księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
Ryan
Hillbury
w trakcie
16. Ollie Mytes - Rusty's Market
17. Benji Brooks - Opal Moonlane 15b
18. Hazel Ebenhart - Sailaway
19. Bowie Hillbury - Pomost, Gahdun Island
zakończone
1. Elton Ashworth - szosa, Carnelian Land
2. Hector Silva - Port Douglas
3. Wesley Buchanan - Opal Moonlane 11b
4. Bowie Hillbury - Opal Moonlane 11b
5. Benji Brooks - Tingaree
6. Rose Hepburn - Jarmark Bożonarodzeniowy
7. James Adler - Carnelian Land #24
8. Aura Millburn - Moonlight Bar
9. Hazel Ebenhart - Opal Moonlane 15b
10. Salome Villanueva - Cairns
11. Bowie Hillbury - Jaskinia
12. Benji Brooks - Wrak samolotu
13. Sadie Hillbury - farma Sadie
14. Ollie Mytes - Opal Moonlane 29A
15. Hyde O. Terrel - Opal Moonlane
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[gra2][gra2img][img=ADRES OBRAZKA][/gra2img]
[gra2no]#1[/gra2no]
[gra22][gra2st]TRWA[/gra2st]
[gra2inf][b]Rozegrana z:[/b] Z KIM
[b]Miejsce:[/b] [url=ADRES URL]GDZIE[/url]
[/gra2inf]
opis 
[/gra22][/gra2]
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#1
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Elton Ashworth
Miejsce: szosa, Carnelian Land

- A wiesz, jeszcze nie dołączyłam do żadnej grupy lasek, które spotykają baby daddy po tym jak je zostawił, ale jak się dowiem, to dam ci znać - był bezczelny. Naprawdę bezczelny i nie wiedziała co takiego w nim widziała kilka miesięcy temu. Miała wrażenie, że jest na siłę wyluzowany i lekceważący, kiedy powinien się prawdziwie przejąć i wziąć za siebie odpowiedzialność. - Ucieszyłbyś się bardziej, jakbym rzuciła ci się na szyję z utęsknieniem? - uniosła jedną z brwi do góry i byle jak wcisnęła kabel obok czegoś, co mogło być akumulatorem, trzaskając maską.
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#2
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Hector Silva
Miejsce: Port Douglas

Czyżby była aż tak zdesperowana, żeby napić się bezalkoholowego piwa?
- Słuchaj, ja tu nie chcę robić żadnych dramatów, ani mówić nic Tiff, po prostu zachowałeś się trochę nie fair - zmieniła taktykę i postanowiła postawić się w roli ofiary, bo akurat zawsze stawianie się jako tej pokrzywdzonej strony jakiegoś sporu robiło doskonałą robotę. Ludzie magicznie czuli się winni, nawet jeśli nie byli. O, może dorzuci jakąs chorobę serca, skoro o ciąży nie chce wspominać?
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#3
TRWA

Rozegrana z: Wesley Buchanan
Miejsce: Opal Moonlane 11b

- Tylko widzisz, przezorny zawsze ubezpieczony, więc postanowiłam się prawie ze wszystkim wyrobić przed twoim przyjściem - akurat jeśli chodziło o wspólne gotowanie, to Ryan... cóż, nie była najlepszą osobą do zabaw w kuchni, bo lubiła jak wszystko szło po jej myśli, a do tego robiła to dość chaotycznie i nie potrafiła się przestawić na zabawę dla więcej niż jednej osoby. - Ale możesz być naszym dzisiejszym kelnerem iii o, możesz też poćwiczyć pracę na zmywaku!
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#4
TRWA

Rozegrana z: Bowie Hillbury
Miejsce: Opal Moonlane 11b

- Stanowczo za bardzo dramatyzujesz, Bowie. To tylko browar i blant, więcej dla ciebie - doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że samotne picie, czy palenie, to wcale nie to samo, ale nie wydawało się jej, żeby siostra az tak bardzo potrzebowała towarzystwa, była już wystarczająco wprawiona w bojach. We wczesną młodośc wchodziła z Ryan u boku, kto jak nie ona mógl wiedzieć? Kto jak nie ona tak cholernie chciałby się z nią napić. - Czy chcesz mi powiedzieć, że jak nie piję i nie jaram, to jestem nudziarą i nie ma co ze mną robić?
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#5
TRWA

Rozegrana z: Benji Brooks
Miejsce: Tingaree

- Myślisz, że ktoś kiedyś wynalazł latawiec w innym celu niż rozrywkowym? Czy po prostu w tych czasach, jak nie było telewizji, ludzie biegali za kawałkiem papieru na sznurku? - chociaż technologia wcale nie była na pierwszym miejscu w jej życiu, to jednak jakby nie miała telewizji, albo komputera, pewnie zapisałaby się do jakiegoś kółka gospodyń domowych, nauczyła robić na szydełku i śpiewała do swoich kwiatków, bo kompletnie by jej odbiło. - W sumie nieważne, weźmy go na jakąś jazdę testową.
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#6
TRWA

