archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/91/50/6c/91506cfa6d2ca749de4a3e3b0d0e3d8c.png][/telimg1]
[tel10]Scar
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
1 minute ago
Gianna Faraday
Może chcesz pójść na jogę? Albo pomedytować? Albo po prostu wypić butelkę wina i nie słuchać tego, co mówi reszta? :hihihi:
scarlet callaway
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
1 minute ago
Gianna Faraday
Jeśli nie, może czas ją wynaleźć? :hihihi:
scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Colton odezwał się z dobrą nowiną...
Ale dalej mnie kochasz, prawda? *.* :***

scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Co
Sorry: COOOO?!
Czekaj, czy ja dobrze rozumiem, że w celu zwalczenia blokady twórczej zaprosiłaś na spotkanie typa, który Ci ją zafundował??? :omg:

scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Ręka Cie nie boli od wypisywania mu tych usprawiedliwień? :omg:
o jenyy, najgorzej! :/ To podstawowe prawo Murphy'ego, że jak wyglądasz jak kupa to zawsze spotkasz eksa
Ta kupa taka metaforyczna, jak coś! Ty nawet w dresie jesteś hot!

scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Okej, okej, a co na to Colton?
Always *.* <3
Ugh, co za... Nawet z grzeczności Cię nie zaprosił?? Wycisz lepiej wszystkie sociale żeby się nie wkurzać jak zaczną wszystko relacjonować <rzyg>

scarlet callaway
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Co Ty z tymi kropkami nienawiści, tylko pytam!
Echhh. No nic, bawcie się dobrze gurls i nie myśl o tym. I pozdrów Cami!

scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
09:33
Najwyraźniej ktoś zgubił numer do Twojego agenta... Będę go miał pod lupą.
Polecę wcześniej. Z Tobą, więc rezerwuj. Jeszcze się tam zgubisz albo tłum Cię porwie jak sama wysiądziesz z samolotu.
Zabierasz asystenta czy dasz mu wtedy wolne i niech sobie odpocznie?


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
09:44
Archeologia to praca z truposzami. Londyńczycy to wciąż żywy naród.
Okej. Jak Ci to przeszkadza to nie traktuje mnie jak mężczyznę. Agent Colton - to mój obecny gatunek. Jedyny i na wymarciu.
Jestem w szoku, że się nie boisz, że tutaj go ukradną. Z drugiej strony Australia jest oceanem otoczona to może go daleko nie wywiozą.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
09:48
Strasznie dziwnie brzmi moje imię w Twoim smsie... Scarlet.
Ten same hotel? To samo piętro?
To się rozumie sobie przez siebie. Poza tym mnie obronisz.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
09:53
Na żywo tak. W smsie brzmi jakby na złość było. Chyba, że zaczynasz od "COLTOOOON" to wtedy brzmi inaczej.
Wolałem się upewnić. Wolę ten same hotel, piętro i najlepiej pokój obok lub naprzeciwko.
Tak wiem. Bohaterowie nie lubią się chwalić swoim heroizmem.


scarlet callaway
kreatywny księgowy — ratusz i prywatne rozrachunki
25 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Po liceum mieszkał w Madrycie, wrócił niedawno z uwagi na zdradę swojej narzeczonej. Próbuje sobie na nowo życie ułożyć.
AL
19:48
Nie miałem pojęcia, że jestem taki famous, że Ci ludzie mówią jak mnie na ulicy widzą
Ale wróciłem, okazuje się, że to całkiem przyjemna dziura (:
Zabrać cię mogę kiedy tylko chcesz - powiedź tylko czy chcesz kulturalnego drinka w południe czy coś bardziej ambitnego wieczorem?

scarlet callaway
Alexander Brooks
Mania
ODPOWIEDZ