stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/1200x/2d/39/7b/2d397b3ff08113b59f0995dd94995304.jpg][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Tak samo dobrze, że ma siostrę, która wie co dla niej dobre.
Mało kto cieszy się z mojego powodu, więc wykrzykniki mi nie przeszkadzają.


Harper Callaway
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
O, a co się stało?
Powiem mu w wolnej chwili, żeby zerknął :lol:
Harper Callaway
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
Scarlet? Ej, byłoby super, nie sądziłam, że uda Ci się ją namówić! A byłoby super, bo nigdy chyba nie było u nas takiego spotkania... Cóż, na pewno nie "za moich czasów" :lol: Hmm, fajnie by było jakby później udało się zorganizować cotygodniowy klub książki... Ale to już tylko takie moje osobiste fanaberie. :lol:
I jak coś to chętnie pomogę z przygotowaniem tego spotkania autorskiego! Mogłabym zrobić plakaty. I nie tylko... Ogólnie pomóc od strony organizacyjnej. :faint:
Poproszę go żeby zerknął i zaoferuję pomoc z ułożeniem grafiku, może to go zmotywuje. :lick:
Harper Callaway
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
Aż tak źle? :lol: Scarlet wygląda raczej na oazę spokoju, ale wiadomo, pewnie to tylko pozory? :medit:
Chociaż z drugiej strony... Twoja siostra to autorka kryminałów, więc pewnie sposoby na morderstwo ma w małym paluszku :lol:
Harper Callaway
sumienny żółwik
anu
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Zgodziła się. Ale pod warunkiem, że rzucimy wcześniej na to wszystko okiem by super dekoracje jej nie przyćmiewały aż tak.


Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
14:00
Yes, still love you
Harper Callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Cieszę się, że się zgadzamy.
Do końca walczyła, ale koniec końców się udało. Przyjmuję ten zaszczytny tytuł.
Okej. Notabene im więcej piszesz tym bardziej się dziwię po co Scarlet agent jak ma Ciebie.


Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:40
Spotkałam dzisiaj Joela w sklepie...
I nie bij, ale tak jakoś wyszło, że zaprosiłam go na moje spotkanie autorskie :v
Harper Callaway



[dla przypomnienia/wyjaśnienia Joel to TEN BYŁY :lol: ]
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
Nie wypisuję mu usprawiedliwień! Po prostu próbuję być fair w tej sytuacji i nie zgrywać ofiary. Podjęliśmy decyzję – czy teraz jej żałuję to inna sprawa – i po prostu tak to się skończyło. To przecież nie tak, że mnie zdradził czy coś. Po prostu postanowił wyjechać.
I dzięki siostra :lol: Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć <3.
Tylko żałuję, że on wyglądał jak milion dolców. I jeszcze robił zakupy na grilla ze znajomymi. ZE ZNAJOMYMI. O ile dobrze pamiętam mieliśmy wspólnych znajomych, a ja nic nie wiedziałam o tym grillu.
Harper Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
Jak to "A co Colton na to?" A co on ma do tego? Spotkanie w Domu Kultury jest otwarte i każdy może przyjść.
No... nie zamierzam. Zresztą i tak widzę się z Cami i mam plany. Poza tym to fajnie, że widuje się z naszymi znajomymi.
Harper Callaway
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Hejka! Słuchaj... Ta mała bździągwa ciągle wyje... Masz ochotę do mnie wpaść? Czuję, że od płaczu dziecka zaczynam mocno bzikować i nie wiem z czego to wynika. Od dawna nie gadałam z nikim w swoim wieku i chyba zaczyna mi doskwierać wszystko. Dosłownie - wszystko.
Proszę, powiedz... Masz czas, prawda?


Harper Callaway
happy halloween
Booyah
brak multikont
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Mattie
Nie wiem, ale na pewno nie odziedziczyła tego po mnie. Może Jordan był nieznośny? Nie mam pojęcia, ale Mia dzisiaj jest naprawdę ponadwymiarowo nieznośna i czuję jak rutyna zaczyna mnie przytłaczać. Boję się, że jestem złą mamą... ;(
Co robiłaś w ogródku? Może powinnam Cię zatrudnić do wyplewienia mojego? Żartuję :*
Mała chodzi późno spać, więc na spokojnie. Damy radę, bo przecież to nie dzika impreza, nie?


Harper Callaway
happy halloween
Booyah
brak multikont
ODPOWIEDZ