28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
If you ever feeling lonely, if you ever feeling down, you should know you're not the only 'cause I feel it with you now.
hortense canavan

The road so far


ma 28 lat, od zawsze mieszka w lorne bay i nigdy nigdzie się stąd nie ruszała, hoduje kwiaty, pływa łódką, ma raka, ale akurat to jest temat tabu, jest głupkiem, kocha ludzi!

CODE: Zaznacz cały

[gra1][gra1l][gra1nm]IMIĘ I NAZWISKO[/gra1nm]
[gra1msc][url=ADRES URL]MIEJSCE[/url][/gra1msc]
[gra1t]#1 TYTUŁ GRY[/gra1t]
[gra1op]opis opis opis opis opis[/gra1op]
[/gra1l][gra1p][img]ADRES AVATARA GRACZA[/img] ZAKOŃCZONA/TRWA[/gra1p]
[/gra1]
powitalny kokos
martyna
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
If you ever feeling lonely, if you ever feeling down, you should know you're not the only 'cause I feel it with you now.
richard remington
mieszkanie richarda
1. friends will be friends

Wylądowała, więc u Richarda. Nie znała lepszej osoby, z którą mogłaby porozmawiać. A po za tym, Remington był twardy, nie rozpłacze się jak mała dziewczynka, nie zacznie jej przytulać, pocieszać i udawać, że wszystko będzie dobrze. Ale minęło sporo czasu, który spędziła na jego kanapie, a z jej ust nadal nie wyrwał się żaden dźwięk na ten temat.
- I co? – zapytała, szczerze zainteresowana. – Daj jej już święty spokój, co? – skomentowała. Nie była osobą, od której Rick usłyszy, że powinien o nią walczyć. Po tym, co jej zrobił, powinna go zamordować. Hortense właśnie tak by zrobiła. Urwałaby mu jaja za wszystkie krzywdy, które by jej wyrządził. A jednak, dogadywali się bardzo dobrze. Był jednym z najlepszych ludzi w jej życiu, o czym na głos, jednak nie wspominała. Napiła się whiskey. Była obrzydliwa, ale Hortense przełknęła ją szybko. Pieczenie w gardle nie ustępowało, pomimo wypicia dwóch szklanek. – Że ty i ja? – zapytała, bo naprawdę nie zrozumiała tego pytania. – Czy ty i Lorry? – westchnęła cicho i powtórzyła: - Daj jej święty spokój. A ja nie jestem desperatką – tak, to był żart. Ale nie, nigdy o tym nie myślała. Kochała ich relację i za wszelką cenę nie chciała jej zmieniać.
TRWA
powitalny kokos
martyna
ODPOWIEDZ