akurat pamięć do ładnych buziek to mam idealną. - Dodał jeszcze i zarechotał trochę głupio. Taka akcja zdarzała mu się nie pierwszy raz, jednak nikt jeszcze nie odezwał się do niego w taki sposób.
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