Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.

CODE: Zaznacz cały

 [tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.ibb.co/2y3KJZt/8361a45cc162a1e071e16920b266fe41.jpg][/telimg1]
[tel5]Luke
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.ibb.co/2y3KJZt/8361a45cc162a1e071e16920b266fe41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść [/teltxt]
[teltxt]treść treść treść [/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]  
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Ellie
12:12
TWÓJ BRAT JEST ZJEBANY.
Przychodzę do niego kulturalnie z papierami rozwodowymi, a on zaczął tworzyć jakieś popierdolone historie, a potem się okazało, że jednak z nim spałam. Jak tak dalej pójdzie to serio będziesz musiał sfinansować jego pogrzeb, bo go zajebię i będę siedziała w więzieniu. :/


Luke Winfield
sumienny żółwik
-
brak multikont
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Ellie
12:12
Jesteś chujowy, przypomnij mi, czemu się z tobą przyjaźnię tak właściwie?
Stwierdził, że musi je przeczytać, jakbym miała zamiar go oskubać na hajs czy cokolwiek :eyeroll:
Jak będę w więzieniu to nie będę w stanie płacić, Luke. :/ Czym cię podkurwił?

Luke Winfield
sumienny żółwik
-
brak multikont
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Ellie
12:12
Z takimi przyjaciółmi, kto potrzebuje wrogów? :lol:
Daj spokój, nie wiem, czemu to przeciąga. Przecież to on wyjechał. :roll:
Jaką wiochę? Chce wiedzieć, co powiedział. :lol: I do kogo :lol:
sumienny żółwik
-
brak multikont
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Ellie
12:12
Że co proszę?! To mi kurwa nie chce dać rozwodu, a sam zarywa dupy w klubie ze striptizem?
Przecież ja go zajebię, jak go zobaczę, ten pogrzeb to jednak realna sprawa, odkładaj pieniądze, ziomek. On jest kurwa pojebany.
Czekaj, co? A po co ona w ogóle do ciebie zawitała?
I wróć, jaki psycholog czy psychiatra, hę?


Luke Winfield
sumienny żółwik
-
brak multikont
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Blair
12:30
Oho, zabrzmiało poważnie :v
Jestem u siebie, wpadaj śmiało, ale daj mi tak z godzinę, bo muszę schować mój bałagan zanim kogokolwiek tu wpuszczę xd


Luke Winfield
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Blair
12:34
Nie no, to kamień z serca :lol:
Ale daj mi chociaż poudawać porządną i poukładaną, nie mam zbyt wielu okazji żeby to robić XD
Taaak, najpiękniejszy zakątek Lorne Bay :v 340 - przypomina chatkę Shreka, rozpoznasz od razu


Luke Winfield
striptizerka, tarocistka — Shadow
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przeprowadziła się do Lorne, by odszukać i poznać swojego starszego brata, o którego istnieniu do niedawna nie miała pojęcia. Rozbiera się w Shadow, wróży z kart i ma za sobą kilka nieudanych odwyków, ale próbuje udawać, że wcale nie ma problemu z alkoholem.
Blair
12:40
Jeśli mamy to przeżyć to chyba lepiej zamówię pizzę :lol:
Ale z tym wysadzaniem to się uspokój, bo nie będę miała gdzie mieszkać
Czekam z utęsknieniem! XD


Luke Winfield
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
11:11
Poczytaj sobie lepiej instrukcję używania papieru toaletowego, moje papiery zostaw w spokoju :/ A meczykowi mówię stanowcze no rejczej, że pójdę!
Luke Winfield
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
11:11
Uczę się od najlepszych. Nie, nie mam tu na myśli ciebie, żałosny klaunie :/
Nie mów mi, jak mam żyć i komu mam kibicować. Może jeszcze powiesz mi, że będziemy spożywać alkohol i jeść niezdrowe rzeczy?
Luke Winfield
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
11:11
W moim życiu jest miejsce tylko dla jednej królowej i jest nią Elaine Carleton. Inne Elki nie mają z nią szans :/
Okej, ale ty stawiasz, hehe. A tak na serio, może się zdziwisz, ale mam nawet ich koszulkę i nie omieszkam jej załozyć ^^
Luke Winfield
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
11:11
Zrób sobie screena mózgu :/
Szkoda, że Josh nie żyje. Może powiedziałby nam, co warto obstawić. Chociaż... Nie, to byłby jednak zły pomysł xdd
Luke Winfield
ODPOWIEDZ