studentka weterynarii, mechanik — lorne bay mechanic
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Bad nights causing teenage blues
Get down ladies, you've got nothin' to lose
Sienna
21:45
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/f5/6e/6e/f56e6ef2ff3b8ba0146316feec64a7b0.png][/telimg1]
[tel5] Sienna
[/tel5][/tel02][tel8]21:45
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/originals/f5/6e/6e/f56e6ef2ff3b8ba0146316feec64a7b0.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
sumienny żółwik
.
lorne bay — lorne bay
26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Hey, hey, you, you
I could be your girlfriend
Benji
18:07
prawda
kurwa Sienna napisałem, że prawda ;/////
a nie mogłaś jakiegoś żula pod apteką poprosić? za kilka paczek paracetamolu na bank by się zgodził
dobra, ogarnę to, ale to nie dla Ciebie, prawda?
halo?
???


Sienna Hargreeves
mistyczny poszukiwacz
nick
lorne bay — lorne bay
26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Hey, hey, you, you
I could be your girlfriend
Benji
18:07
lol to po co pytasz
o już kurwa przekupywać, pomachałabyś mu tym paracetamolem przed nosem to jeszcze sam by poprosił
dobra dobra, easy girl, mówiłem, że ogarnę. aleeee to znaczy, że to przez to co wtedy?


Sienna Hargreeves
mistyczny poszukiwacz
nick
lorne bay — lorne bay
26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Hey, hey, you, you
I could be your girlfriend
Benji
18:07
a ja wiem co potem robiłaś? :/
gdybym pamiętał to bym nie pytał
to je lepiej oddaj, bo Ty i tak w takim razie nie powinnaś


Sienna Hargreeves
mistyczny poszukiwacz
nick
lorne bay — lorne bay
26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Hey, hey, you, you
I could be your girlfriend
Benji
18:07
nie wiem no, za dziewczynę?
lol, serio Ci te hormony już skaczą
to jednak sama idziesz po ten test?
akurat wydawało mi się, że jak zszedłem to w porę
i to niby Ty jesteś ta mądra, powinnaś wiedzieć, że nie ma naukowych badań zaprzeczających szkodliwości marihuany dla kobiet tych takich jak Ty


Sienna Hargreeves
mistyczny poszukiwacz
nick
lorne bay — lorne bay
26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Hey, hey, you, you
I could be your girlfriend
Benji
18:07
nie no wiedziałem, ale wiesz, nie pomagałaś nigdy
zresztą nieważne
no dobra, przecież wiem, po prostu kazałaś mi tam coś z bananami robić, to pytam czy jednak w takim razie wolisz żebym rozwoził banany czy poszedł po ten test, ja jebie
no i jak coś to wiesz, nie jesteś w tym sama, ja Cię tak samej nie zostawię okej?


Sienna Hargreeves
mistyczny poszukiwacz
nick
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
10:53
ja pierdole, nudzi mi się na tych wykładach dzisiaj... :/ na tyle, że zacząłem pisać jakieś głupie postanowienia noworoczne zamiast notatek :faint:
co Ty na to, żebym Ci je napisał?! kurwa, to genialny pomysł, dzięki że jesteś taka super, że mogę Ci o nich napisać!
1. w końcu skończyć tworzenie super motoru z tego gruchota, co ciągle zajmuje miejsce w warsztacie
2. poprawa kondycji, bo ciągle czuje, że jestem w stanie wiele zmienić
3. może wypadałoby w końcu poznać jakąś fajną laskę? :hm:
4. obejrzeć od nowa wszystkie filmy Marvela, ale nie według dat wydania tylko według chronologii komiksowej, bo może zobaczę coś, co wcześniej mi umknęło
5. więcej mniej pić
6. poprawić oceny na tej zjebanej uczelni... wypadałoby skończyć te studia z dobrymi wynikami (mam wrażenie, że w liceum więcej wiedziałem)
7. zaoszczędzić trochę hajsu, wypadałoby kupić lepszy samochód
8. no i jeszcze ten hajs przydałby się na jakieś zajebiste wakacje, co byś powiedziała na wspólny wypad do Hiszpanii chociażby?
9. powrót do licealnego podejścia, czyli przeczytać przynajmniej jedną książkę w miesiącu :hm:
10. ogólnie się ogarnąć życiowo, chociaż nie wiem od czego mógłbym zacząć, bo przecież jestem zajebisty :roll:



Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
11:00
wszystkie są wykonalne, to TY we mnie kompletnie nie wierzysz :/ :/ :/ :/ :/
halko... jaki Twój gruchot?!?!?!?! pierwsze słyszę???
co, punkt 3 Ci się nie podoba? czyżbyś była zazdrosna, że chcę sobie znaleźć jakąś fajną laseczkę? 8)
mam mniej pić i dlatego mam kupić piwo... great :faint:
ojezu, Twoim sugar daddy... naprawdę, Sienna? co Ty kurwa oglądasz po nocach, że masz takie fantazje... nie, po przemyśleniu, nie chcę wiedzieć co oglądasz!
i kto to mówi, to sterta twoich śmierdzących ciuchów uniemożliwia wchodzenie do Twojego pokoju i do WSPÓLNEJ - przypominam WSPÓLNEJ - łazienki


Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
11:10
chyba pomyliły Ci się gruchoty, o których jest rozmowa :lol: mówię o tym moim, co znalazłem na ogłoszeniach lokalnych i uznałem, że tchnę w niego nowego ducha :lol: a nie o tym Twoim, z którym na pewno już nie da rady zrobić czegokolwiek :lol:
Ty i pocieszanie :lol: spokojnie, puco, nie będziesz musiała tego robić, bo nie będzie takiej potrzeby 8) czemu ją hejtujesz? przecież jest spoko... :hm: i jak to po cholerę? na przykład po taką cholerę, żebym nie musiał słuchać ciągle, że w naszym mieszkaniu widzisz co chwilę inną dziewczynę wychodzącą z mojego pokoju :roll: pomijając fakt, że dawno żadnej nie było, ale przynajmniej bym Cię zablokował i nie mogłabyś tego argumentu użyć :lol:
nie wspierasz mojego postanowienia, puco...
ta rozmowa zaczyna się robić niebezpieczna i obawiam się, że chcąc nie chcąc dowiem się jakie masz te fantazje... i co mi się nie podoba? no nie wiem... może wszystko? :roll:
naucz się wreszcie korzystać z pralki :lol:


Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
11:20
czasem się psuje... niech Ci będzie :lol:
ale czemu *.* przecież puca to takie urocze określenie *.*
żeruje? coś Ty sobie znowu wkręciła? :roll:
och... czy ja właśnie dostałem pozwolenie? o_o ciekawe czy będziesz o nim pamiętać, jak już będzie dzień tuż po :roll:
no właśnie nie wiem, czy bym chciał... podejrzewam, że naoglądałaś się pisiont twarzy greja i zaczynasz opracowywać pokój bólu czy jak to się tam nazywało
nie przesadzaj, wypadałoby żebyś w końcu miała czyste ubrania, brudasku :/


Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
11:30
wiem, że nie muszę, ale chcę, bo jesteś moją, małą pucą <33
a może wprowadziła się dlatego, bo uznali że mogą spróbować wspólnego życia i dzielenia mieszkania, żeby przekonać się czy ich związek ma przyszłość? :hm: kurwa, jak to mądrze zabrzmiało!
aaaa... na nic :roll: na nic takiego
Kylo Ren bez koszulki? pfff, przy mnie wygląda jak leszcz, słaby masz gust puco :/
po to, że masz swoje ubrania, a ja mam swoje i wypadałoby, aby ta zasada została zachowana :roll:


Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
11:40
chciałabyś taki widok ujrzeć, że tak często mi życzysz tego chuja w dupie? :hm:
a ja już nie wiem, w czym oni są; dobrze wiesz, że ja się w tych wszystkich relacjach gubię
nieważne w czym są, oby im wyszło i takie tam
WAIT, WHAT?! jak to ciągnie do facetów? czemu ja o niczym nie wiem znowu???
musisz o wszystkim wiedzieć? nie wolisz mieć niespodzianki?
nie muszę być jego synem, żeby wiedzieć jaki jestem zajebisty :roll:
tylko według Ciebie


Sienna Hargreeves
ambitny krab
patsy#7401
ODPOWIEDZ