Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Pearl
Sorry, że odpisuję po takiej przewie...
Niczego od Ciebie nie potrzebowała, aż do teraz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg1]
[tel5]Pearl
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/originals/8d/f5/2a/8df52a120ec235bdd355700edf9cee41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKST[/teltxt]
[teltxt]TEKST[/teltxt]


[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]]
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Dobry wieczór, Pearl. Dziekuję i mam nadzieję, że u Ciebie równie dobrze.. l
Przyznam, że zaskoczyła mnie Twoja wiadomość. Chciałbym pomoc, ale tego typu sprawy ustalam tylko i wyłącznie droga oficjalną. Możesz skontaktować się ze szpitalem i poprosić o spotkanie, ale niczego nie obiecuje.
pearl campbell
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Zwykłaś pisać o późniejszych porach... Nie mniej jednak, zaskoczyłaś mnie.
Przykro mi, Pearl... Delikatne sprawy nigdy nie oznaczają nic dobrego. Mógłbym zapytać o szczegóły, ale obawiam się, że to niczego nie zmieni.
pearl campbell
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Od tamtego czasu sporo się zmieniło..
Czy to miało zabrzmieć jak groźba? Tak tym bardziej niczego nie osiągniesz.
Myślę, że wymiana wiadomości nie jest dobrą forma rozmowy na tego typu tematy.
pearl campbell
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Interesujące określenie, Pearl... Nawet mnie rozbawiło.
Wybacz, ale jak już mówiłem, wiele się zmieniło. .
Obawiam się, że nasze spotkanie nie wpłynie na zmianę mojego zdania. Nie powinnaś marnować na nie swojego czasu i energii.
pearl campbell
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Przez moment liczyłem na Twoja bezinteresowność.
Spotkam się z Tobą tylko ze względu na to, że byłaś... Tylko na nic się nie nastawiaj, nie wiem czy pomogę..
Jutro w parku w Cairna, przy tym wejściu co zawsze o 16.40. Innego terminu nie bedzie
pearl campbell
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
19.10
Richard
jak tak sobie myślę,
to pewnie podałaś mi ten numer i potem od razu zniszczyłaś kartę
robię więc idiotę z siebie?
gdzie dziś wisisz?
ale nie jesteś martwa, prawda?


pearl campbell
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
19.25
Richard
bardzo bym chciał twój tok rozumowania,
zwłaszcza ten o podłych facetach
to świat nie składa się z samych dzielnych strażaków?
mam propozycję nie do odrzucenia


pearl campbell
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
George
20:12
Hej Perełko, nie wiem gdzie wysłać swoje postanowienia noworoczne, żeby ich nie zapomnieć, więc je też w razie czego będziesz pamiętać za mnie, okej?
No to chyba przede wszystkim powinienem zacząć sprzątać w tej głupiej ruderze, bo wydaje mi się, że zgubiłem w niej pięć chomików i dwie fretki (jakby co przyjmuję zakłady czy się zjedzą czy jednak rozmnożą tworząc jakieś hybrydy, więc możesz postawić na swoją opcję), w sumie przydałoby się też, gdybym oduczył się spać na ziemi, to przynajmniej te chomiko-fretki mnie nie zeżrą, albo dłużej im to zajmie i no, to dopiero dwa postanowienia? To trzecie będzie takie, że nauczę się gotować coś nowego, bo teraz to trochę taka miernota, czwarte... cóż, chciałbym się przestać gubić w mieście, może mi to wyjdzie? Skorzystam w końcu z tej mapy od ciebie i notatek. Wypadałoby też, żebym poprawił swoje stosunki z tą paskudą moją siostrą, nie? A szóste w takim razie będzie takie, że może wyrzygam w końcu to, co mi na wątrobie leży od dłuższego czasu. Czyli siódme będzie polegało na tym, że będę biegać za tobą jak kretyn i wszystko wycofywać, ale nie kmiń nad tym teraz, bo dopiero od nowego roku zamierzam się ruszać. ÓSME, no to chciałbym w końcu regularnie odwiedzać grób rodziców. Dziewiąte... Będę krócej i treściwiej wszystko opisywać, bo ja pierdole, czy ja kiedyś nie byłem jakimś zasranym pisarzem, że mi się tyle chce w durne słowa? No a dziesiąte będzie takie, że kurwa nie będę już więcej robił żadnych głupich postanowień noworocznych. Dodam jeszcze jedenaste, chociaż takie nierealne trochę, ale chciałbym, cholera, w końcu sobie wszystko przypomnieć.
Dobra, Pearl, to powodzenia w zapamiętaniu, jesteś najlepsza :lick:


pearl campbell
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
20.00
Richard
z tabletkami to musi być bardzo wesołe miejsce
błąd, dziewczynom się nie mówi,
bo z przekory odrzucą,
kobieta jest mądrzejsza
co powiesz na kawę i nielegalne walki w klatkach?


pearl campbell
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpadać po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
21.00
Richard
przemyślałem sprawę,
nie chcę być pedofilem
położenie cię na matę?
kuszące, ale nie,
chcę ci pokazać jak ja się biję,
może nauczymy cię nieco samoobrony,
skoro już biegasz po mieście


pearl campbell
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
nieznany numer
Szanowny Panie Profesorze!
Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku życzę Panu oraz całemu zespołowi wykopalisk w Adelaide samych sukcesów oraz spektakularnych odkryć w nadchodzącym roku, ambitnych studentów i stażystów, szybkiego rozwiązywania napotkanych problemów oraz spokoju ducha, aby zarażać ogromną pasją kolejne pokolenia archeologów.
Wesołych! 😉
Jermaine Lyons

3 minuty później

nieznany numer
wybacz, pomyłka! 🙃
ale i tobie wesołych! 🎄😊


pearl campbell
lisowa
A.
ODPOWIEDZ