Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść


CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/2UCZXVy.jpg][/telimg1]
[tel5]Colton
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/2UCZXVy.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
02:15
Mogę iść na randkę z fanem?
Czy jest jakaś etykieta pisarek i pisarzy, i jakaś zasada, że nie mogę?
Pytam poważnie. Bo googluje i nie wiem.
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
02:22
No, ale odpisałeś. To znaczy, że nie śpisz. :lol:
Wiem, jakie książki piszę! Dziękuję za przypomnienie.
Kłamiesz! Nie ma takiej reguły... Po prostu nie chcesz, żebym poszła na randkę. I skąd u Ciebie tak mało wiary w ludzi?
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
02:29
Macie chyba policjanta w rodzinie, nie uważasz, że on będzie wiedział pierwszy i Cię powiadomi?Tak samo jak i całą resztę rodziny.
Jak to nie tylko? Co to znaczy "czytam Twoje książki i nie tylko?" Co to ma znaczyć? Co jeszcze mojego czytasz?!
Znalazłeś mój pamiętnik?!?!
Jeśli tak, to przepraszam za te wszystkie erotyczne sny... To nie moja wina. :lol:
Konkurs? Oszalałeś? Jak Ty to sobie wyobrażasz – że dla wygranego odbędzie się randka ze mną jako autorką kryminałów w ostrzale fleszy? I jeszcze mi powiedz, że kasa pójdzie na cel charytatywny? Taka randka to nie randka! Zero anonimowości... Ja chcę kogoś poznać, ale nie w taki sposób, by cały półświatek pisarski o tym wiedział...
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
02:36
Oo. To super, mogę wpaść i zobaczyć nowe mieszkanie?
A właśnie! Musimy o tym porozmawiać, wiesz? Nie podoba mi się ten paragraf w umowie, w którym nie ma ani słowa o wyłączności... Bo to trochę chyba konflikt interesów. O tym musimy pogadać w nieco poważniejszej atmosferze i nie dzisiaj. Ale wrócimy do tego tematu!
Nie śpię, bo chcę iść na randkę.
To jest zły pomysł. Nie wszyscy muszą wiedzieć o moim życiu uczuciowym.
I nie chcę takiej akcji, bo na tego typu eventach zawsze pytają o nową książkę..
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
02:41
Oglądałam. Nienawidzę finału serio. Napisałabym to lepiej. I nawet obyłoby się bez zgonów...
...Wiem, że nic dobrego nie dzieje się po drugiej w nocy, okej.
Dobra, to JA IDĘ SPAĆ.
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
22:10
Obrazek
szlag!
skasuj! jak mogłeś tak szybko odczytać ;( skasuj to
szkag, telefon mi wpadł do wanny
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
22:16
nie interesuj się do kogo!
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
22:22
Spotykam się z kimś, jeśli już musisz wiedzieć i nie jest to żaden podejrzany typ.
Ale to nie Twoja sprawa, bo Twoim obowiązkiem nie jest wtykanie nosa w moje prywatne sprawy. A czasem zachowujesz się jakbyś o tym zapominał i próbujesz kontrolować wszystko, co robię. A nie jesteś moim rodzicem tylko moim agentem i nie podoba mi się Twoje protekcjonalne zachowanie.
I nie żartowałam. Natychmiast skasuj zdjęcie. Nie było do Ciebie.
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
16:02
Czytam nową książkę Ruth Ware.
Cholera, dobra jest.
Myślisz, że daleko mi do jej poziomu? W końcu jej książki zawsze stoją na bestsellerach w księgarniach...
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
16:10
Nie wiem czy mogę się zgodzić. Póki co jestem zdania, że poprzednie podobały mi się bardziej.
Przecież piszę :meh: .
Colton Brooks
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Scar
16:14
Może, zobaczymy. Jak na razie jest dobra, ale poprzednie lepsze.
<3
Wow, Colton, to było miłe. Jak na Ciebie. Jestem pod wrażeniem, serio. :lol: Ale nie, nie czytam po to, żeby się dołować – tylko dla rozrywki. Prawda. Ale po prostu ciężko wyłączyć mózg i się nie porównywać. Czasami, bo czasem czytam dla rozrywki i nie myślę o tym.
Jak będę miała humor to podeślę te dowody :lick: :ok: .
Colton Brooks
ODPOWIEDZ