MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=tingaree][telimg1][IMG= https://64.media.tumblr.com/53cc99af60c0cbc0ffd550451092c27a/f7af34cd32932284-06/s540x810/a6117d5b8eae8a3e99c24d0a45dc38f217323503.jpg][/telimg1]
[tel5]Zeta
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG= https://64.media.tumblr.com/53cc99af60c0cbc0ffd550451092c27a/f7af34cd32932284-06/s540x810/a6117d5b8eae8a3e99c24d0a45dc38f217323503.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
21:40
Hej.
No, nie spodziewałam się, że masz jeszcze mój numer.
Zaraz się kładę, od rana mam dużo pracy... I chyba nie mam ochoty.


Zeta Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
21:45
Domyśliłam się, że nie odzywasz się bez powodu, Brutusie.
Zastanowię się.


Zeta Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
21:50
No, no chyba zapiszę ten dzień w kalendarzu - wielki Zeta o coś prosi.
Od kiedy? Jakoś nie przypominam sobie, abyś wiedział cokolwiek w tej materii w ciągu ostatnich lat.

Zeta Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
21:50
Jutro o 15. A skoro to takie łatwe kogoś zlokalizować pewnie nie będziesz miał problemu ze znalezieniem miejsca, w którym będę...
10 minut, nie więcej.

Zeta Corrente
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
22:36
JH
Nie bawię się już w to, Z.
To miała być jednorazowa akcja, pamiętasz?


Zeta Corrente
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
00:45
JH
W takim razie podwajam stawkę
Aż tak Ci chyba nie zależy?


Zeta Corrente
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
00:50
JH
Ok.
Wyślij mi wszystkie dane przez Signal.
Na kiedy to?


Zeta Corrente
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
22:45
JH
Gotowe, szczegóły face to face przy płatności
Gotówką, tam gdzie zawsze, jutro o 21:00


Zeta Corrente
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
22:40
JH
Totalnie nie
I nie pisz do mnie już więcej, najlepiej skasuj mój numer


Zeta Corrente
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
23:15
JH
A czy Ty wiesz, że mam wszystkie Twoje wiadomości na telefonie i mogę w każdej chwili pójść z nimi na policję?
Groźby są karalne... czy to nie jakoś tak leciało?
Zeta Corrente
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
23:15
JH
Nie wróciłem po to, żeby znowu dawać się wciągać w Twoje tematy
Człowieku, znajdź sobie innych ludzi od tych spraw i odwal się ode mnie

Zeta Corrente
ODPOWIEDZ