archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/91/50/6c/91506cfa6d2ca749de4a3e3b0d0e3d8c.png][/telimg1]
[tel10]Scar
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:39
Colton
Nie daję kredytu zaufania. Poznam to wtedy się okaże. O Tobie też nie miałem super pozytywnego zdania jak się spotkaliśmy, ale oboje wiemy dlaczego.
Miałem na myśli pisanie książki. Sekretarki nie mają asystentów. Pisarki mają.
Jak to jakoś pomoże to jak tam chcesz. Ale wolę go poznać zanim go wystraszę.
Tam się przewija sporo ludzi pewnie, więc wątpię by wszedł, a Ty do niego "ej! Masz pracę".


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:42
Colton
Tak. Dopóki inaczej nie udowodnią.
Niespecjalnie przecież. Może na mnie wpaść, gdzieś, a wiemy jaki jestem. Szkoda straszyć jeśli nadaje się do tej pracy.
Szczegóły... Bo na tą chwilę uznaję, że to Adonis skoro jego wybrałaś wśród tłumu ludzi i tylko dlatego go przyjęłaś.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:44
Colton
Nie każdy jest Tobą. Cieszmy się, że nie każdy też jest mną.
Nie ode mnie to zależy.
Słyszałaś to? To ja przewracający tak głośna oczyma.
Zero kwalifikacji... Pragnę tylko przypomnieć, że za Tedem Bundy też latały wianuszki kobiet.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:54
Colton
Pracowałbym tylko dla jednej z Was.
Czyli pamiętasz o moich kwalifikacjach.
Jak będziesz zatrudniać Adosnisów do haremu za moimi plecami, to któryś się takim okaże i będzie za późno na moją reakcję.
A skoro już mnie doceniłaś to znaczy, że następnym razem dasz mi znać zanim kogoś zatrudnisz nowego.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:58
Colton
Co za zaszczyt mnie kopnął.
A ja jestem Twoim agentem i poza bezpieczeństwem dbam przede wszystkim o wizerunek i Twoją wypłatę. Nie chcę by ktoś niewykwalifikowany przypadkiem wylał na Ciebie wrzątek.
I nie KAŻDEJ decyzji, a tylko o zatrudnianiu ludzi. Jak zatrudnisz harem to będziesz tyle płacić, że Tobie na jedzenie nie starczy. Z naszych pięknych twarzy nie wyżyjesz.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
17:04
Colton
Ode mnie młodsza? Wow, dwa lata to tak dużo. Czuję się jak dziadek... A propos, ile lat ma ten nowy, którego imienia jeszcze nie podałaś? "Ej ty" może mi się znudzić szybko, a Adonis to imię haremowe zarezerwowane tylko dla szefowej.
Czyli, że dałem się Tobie przyjąć z litości? Bo nie ogarniam co ma to wspólnego.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
17:14
Colton
Haremy są dozwolone od dwudziestego pierwszego roku życia. Dbam o to by mi szefowej nie zamknęli.
Ja nie mówię, że nie dam szansy. Mówię, że dopiero jak poznam bo nie mam przywileju przygarniania za ładne twarze.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
17:16
Colton
Nie wiedziałam, że w młodszych też gustujesz.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
17:18
Colton
Uznajesz mnie za część haremu, więc gustujesz w starszych, a teraz i się dowiedziałem, że w młodszych.
Coś czuję, że to będzie nowy wątek w kolejnej książce.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
17:35
Colton
No co Ty nie powiesz. A już myślałem, że to sto procent prawda.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
07:20
Colton
Jesteśmy w finale!
Wiem z jaką niecierpliwością czekałaś na tą wiadomość.


scarlet callaway
robi świeczki i stawia tarota — gia's candlewick
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Lokalna dobra wróżka, która umie czytać z kart i robi sojowe świeczki. Przed rokiem przyjechała z Perth, gdzie kilka dni po ślubie zostawiła męża.
1 minute ago
Gianna Faraday
Chyba nie!
A nawet jeśli tak, to piję wtedy ziółka i mi przechodzi. Co się stało?
scarlet callaway
ODPOWIEDZ