Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/32Bdr8Y.jpg][/telimg1]
[tel5]Nessa
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/32Bdr8Y.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
22:50
Nessaaaa, jak ja mam poderwać tego faceta, który jest tak ślepy na moje wdzięki :meh:
Totalnie skończyły mi się pomysły.
Vanessa Corrente
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
22:59
Ale ja już dawno nie przypominam tej dziewczynki ze szkoły. Bez przesady, jak patrzę na te wszystkie zdjęcia z ogólniaka to wyraźnie widzę jak moje ciało się zmieniło. Nie zamierzam się zmieniać dla jakiegoś tam faceta i ubierać inaczej, żeby to dostrzegł. :roll:
I tak wciąż odrzucam ten pomysł. Właściwie... jesteśmy umówieni na surfing. Ale na pływanie na desce i tak zakładam piankę, bo jeszcze życie mi miłe i na surfing wolę mieć odpowiedni strój :lick:
Może zaproszę go potem na shake'a? W Heartstopperze scena z próbowaniem swoich shake'ów nawzajem zadziałała :lol:
Nie wydaje mi się, żeby chodziło o mój wygląd... Bardziej chyba o to, co do niego mówię. On nawet nie widzi kiedy z nim flirtuje, wiesz :pleading: jestem taka hopeless.
Vanessa Corrente
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
23:05
Może go po prostu znowu pocałuje i z głowy. :roll:
Vanessa Corrente
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
23:11
Dam znać w piątek czy mamy jakiś progress. :v
Vanessa Corrente
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
14:13
I knoooow. Słyszałam! :wohoo:
Vanessa Corrente
sumienny żółwik
anu
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
23:15
JH
Zapomniałaś dodać, że ma świetne poczucie humoru i nauczył się w Londynie grać w DDR
Szykuj ochraniacz na tyłek, bo planuję Ci go skopać :lol:

Vanessa Corrente
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
23:15
JH
Nie, nie, to wszystko wypisz-wymaluj ja! :lol:
Musiałem przygotować jakąś niespodziankę na powrót, nie mogłem przecież tak z pustymi rękami
Rozumiem, że to zaproszenie na farmę? 8)

Vanessa Corrente
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
23:15
JH
No to chyba już nie mam wyjścia
Wpadniemy z Javą na dniach - bo wiem, że tak naprawdę to głównie o nią chodzi :lol: Ale to zrozumiałe, więc wybaczam!

Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
BFF
16:18
No wiem. W Matthewsie.
Czy nie? Ktoś nowy się pojawił?
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
BFF
16:27
No to mów kto to, bo umrę z niewiedzy. :lol:
Vanessa Corrente
stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
BFF
16:30
Tak bardzo nie rozumiem co się dzieje :lol:
Ale ulżyło mi, że to nikt prawdziwy, bo faceci są bez sensu.
Vanessa Corrente
ODPOWIEDZ