psycholog — telefon zaufania
37 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Pani psycholog; karalna. Większość życia spędziła na zachodnim wybrzeżu udzielając pomocy psychologicznej przestępcom, byłym skazańcom i ofiarom przemocy. Wróciła do LB z planem sprzedania rodzinnego domu i ucieczką za granicę a zamiast tego spotkała brata i kobietę, z którą niegdyś dzieliła celę.
Nadal nie wyjechała..
Joan
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/08d63aaea6bdac38b9504b312fd7efc1/665547bd345a4ab9-26/s250x250_c1/b5872a4f4aa92433635424dbb8c3ed5d4ea0f4da.png][/telimg1]
[tel5]Joan
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/08d63aaea6bdac38b9504b312fd7efc1/665547bd345a4ab9-26/s250x250_c1/b5872a4f4aa92433635424dbb8c3ed5d4ea0f4da.png][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
19.05
JEDNA NA MILION
czyli już nie pamiętasz o swojej żonie?!
śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko okazują się szujami

Joan D. Terrell
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
19.20
JEDNA NA MILION
a możesz wpaść wieczorem do mnie?
podeślę ci adres,
mam pewien problem i powinnam go spróbować rozwiązać,
TAK POZA TYM
JAK NASZE PLANY WYJAZDOWE, PIĘKNA?

Joan D. Terrell
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
19.26
JEDNA NA MILION
najlepiej jakieś prochy,
bo ostatnio coś choruję.
kończę właśnie swoje freski i zabieram się za sypialnię,
Pearl Lagune, 410,
wpadaj kiedy tylko chcesz

Joan D. Terrell
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
19.30
JEDNA NA MILION
prędzej jakieś zatrucie pokarmowe
i w ogóle odsypiam ciągle nocki w shadow,
dlatego potrzebuję nowego i niemałżeńskiego łóżka

Joan D. Terrell
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
19.00
JEDNA NA MILION
chciałabym z tobą porozmawiać

Joan D. Terrell
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
19.30
JEDNA NA MILION
jestem w ciąży

Joan D. Terrell
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
20.00
JEDNA NA MILION
przyjadę, jasne,
ale raczej chodziło mi o to,
że to ty zostaniesz ciocią

Joan D. Terrell
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde
Chyba? Powiesz coś więcej?
Zostawmy je. Teraz chciałbym je spalić ale wiem, że w końcu dojrzeję do przejrzenia tego wszystkiego... Wchodziłaś do jej pokoju?


Joan D. Terrell
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
przemytniczka/szkutniczka — Blue Line Boats Rental
40 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Była policjantka, uwikłana w intrygę skutkującą pozbawieniem wolności, nadzorująca rodzinny biznes łódkowy przy okazji toczenia batalii z byłą narzeczoną, u boku dawnej współlokatorki
Pria
21:37
Mam nadzieję, że piszesz szczerze i od serca, nie tylko po to aby sprawić mi przyjemność… :lol:
Jeśli miałabyś chęć odciągnąć mnie od pracy, nie krępuj się; Od 10 do 16 siedzę w wypożyczalni łódek w Pearl Lagune


Joan D. Terrell
przemytniczka/szkutniczka — Blue Line Boats Rental
40 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Była policjantka, uwikłana w intrygę skutkującą pozbawieniem wolności, nadzorująca rodzinny biznes łódkowy przy okazji toczenia batalii z byłą narzeczoną, u boku dawnej współlokatorki
21:47
Pria
W sumie, czuję się całkiem dopieszczona, więc już to zrobiłaś
W porządku, poczekam. Przez najbliższy tydzień nigdzie się nie wybieram


21:50
Pria
I... gdybyś potrzebowała z czymś pomocy, zawsze możesz do mnie zadzwonić.


Joan D. Terrell
przemytniczka/szkutniczka — Blue Line Boats Rental
40 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Była policjantka, uwikłana w intrygę skutkującą pozbawieniem wolności, nadzorująca rodzinny biznes łódkowy przy okazji toczenia batalii z byłą narzeczoną, u boku dawnej współlokatorki
4:34
Pria
Za pół godziny wypływamy i czuję, że zasięg będzie nieźle szwankował; takie uroki pełnego morza :lol:
Odezwę się, jak tylko przybijemy do brzegu przy Cairns


Joan D. Terrell
ODPOWIEDZ