weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]1 minute ago
[tel3][telimg1][IMG=https://gmda.in/wp-content/uploads/2021/11/Adria-Arjona-1.jpg][/telimg1]
[tel10]Gemma Fernwell
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Elspeth
11:32 AM
Gemmy?
Wszystko okej? Możemy porozmawiać?


Gem Fernwell
ambitny krab
-
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Elspeth
11:32 AM
Nie. Nie wiem. Chyba nie..
A czy z nami w porządku? Paskudnie mi z tym, że ostatnio nie okazałam ci należytego wsparcia i wyszłaś ode mnie w takim stanie i w taką wichurę.


Gem Fernwell
ambitny krab
-
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Elspeth
11:32 AM
A jednak.
Chciałabym porozmawiać na spokojnie, chyba jestem ci to winna.


Gem Fernwell
ambitny krab
-
Instruktorka jazdy konnej — Stadnina w Carnelian Land
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Naczelna imprezowiczka, instruktorka jazdy konnej i w wolnej chwili od pracy i imprez wytwarza własne, zapachowe świecie, które sprzedaje w internecie. Od niedawna mieszka sama i randkuje by zapomnieć o uczuciu którym darzy przyjaciółkę.
Elspeth
11:32 AM
Tak, oczywiście.
Jeśli chcesz, możemy spotkać się gdzieś na mieście? Wyskoczymy na kawę albo jakiegoś drinka?


Gem Fernwell
ambitny krab
-
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
1 minutę temu
Joe Collins
Podobno wróciłaś "jakiś czas temu" zza wody. Byłaś kiedyś w wojskowym barze? Joe
ambitny krab
Joe
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
1 minutę temu
Joe Collins
W Townsville z dużą ilością chłopa, niedaleko baraków. Dobry klimat, mają Guinnesa i tę dziwną irlandzko-szkocką grę na kieliszki.


Gem Fernwell
ambitny krab
Joe
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
1 minutę temu
Joe Collins
Wracam na służbę, tylko tam mogę się wyrwać...


Gem Fernwell
ambitny krab
Joe
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
19:42
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.
Gem Fernwell
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Informujemy, że głosowanie na Miss Galionu 2022 zostało zakończone, a zwyciężczyni ogłoszona.
Rozlosowano również nagrody w Wielkiej Loterii Miejskiej.
Wszystkie informacje zawarte zostały po tym linkiem.
Dziękujemy za udział w zabawie i do usłyszenia!
Gem Fernwell
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
właściciel i sternik statku wycieczkowego — Daintree River Cruise Centre
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Eks-sportowiec i były mąż, od lat w Lorne Bay. Prapotomek Thomasa Mayersa znany w mieście z nazwiska i z zawodu. Trochę dupek.
John Mayers
21:45
Uwaga! Na Twoim ogródku czai się dziwny jegomość. Wiedziałaś?
Obrazek


Zadanie z gry planszowej, Gem Fernwell
happy halloween
nimue_h
wrócił za kamerę — na prawdziwym planie
38 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
stara się życiowo ogarnąć - z kampera przeprowadził się do domu, zaczął wychodzić do ludzi, wrócił za kamerę I BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO KOCHA GEMMĘ (dzięki Gemma)
17:02
Clayton Hensley
Chodzicie na randki beze mnie?
Gem Fernwell
dziobak
Edyta
ODPOWIEDZ