archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/91/50/6c/91506cfa6d2ca749de4a3e3b0d0e3d8c.png][/telimg1]
[tel10]Scar
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
02:20
Colti
O drugiej w nocy blokuje się ludzi, którzy o tej porze piszą smsy...
Nie możesz. Tak, jest etykieta. Poza tym możesz trafić na psychopatę, który będzie chciał wypróbować triki z Twoich książek.
Kryminalnych książek notabene tak dla przypomnienia.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
02:24
Colti
Nie śpię bo zostawiam głos załączony jakby się, gdzieś w rodzinie paliło. Głupi ja...
Proszę bardzo. Taka rola agenta.
Czytam Twoje książki - i nie tylko. Wiem do czego ludzie zdolni są. A Ty masz w nich za dużo wiary, więc lepiej byś wiedziała więcej o ciemnej stronie sławy.
Jak Ci zależy to możemy zorganizować konkurs. Pomoże to wizerunkowi, a randka będzie pod nadzorem i jak znikniesz to każdy będzie wiedział kto za tym stoi.
*Kiedy znikniesz
**Jeśli znikniesz
Autokorekty to śmieszna rzecz.


scarlet callaway
dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
Tim
15:46
Siemka. Nie jest tak źle. Ostatnio moim i Elli ulubionym zajęciem, jest chowanie się przed nią.
A co u Ciebie?


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
02:32
Colti
A propos policjanta. Będziemy mieszkać razem.
Po co ma moją rodzinę powiadamiać? Już są tak zmartwieni brakiem kolejnej książki, że byliby bardziej rozbudzeni o tej porze bo spać nie mogą.
To znaczy, że czytam też kryminały innych autorów. Jeszcze nie masz mojej uwagi na wyłączność.
Czyli nie śpisz bo za dużo erotycznych snów i jesteś zmęczona. Okej. W tych snach przynajmniej pewnie jestem wypoczęty.
AKCJA CHARYTATYWNA! W końcu jakiś dobry pomysł! I nie, randka nie byłaby pod kamerę. Po prostu ja i może organizatorzy byśmy wiedzieli, gdzie pójdziecie. A potem na necie dasz opis jak dobrze się bawiłaś i takie tam.
Nie zabraniam Ci poznawać ludzi. Po prostu nie idź na randkę z fanem.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
02:40
Colti
Jak się urządzimy to tak.
Nie reprezentuje innych. Ale czytać mogę. Nie gwarantuje, że rano będę pamiętać o tej rozmowie, ale okej.
Nie oglądałaś "Jak poznałem waszą matkę"? Święta zasada mówi, że po drugiej w nocy nie dzieje się nic dobrego. Zbyt późna pora na randkę. Trafisz na wampira.
Nie oczekuje, że napiszesz każdy szczegół. Ale fan, który się z Tobą umówi może to zrobić. A przy konkursie podpisałby odpowiednie papiery i nie mógłby zdradzać światu to czego nie chcesz.
Widzisz jak dbam o Ciebie nawet o takiej nieludzkiej porze?
W takim razie trzeba mieć na to pytanie odpowiedź.


scarlet callaway
dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
Tim
15:46
W tych czasach tak mało ludzi czyta książki, że w ogóle się nie dziwię.
Żadnych. Chcesz wpaść do nas na maraton horrorów?


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
02:42
Colti
Finał to dno... Dobrze, że się tu zgadzamy.
Miłych snów erotycznych.


scarlet callaway
dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
Tim
15:46
Nie masz żadnych propozycji randek od absztyfikantów? :omg:


scarlet callaway
dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
Tim
15:46
Głupki
Mnie? Kto by mnie chciał. :roll:



scarlet callaway
dyspozytor — Lorne Bay Fire Station
32 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Oddycham chmurami wspomnień.
Tim
15:46
Dlatego będę czekał z opłaconym netflixem i popcornem.


scarlet callaway
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
22:14
Colton
Zwariowałaś?! Ślesz takie rzeczy do ludzi?! Do kogo to miało być?! Wiesz co by się stało jakby jakaś gazeta to przechwyciła?!
Masz głupie szczęście, że wysłałaś to do mnie, a nie do kogo tam chciałaś. Ciesz się!
I jak już musisz sobie robić takie fotki to nie wysyłaj! Ktoś to może wykorzystać przeciw Tobie.
A dobry agent zawsze prędko odbiera wiadomości.


scarlet callaway
ODPOWIEDZ