Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/2UCZXVy.jpg][/telimg1]
[tel5]Colton
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/2UCZXVy.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:00
:roll: :roll: :roll:
Nie musisz się o mnie martwić – jestem młodsza, ale za to bardzo zaradna i umiem uciec przed wrzątkiem :roll: . Słuchaj, jeśli Adonis się nie sprawdzi to po prostu mu wyręczę wypowiedzenie; przecież za piękne oczy nie mam zamiaru mu płacić. Chcę dać mu szansę, bo wyglądał jak ktoś w potrzebie, ok? A jego obowiązki nie będą szczególnie wymagające.
I zanim cokolwiek powiesz! Pamiętaj, że my też poznaliśmy się, kiedy byłam w potrzebie.
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:05
:roll: :roll: :roll:
W ogóle nie skupiłeś się na tym, co miałeś! Słowem kluczowym było ZARADNA, a nie młodsza. I dopóki Ci go oficjalnie nie przedstawię, niech pozostanie Adonis. I nie bardzo rozumiem, dlaczego pytasz o jego wiek. (:
Nie! :roll: Chodziło mi o to, że skoro oboje daliśmy sobie wtedy szansę, choć nie byłeś przekonany, to może warto teraz dać komuś innemu szansę, skoro wygląda na to, że ten ktoś potrzebuje, żeby mu dać szansę tak jak wtedy to ja potrzebowałam, żebyś spróbował dla mnie popracować. I dobra, pewnie znalazłabym kogoś innego albo jakoś bym sobie radziła, ale po co skoro współpraca nam wyszła?
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:15
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:17
Też? Co masz na myśli?
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
17:30
Z tym haremem to były tylko żarty. Mam zasadę, by nie randkować z kimś, z kim pracuję. To raczej nie kończy się zbyt dobrze.
Colton Brooks
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
Hej Colton! Tu Harper, siostra Scar. Poznaliśmy się kiedyś, nie wiem czy pamiętasz :monkey:
Słuchaj, mam taki pomysł... Chodzi o to, że mam znajomą, która pracuje w domu kultury i mówiła mi ostatnio, że kierownik domu jest chętny na organizację różnych akcji, bo to przecież te promocja dla tego miejsca
NO i tak sobie pomyślałam, żeeee może moglibyśmy zorganizować tam spotkanie autorskie ze Scarlet? Co myślisz? :hm:

Colton Brooks
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
WIEDZIAŁAM! Normalnie wiedziałam, że to extra pomysł!
Super, że jesteś za, bo w sumie to już wysłałam do domu kultury maila z zapytaniem o możliwe daty D:
Tylko że hehe, jest taki problem, że jak wspomniałam o tym Scar to taka średnio była zachwycona tym pomysłem. No ale nie powiedziała "nie", więc chyba jest nadzieja ze się zgodzi?
Ty masz na nią dobry wpływ i w ogóle... Może spróbujesz z nią zagadać i ją namówić? Ja mogę ogarnąć wszystkie organizacyjne rzeczy, bo już mamy prawie, prawie wszystko... oprócz zgody Scar :tear:

Colton Brooks
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
Jezu jak super!!!
Dzięki, dzięki, dzięki!!!
Scar ma takie szczęście, że Cię ma!!!
PS. sorry za ilość wykrzykników, ale naprawdę się cieszę :lol:

Colton Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Ezra
12:40
Ej, stary, czemu nie mówiłeś, że jesteś bezrobotny?
Jesteś? No, bo wiesz... właśnie dzwoniła do mnie Scarlet i brzmiała jakby się coś stało. Na pewno myśli, że dla niej nie pracujesz. W ogóle mówiła coś o tym, że musi wystawić ogłoszenie i uruchomić rekrutację...
Co się stało? Bo po tej rozmowie z nią jestem tylko bardziej skonfundowany tak szczerze.
Colton Brooks
stażuje sobie — w The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę neurotyczna i roztrzepana dziennikarka śledcza wannabe, która niedawno rozpczęła staż w The Cairns Post. Po godzinach zajmuje się wolontariatem w Wildlife Sanctuary. Mieszka ze współlokatorami na farmie i udaje, że chata wcale im się nie rozwala!
Harps
Omg!!!
Ale super! Nie no pewnie, spokojna głowa, tylko Scar będzie w centrum uwagi 8)
Ja nie wiem jak Ty to zrobiłeś. Od dziś będę Cię chyba nazywała "Zaklinacz Scarlet" :lol:
Podaj maila, to podeślę Ci tabelkę w Excelu z dostępnymi terminami

Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
09:30
Siemka!
Dzwonił wydawca z Londynu, żeby potwierdzić czy będę na targach książki w sierpniu na panelu autorów kryminalnych. Potwierdziłam – targi wypadają na ostatni weekend sierpnia, ale pomyślałam, że pozwiedzam Londyn i okolice, więc pojadę tydzień wcześniej. Masz zamiar dotrzeć dopiero na targi czy chcesz jechać ze mną wcześniej i zobaczyć trochę świata? :lick:
I mean... decyduj się szybko, bo rezerwuję lot! Oczywiście z pieniędzy firmowych, więc Twój pobyt tam też bym fundowała. Jeśli chcesz ofc, nic na siłę.
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
09:38
Poradziłabym sobie sama! Zapominasz chyba, że studiowałam archeologię i wyjazdy to był mój chleb powszedni... Nie potrzebuję MĘŻCZYZNY do ogarniania mnie na lotnisku. :v Zaproponowałam wycieczkę, bo jestem miłym człowiekiem.
Dam mu wolne, nie musisz się martwić o swoją pozycję :lick:
Poza tym za ładny jest na takie wyprawy, jeszcze by go ktoś ukradł. :v
Colton Brooks
ODPOWIEDZ