Barman || Agent Federalny — Shadow || AUSTRALIAN FEDERAL POLICE
35 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Pod przykrywką pracuje jako barman w Shadow, by mieć oko na lokalną mafię. Na niego oko ma zaś Pearl, której temperamentny charakter rozbudza w nim prawdziwego Włocha i doprowadza do białej gorączki.
Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Jay
treść treść treść
treść treść treść
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:51
Pearl
To chyba jakaś pomyłka.
Mówił Ci ktoś kiedyś, że jesteś zbyt pewny siebie, barmanie?
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Skąd w ogóle masz mój numer?
Oho, zakochałeś się we mnie? Spokojnie, barmanie, stanowczo tracę przy bliższym poznaniu... :roll:
Poza tym nie wiem, kiedy masz swoje zmiany, a kiedy nie
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Obmacywanien? Chyba śnisz na jawie...
Widzę, że z Ciebie prawdziwy romantyk, a nie wyglądasz na takiego
podejrzany ten twój entuzjazm.. Tak trudno wyrwać jakąś inną pannę w barze?
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Nic nie wiesz o akcjach incognito, barmanie, powinieneś mi dziękować za grę aktorską...
Co? Kto o mnie pytał?! Mówiłeś mu coś? Hawthorne o tym wie? Nikomu o mnie nie opowiadaj, Jasper!
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Zanim się zajarasz, postawię sprawę jasno - na 99 procent nie masz na co liczyć. Fajny jesteś, ale ja nie bawię się w romansowanie...
Yhm, dopisz mi ten dług do rachunku na barze. Pamiętasz godzinę i której ten ktoś o mnie pytał, albo jak wyglądał?
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Po pierwsze, nie znasz mnie, barmanie.
A po drugie... Jezu, nawet nie ukrywasz, że chcesz mnie zaciągnąć do łóżka. Naprawdę dupek z ciebie xddd
To nie są żarty, jutro będę w Shadow. Poza tym naprawdę anulowany? Ojej... Kto by pomyślał, a już miałam płacić :roll:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
To ja też postawię sprawę jasno: nie pójdę z tobą do łóżka.
I poprawka, gdybyś mydlił mi oczy po prostu byłbyś innym typem dupka. Co jak co, ale na dupkach to ja się znam, przyciągam ich jak magnes, a potem równie silnie odpycham, nie chcemy tego przechodzić, barmanie.
Ech, raz ugryzłam go w szyję i juz przepadł... aż tak ciężko o inne towarzystwo w tym barze?jutro przyjdę, bo i tak mam coś do załatwienia, poza tym opowiesz mi kto mnie szukał
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Nie mam do Ciebie słów, barmanie... :roll:
Spadaj - to szczyt mojej wrażliwości dla Ciebie.
Nie jesteśmy umówieni, przyjdę do baru do którego przychodziłam na długo przed tym, jak tam pracowałeś. I jeju, musisz być bardzo wyposzczony :( znajdź sobie kobietę, barmanie, to dobrze Ci zrobi!
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Skąd w ogóle pomysł, że nie mam faceta? W zasadzie ciesz się, że pilnuję telefonu, bo jeszcze oberwałbyś w zęby i skończyłyby się napiwki od klientek... :roll:
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Rozmowy po pijaku nie powinny się liczyć...
Widzieliśmy się dwa razy w życiu... Założyłeś się z kimś, że mnie zaliczysz? Jak tak, to możesz powiedzieć, że Ci się udało i będziemy mieli z głowy
Każdy facet tak mówi, a potem jest płacz
Jasper Ainsworth
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
23:58
Pearl
Nie piję tak często :/
Jeju, skąd ty się urwałeś, barmanie? Macie w klubie ładne striptizerki, na pewno któraś się Tobą chętnie zainteresuje
Nie mam z tą meliną nic wspólnego, poza tym, że czasem tam piję :/ Gdybyś mnie pytał, polecałabym znalezienie lepszej pracy, chociażby w warzywniaku
Jasper Ainsworth
ODPOWIEDZ