Sprawdza dokumenty i wyrzuca niechcianych gości — Klub nocny Shadow
33 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Wieczorami sprawdza dowody jako bramkarz w Shadow albo jeździ po mieście bez celu swoim starym Mustangiem. Zakochał się bez pamięci w Harriet ale jest zbyt dumny by wyznać jej uczucia - przynajmniej na trzeźwo.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/c035a657548c47c79898427b337d9ee2/fc9340b3a2efd20c-74/s250x400/913459fdf3d07d451730d2f7c7c914404c69e1ba.jpg][/telimg1]
[tel5]Nicholas
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
happy halloween
marta
donalda, milo, sidney, tripp, suzie, portia
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
20:36
Harriet
Nick, błagam, potrzebuje trochę czasu.
Wszystko Ci wyjaśnię, ale jeszcze nie teraz. Tak dużo się dzieje...
Nie ze wszystkim sobie radzę.


Nicholas Winslow
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
20:40
Harriet
Mówią, że to morderstwo, Nick.
Będą przesłuchiwać mnie, rodziców...
Nie chcę Cię w to wplątywać. Nie chcę, żebyś też musiał przez to przechodzić. Dla mnie to niełatwe, a dla Ciebie...


Nicholas Winslow
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
21:00
Harriet
Moja matka namówiła ojca Rhys'a, by zgodzili się na autopsję. Ponoć udusił się w nocy, kiedy my... Sam wiesz.
Oddychała za niego maszyna, więc zaczęły się podejrzenia, że ktoś celowo zakłócił jej pracę.
A ja nie płakałam. Przez cały cholerny pogrzeb nie płakałam...


Nicholas Winslow
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
21:40
Harriet
Wyniki autopsji przyszły wczoraj - udusił się. To pewne. To jedyne, czego na razie jestem pewna.
Nie wiem, co będzie dalej, ale nie chcę Cię w to mieszać.
Nie było mnie tam tej nocy, gdy zginął. Ale jestem jedną z oczywistych podejrzanych. To chore. I nie mam pojęcia, jak długo potrwa. Rodzice Rhysa zaczęli się odsuwać i przekazują nam coraz mniej informacji. Muszę czekać.


Nicholas Winslow
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
22:02
Harrie
Cześć. Jesteś zajęty?
Coś jest nie w porządku. W pensjonacie.
Może przesadzam, nie wiem.
Zajrzysz do mnie?
Nicholas Winslow
przyjmuje gości w — Charlotte Guesthouse
29 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oczyściła swoje imię z zarzutów o zamordowanie narzeczonego i wreszcie zajęła się ratowaniem pensjonatu, którego wypłacalność stoi pod znakiem zapytania. Poza tym próbuje zrozumieć swoje uczucia do Nicholasa i przestać obawiać się tego, co l u d z i e powiedzą.
22:02
Harrie
Jesteś zajęty.
Zapomnij. Poradzę sobie. Coś wymyślę.

Nicholas Winslow
ODPOWIEDZ