właścicielka sadu i tancerka — sad
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
cesarzowa w jabłkowym imperium, ucząca dzieci baletu czekająca na to co jej życie przyniesie
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://d1ozsoeh4648m4.cloudfront.net/736/977/136/-29996966-1tfd5n5-3glfmjhbqrmj500/original/1bc.jpg][/telimg1]
[tel5]Gin
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG=https://d1ozsoeh4648m4.cloudfront.net/736/977/136/-29996966-1tfd5n5-3glfmjhbqrmj500/original/1bc.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
towarzyska meduza
catlady#7921
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Remi
No co tam? Wszystko okej? Coś się stało?
towarzyska meduza
-
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Remi
już myślałem, że coś ci się stało :lol: No mam dużą drabinę, mam też wóz strażacki, który ma największą ze wszystkich drabin, przecież. I mam też lepsze sposoby na reperowanie dachówek, jak ugotujesz coś dobrego w ramach zapłaty 8)
towarzyska meduza
-
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Remi
Ja wpadnę i naprawię. I jak nie chcesz gotować, to coś zamów, leniu :lol:
A psy nie są agresywne, psy to kochane stworzenia! Kogo chcesz szczuć psem? Lepiej kup paralizator, lepiej działa i nikt go po ataku nie chce usypiać.
towarzyska meduza
-
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Remi
Nie, jabłko to tylko przekąska :roll:

I zastanowię się, czy jesteś wystarczająco odpowiedzialna okej. I potem Ci powiem co zdecydowałem.
towarzyska meduza
-
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
*numer* - to kontakt do firmy zajmującej się alarmami.
Mam nadzieję, że nie będziesz zła. Nie było cię w domu i.. zamontowałam ci przed drzwiami lampę z czujnikiem ruchu. Jeżeli ktoś będzie blisko, to się zapali. Na ten czas może nieco pomoże i poczujesz się bezpieczniej.



Eve
W sumie zrobiłam to bez twojej zgody. Jeżeli ci nie pasuje, to ją zdejmę.


Gin Blackwell
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Moje "bycie miłą" ma swoje granice. Niech ktoś inny sprząta twoje majtasy ;P
Uznajmy, że to zadośćuczynienie za moją dawną głupotę.


Gin Blackwell
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Nie trzeba było mnie rzucać. ;P
To nic drogiego. Zwyczajna przysługa, ale jasna, któregoś dnia zajadę po jabłka.
Miłego dnia.
Miłego dnia.
Gin Blackwell
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Może to po prostu był klient i przyszedł po jabłka? Rozumiem, że mogłaś wziąć go za dziwaka, bo życie na farmie to dla Ciebie nowość. :P
O co pytał?


Gin Blackwell
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
W nic się nie wplątałam. Sama nie wiem.. Po prostu pracuje i może.. Nie ma co pisać. Kiedy będziesz w domu? Zajadę.


Gin Blackwell
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
Będę za niecałą godzinę.
NIe jadłam obiadu. Zamówisz coś? Zaskocz mnie. ;P


Gin Blackwell
ODPOWIEDZ