26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
We've all been played, we all get hurt

Just take that pain and let that motherfucker burn
Rae
Ebenhart
w trakcie
1. Nadir Al Khansa - Plac Zabaw
2. Zachary Harris - Opal Moonlane 39C
3. Zoya Henderson - Opal Moonlane 17A
zakończone
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[gra2][gra2img][img=ADRES OBRAZKA][/gra2img]
[gra2no]#1[/gra2no]
[gra22][gra2st]TRWA[/gra2st]
[gra2inf][b]Rozegrana z:[/b] Z KIM
[b]Miejsce:[/b] [url=ADRES URL]GDZIE[/url]
[/gra2inf]
opis opis opis opis opis
[/gra22][/gra2]
Obrazek
promienny motyl
nata
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
We've all been played, we all get hurt

Just take that pain and let that motherfucker burn
#1
TRWA

Rozegrana z: Nadir Al Khansa
Miejsce: Plac Zabaw

- Mogłam - ponownie skinęła, mocno zagryzając dolną warg i śledząc jego spojrzenie. Mogła przecież wysłać mu wiadomość, zadzwonić, zrobić cokolwiek, a jednak postanowiła, że nie chce tego robić, że woli sobie oszczędzić jego widoku, bo bez niego było po prostu łatwiej. Bez niemalże namacalnej bliskości była w stanie udawać, że zapomniała, trzymać się swojego planu i w szczątkowych wspomnieniach na nowo przeżywać to, co kiedyś mieli, tak kruche i ulotne przez jej ucieczkę.
Obrazek
promienny motyl
nata
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
We've all been played, we all get hurt

Just take that pain and let that motherfucker burn
#2
TRWA

Rozegrana z: Zachary Harris
Miejsce: Opal Moonlane 39C

- Od ciebie, a skąd miałabym mieć? - może i wysłanie smsa z adresem nie było bezpośrednim zaproszeniem do niezapowiedzianych odwiedzin o każdej porze dnia i nocy, ale równocześnie... nie pamiętał? Trochę nie rozumiała jego podejścia. - Chyba Zach, co do chuja? - odbiła się plecami od ściany, rozkładając ręce na boki, żeby zaraz wsunąć dłonie w tylne kieszenie spodni. Dźwięk przesuwaneego zamka w drzwiach zwrócił jej uwagę, tam więc na moment zawiesiła spojrzenie, zastanawiając się, cóż, zastanawiając się co do chuja?.
Obrazek
promienny motyl
nata
26 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
We've all been played, we all get hurt

Just take that pain and let that motherfucker burn
#3
TRWA

Rozegrana z: Zoya Henderson
Miejsce: Opal Moonlane 17A

- Przecież przed chwilą ci powiedziałam. Wróciłam, więc chciałam się z tobą spotkać - kłamała tylko trochę, bo nie musiała wspominać, że wróciła już jakiś czas temu. Ani przepraszać za to jak gwałtownie zniknęła, nie dając jej żadnego znaku. To było jakiś czas temu, łatwiej przecież było po prostu zapomnieć i ruszyć dalej, prawda? - Nie zaprosisz mnie do środka?
Obrazek
promienny motyl
nata
ODPOWIEDZ
cron