Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Harden E. Caulfield

The road so far


W tym miejscu możesz opisać, co ogólnie wydarzyło się w życiu postaci, odkąd powstała na forum - np. wspomnieć o największych zmianach i najważniejszych momentach w jej forumowej historii.

CODE: Zaznacz cały

[gra1][gra1l][gra1nm]IMIĘ I NAZWISKO[/gra1nm]
[gra1msc][url=ADRES URL]MIEJSCE[/url][/gra1msc]
[gra1t]#1 TYTUŁ GRY[/gra1t]
[gra1op]opis opis opis opis opis[/gra1op]
[/gra1l][gra1p][img]ADRES AVATARA GRACZA[/img] ZAKOŃCZONA/TRWA[/gra1p]
[/gra1]
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Donalda Beardsley
Rudd's
#1 Can you pay my bills?

Przed miesiącem, zerkając na wydruk z jej imieniem, był przekonany, że to dziewczyna podobna do wszystkich, które pracowały tu wcześniej. Puby charakteryzowały się dużą rotacją pracowników, a doświadczenie podpowiadało Harden’owi, że Donnie również nie zagrzeje miejsca wśród członków załogi. Wydawała się za dobra na to miejsce.
ZAKOŃCZONA



Gem Fernwell
Mieszkanie
#2 If it doesn't open, it's not your door

W mieszkaniu niewiele się zmieniło. Zniknął dywan – Harden po jednej z alkoholowych libacji, mających złagodzić hańbę po zdradzie, zwymiotował na niego i zamiast oddać do czyszczenia, zwinął go i wyniósł na śmietnik. Poza tym wnętrze było mniej uporządkowane, czyli znacznie bardziej przypominało męską jamę. — Napijesz się czegoś? — spytał, zanim zdążył tę propozycję przemyśleć.
ZAKOŃCZONA
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Donalda Beardsley
Rudd's
#3 I would prefer to lose my head

— Co ty właściwie chcesz mi powiedzieć? — spytał, podążając wzrokiem za spojrzeniem, które Donnie posłała blondynce. Momentalnie przyszło mu do głowy, że Beardsley była z a z d r o s n a? Nie, to głupie, przecież nie miała ku temu żadnego powodu. — Dałaś mi kosza, a teraz masz pretensje, że umówiłem się z kimś innym?
ZAKOŃCZONA



Zoya Henderson
Beach Restaurant
#4 So, it's a date!

Zazwyczaj nie kierował się opiniami kolegów, nie przepadał również za spotkaniami aranżowanymi, ale tym razem dał się namówić na podwójną randkę czyli spektakl pozorowany.
PRZERWANA
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Donalda Beardlsey
Beach Restaurant
#5 You are going to be so much more than ‘enough’ for someone

— Już się bałem, że mnie wystawisz — powiedział, gdy Donalda pojawiła się w zasięgu jego wzroku. Wstał, by się z nią przywitać. W pierwszym odruchu miał ochotę nachylić się nad nią i pocałować ją w policzek, ale obawiał się, że zamiast uroczego uśmiechu otrzyma w zamian cios w twarz, więc się powstrzymał.
ZAKOŃCZONA



Gem Fernwell
Dom Gemmy
#6 Small steps turn into miles.

— Wiem, że jest późno, ale znalazłem go niedaleko. Krwawi — wyrzucił z siebie jednym tchem, kiedy w progu pojawiła się zaspana Gem; lubił widok jej rozespanych oczu i włosów będących w nieładzie. — Pomóż mu — poprosił, odzyskawszy zdolność mówienia po chwili milczenia.
ZAKOŃCZONA
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Hestia Elerby
Rudd's
#7 Like a game where i can't escape

Szybko jednak zaktualizował swoje spostrzeżenia, bo gdy raz udało mu się ściągnąć spojrzenie kobiety, dostrzegł w nich znudzenie. Więc może nieznajomemu mężczyźnie rzeczywiście udało się zdobyć czas należący do ciemnookiej, ale zdecydowanie nie zdobył jej zainteresowania.
PRZERWANA


Gem Fernwell
Dom Gemmy
#8 I'm still trying to find it

Niewiele rozmyślał na temat niedawnej przygody; doszedł do wniosku – w pełni słusznego – że im głębszej analizie będzie poddawał tamtą noc, tym większy zamęt wprowadzi do swojego życia. A tego nie chciał. Wygodniej było zaakceptować, że wciąż miał słabość do byłej partnerki, niż bronić się przed tym, usprawiedliwiając seks chwilowym zaćmieniem umysłu.
ZAKOŃCZONA
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Donalda Beardsley
The Woolshed
#9 It's friday night, so everything is poppin.

Przykuł do niej spojrzenie, podążając wzrokiem za każdym ruchem bioder, które wprawiały w ruch zwiewny materiał bardzo krótkiej sukienki. Mógłby przysiąc, że gdy okręciła się powabnie wokół własnej osi, zauważył fragment jędrnego pośladka, nieśmiało wychylający się spod skrzących falban. Zdębiał, choć nie powinien.
TRWA
ODPOWIEDZ