Rozegrana z: Rose Hepburn
Miejsce: Jarmark Bożonarodzeniowy

- O, właściwie a propos Hiszpanii... - zaczęła, odstawiając na chwilę kubek ze swoją gorącą czekoladą na bok, żeby sięgnąć to torebki. - Wiem, że to nic takiego, ale nawet nie miałam zbyt dużo miejsca na pamiątki - uśmiechnęła się lekko, wręczając Rose lekko pogniecioną widokówkę z małej włoskiej miejscowości. Miała ręcznie wypisane kilka zdań pozdrowień i wspomnień, a Ryan przez cały swój wyjazd kupowała takie kartki i wypisywała je bez adresowania - w dzisiejszych czasach nikt nie znał przecież adresów znajomych.
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#7
TRWA

Rozegrana z: James Adler
Miejsce: Farma Adlera

W takim razie cieszę się, że jest pan taki pewny swojego biznesu - przerwała mu, kiedy tylko dał sobie wejść w słowo. - Bo nie wiem jakie wymagania ma PETA, ani Greenpeace, ale wiem wszystko o fakturach i podatkach, a pan szuka księgowej, więc świetnie się składa - uniosła do góry podbródek, zupełnie jakby chciała pokazać jakąś power pose, a nawet nigdy nie ćwiczyła! - Szkoda tylko, że ma pan tu taki słaby zasięg telefonu, bardzo ciężko się dodzwonić - podsunęła mu świetną wymówkę na ignorowanie jej połączeń.
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#8
TRWA

Rozegrana z: Aura Millburn
Miejsce: Moonlight Bar

Jednak stchórzyła, nie wyjawiła prawdy ani Bowie, ani nikomu ze znajomych, a z dnia na dzień było jej coraz ciężej przyznać prawdę, kiedy tak uparcie twierdziła, że nic się nie stało. Nawet te warzywne soczki, które uparcie wyciskała pod przykrywką detoksu już sprawiały, że chciało się jej wymiotować. A może jednak były to objawy ciąży? Musiałaby pójść w końcu do lekarza. - Za dziesięć lat może i tak - kiedy miałaby stałego partnera, dzieloną odpowiedzialność i brak ochoty na spędzenie weekendu pod namiotem na imprezowaniu. Była po prostu za młoda na macierzyństwo. - Ale nie wiem czy chcę usunąć.
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#9
TRWA

Rozegrana z: Hazel Ebenhart
Miejsce: Opal Moonlane 15b

- Właściwie nie ma tego zbyt dużo, inaczej wykorzystałabym jakiegoś kolegę zamiast ciebie - odparła luźno, bo gdyby poprosila Benjiego i Warrena, pewnie by jej nie odmówili. Co więcej, miała szczerą nadzieję, że by tego nie zrobili, bo po babci odziedziczyła spory zabytkowy fotel, który, jak się jej wydawało, zmieściłby się do tego pokoju, nie dałaby chyba jednak rady wpakować go do Toyoty swojego ojca, którą aktualnie jeździła, a co dopiero wtaszczyć do nowego mieszkania, z pewnością będzie więc potrzebowała ich pomocy.
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#10
TRWA

Rozegrana z: Salome Villanueva
Miejsce: Cairns

Z umiarkowanym uśmiechem podeszła do baru, wybierając swoje zamówienie z karty, wzięła do ręki numerek i zaczęła szukać wolnego stolika. Przy większości ktoś siedział, mignął jej pusty tuż przy toaletach, ale tam jeść nie chciała, podeszła więc do samotnie siedzącej dziewczyny, która nie wyglądała jakby na kogoś czekała. - Mogę się przysiąść? Wszędzie jest zajęte, a ci faceci nie wyglądają zachęcająco - pokazała ruchem głowy na kąt, w którym siedzieli mężczyźni, których oceniłaby na bandziorów. Co prawda ocenianie po wyglądzie nie było wcale rozsądne, ale była dziewczyną, wiedziala jak się może skończyć brak uprzedzeń. - Wszystko w porządku?
przyjazna koala
my name is jeff
księgowa — w LB Police Station
25 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
nowozatrudiona księgowa w LB Police Station, które z wycieczki dookoła świata wróciła z brzuchem, o którym nikomu nie mówiła, a sprawa rozwiązała się sama
#11
TRWA

Rozegrana z: Bowie Hillbury
Miejsce: Jaskinia

- Powinni po prostu, no nie wiem, budować jakoś z głową? Ale zawsze chodzi o kasę - wzruszyła ramionami, bo one to i tak nie miały wielkiego wpływu na to, co robili wielcy tego świata. - Ale może znajdziemy jakieś malowidła, jak w Lascaux i będą musieli trzymać się z daleka? Dawaj - co prawda nie spodziewała się, że mogą znaleźć coś podobnego, ale taka myśl była dosyć ekscytująca i w jakimś maleńkim stopniu się w niej tliła.
przyjazna koala
my name is jeff
ODPOWIEDZ