archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/91/50/6c/91506cfa6d2ca749de4a3e3b0d0e3d8c.png][/telimg1]
[tel10]Scar
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
22:18
Colton
Czyli jakiś podejrzany typ.
Interesuję się dla Twojego bezpieczeństwa. Chcesz by to zdjęcie znalazło się na pierwszej stronie jakiegoś szmatławca bo wysłałaś do nieodpowiedniej osoby?
Nie zapomnij umyć się za uszami.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
22:28
Colton
Każdy jest podejrzanym typem do czasu ślubu. Zwłaszcza jeśli nie spotykasz się z nim dłużej niż rok to nie ma gwarancji zaufania. A nawet wtedy różnie bywa.
Rozumiem...
... że nawdychałaś się za dużo olejków, żelu do kąpieli czy co tam jeszcze używasz. Tak to jest jak się eksperymentuje z płynami do kąpieli. Nie wszystko co ładnie pachnie jest bezpieczne. Ja swój żel odkryłem w sklepie cztery lata temu i działa super. Wcześniejszy zmienił opakowanie i już przestał dobry być... Niestety tak bywa.
A teraz sobie pomyśl, gdzie mogłoby jutro wylądować to zdjęcie, gdyby trafiło w niepowołane ręce.
A tak notabene to masz dobry telefon. Wylądował w wannie, a wydaje się, że ma się świetnie. Musimy kupić taki na zapas.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:08
Colton
Nie wiem bo nie piszesz.
A tak serio to Twoje książki też są dobre. Inaczej nie miałabyś tylu fanów, a książki by się nie sprzedawały.
Widziałem oceny jej książek. Dobre, ale to najnowszą oceniają najlepiej. Innymi słowy - im więcej pisze tym lepiej jej idzie. Przynajmniej tak wnoszę po komentarzach. Trening czyni mistrza.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:12
Colton
Może koniec Cię zaskoczy? Mnie początki książek Agathy Christie nie porywały, a potem to inna para kaloszy. Do dzisiaj "I nie było już nikogo" robi na mnie wrażenie.
I myślałem, że czytasz konkurencję dla rozrywki albo natchnienia, a nie dołowania się. Jakbyś była do kitu to nie byłbym Twoim agentem.
Dowody poproszę.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:16
Colton
Jestem po obiedzie to pewnie temu.
W takim razie proponuję dla rozrywki inny gatunek do czytania. Jak tam u Ciebie z romansami?
Zjedz obiad.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
16:18
Colton
To może czas zacząć?
Bo to gatunek, gdzie większość książek jest w stylu "lżejszym". Dzięki temu człowiek może się przy tym rozluźnić i byś się nie porównywała do tego.
To co byś wolała? Erotykę? Sci-fi? Coś z tajemnicą, ale nie kryminał?
Jakiś niedobry skoro nie masz humoru.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
10:14
Colton
Załatwiłem Ci dodatkowe dwa tygodnie ze względu na specjalnie okoliczności. Jak wylądujesz w szpitalu to mogę przedłużyć do miesiąca lub dwóch, ale nie polecam.
Wpadnę z rosołem to mi opowiesz o stanie zdrowia.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
10:16
Colton
Troskliwy ze mnie facet.
Czy to jedna z tych kobiecych sztuczek co mam powiedzieć, że nie wyglądasz grubo to możesz jeść tłuste rzeczy?
Nie powiedziałem, że to dla Ciebie. Ale mogę się podzielić.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
10:22
Colton
Dobra... Wezmę pomidorową. Ale wiesz, że lekarstwa nie są po to by smakować?
I kto tu jest troskliwy.
Nie martw się. Jako Twój agent jestem wręcz zobligowany aby dbać o Twoje zdrowie bo wlicza się to w poczet potrzeb, więc wolę mieć pewność, że to nic groźnego.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
10:26
Colton
Najlepsze lekarstwa są najgorsze. Taki rosół - nie lubisz to będzie działać ze zdwojoną siłą.
Piszesz ładnie i składnie, więc chętnie zaryzykuję.
Sama mówiłaś, że jestem troskliwy. Nie będę spał po nocy jak nie będę mieć pewności, że noc przeżyjesz.
A propos nocy - dzisiaj w tv zaczyna się maraton Avengersów.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
10:29
Colton
Jakbyś ledwo żyła to nie miałabyś sił na smsy.
Lepiej się nie chwal, że w trudnych chwilach potrafisz ładnie pisać bo moja szczera zdolność przedłużania terminów zmaleje.
Ty mi wystarczasz.
Okej, to pomidorowa i jeden pluszowy Thor w drodze.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
10:34
Colton
Po primo nie jestem sam, ale dowiesz się jak wyzdrowiejesz. A po drugie primo to spotkałem ostatnio Cami co mi przypomniała dlaczego wolę sam być.
Okej.
Nie mam, ale mam po drodze sklep, a Ty chcesz pluszowego Lokiego to teraz będę jechał jak na sygnale by dotarł bezpiecznie na miejsce.


scarlet callaway
ODPOWIEDZ