Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://external-preview.redd.it/p1ZXONDHue91-6aFKc1J4Obj6YSytrBuVUoSXjnHuqE.jpg?auto=webp&s=d25d959fd98919b715a74cb8539f2a8b6556c08e][/telimg1]
[tel5]Mattie
[/tel5][/tel02][tel8][tel3][telimg2][IMG=https://external-preview.redd.it/p1ZXONDHue91-6aFKc1J4Obj6YSytrBuVUoSXjnHuqE.jpg?auto=webp&s=d25d959fd98919b715a74cb8539f2a8b6556c08e][/telimg2]
[tel10]
[teltxt][/teltxt]
[teltxt][/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
happy halloween
Booyah
brak multikont
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
OMG jakim cudem taka drobna i słodka istotka ma takie wysokie tony??
Jasne, kochana, dla Ciebie zawsze mam czas!! <3
Tylko muszę się trochę ogarnąć, bo właśnie wróciłam z ogródka. Byłabym za jakąś godzinę, to nie za późno dla małej? Nie obudzę jej, czy coś?

mathilde bennett
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Przestań tak mówić!! Jesteś najwspanialszą młodą mamą jaką znam <3 To normalne, że jesteś zmęczona i rozdrażniona, dziwne by było gdyby było inaczej
Ugh, czego ja nie robiłam! Mam teraz full czasu przez zawieszenie mnie w redakcji mojego portalu, ale to opowiem Ci jak się spotkamy. Ale jak coś to mam w ofercie też malowanie płotu i robienie kompostownika, gdybys potrzebowała :lol:
Dobra, to wskakuję pod prysznic i zaraz jestem!

mathilde bennett
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Booo booo to dziecko! One zawsze płaczą! Ty na pewno robisz wszystko, co w Twojej mocy <3
No przestań! Tej malutkiej wszystko wybaczę, nawet jak rozpłacze się na mój widok <33 Podobno tak zawsze jest na początku :tear: Znaczy mama mi tak mówiła, że każde z nas strasznie płakało jak byliśmy tacy maleńcy
Jestem w trakcie odkręcania, ale to wszystko Ci opowiem na miejscu! PS. lubisz muffiny?

mathilde bennett
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
phoe
2:11PM
kupiłam nam te bilety do yamby
powaliło nas lol
wylot z cairns o 12 w piątek
szykuj walizkę i it's yamba time baby
ale małą walizkę bo mamy tylko podręczny
mistyczny poszukiwacz
iza
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
2:20PM
phoe
dobra, zmieści się do tej małej walizki
żart, kupiłam też dla niej. większość poszło z tych punktów lotniczych co miałam z paryża
weź wygoogluj potem co to w ogóle jest yamba i czy mają tam coś do jedzenia
i jakoś damy radę z pracą, należy ci się odpoczynek

mistyczny poszukiwacz
iza
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
2:27PM
phoe
D:
dam ci znać jak przysiądę do rachunków z Alem. bo teraz przez przypadek wykasowałam sobie maila i nie umiem go znaleźć w skrzynce
wezmę ten co robiłam na szydełku. trochę pije w tyłek, ale bez przesady, dam radę
ty właśnie, musimy jakiś dom sobie znaleźć

mistyczny poszukiwacz
iza
studiuje dietetykę i gotuje — dla frogs restaurant
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
people confuse me.
food doesn't.
2:30PM
phoe
bilety na szczęście wydrukowałam od razu
no ja myślę, nie po to oglądałam te szydełkowe tutoriale na yt
ok, to jesteśmy w kontakcie <3

mistyczny poszukiwacz
iza
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
perry
to najgłupsza wiadomość jaką kiedykolwiek dostałem, Mattie, przysięgam
trochę jestem zły, ale powiedzmy, że ciasteczka załatwią sprawę
kiedy chciałabyś się spotkać?
mathilde bennett
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Hej, no przestań, jaka zła! Wszystko rozumiem <3 Mia jest najważniejsza przecież
I zaproszenie totalnie aktualne! A jak masz ciasteczka, to już w ogóle <33

mathilde bennett
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Carnelian Land 20 <33 Czekam na Was!
mathilde bennett
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Pewnie, wpadajcie jutro o której Wam wygodnie - planuję być cały dzień w domu więc każda godzina będzie dobra!
Oprócz ciastek weź ze sobą dobry humor i dużo ploteczek :lol:
mathilde bennett
ODPOWIEDZ