wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/cde49e6349344ed3f5ba9a8b21e27e07/9c7dff3637f2266f-93/s400x600/7150561f52feec2fc1fea252fc7f7c2e57015181.jpg][/telimg1]
[tel5]Mati
[/tel5][/tel02][tel8]21:37
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/cde49e6349344ed3f5ba9a8b21e27e07/9c7dff3637f2266f-93/s400x600/7150561f52feec2fc1fea252fc7f7c2e57015181.jpg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]21:37[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]

CODE: Zaznacz cały

[tele2]2:35
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/cde49e6349344ed3f5ba9a8b21e27e07/9c7dff3637f2266f-93/s400x600/7150561f52feec2fc1fea252fc7f7c2e57015181.jpg][/telimg1]
[tel10]Mati
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
2:37
Rusty
Spałem
Nie idziesz jutro do pracy?
Dobra, nieważne, gdzie jest banana for scale? Bo teraz nie wiem nawet jak duze są te dinozaury i nie wiem co o tym myśleć
Ten mały pomarańczowy to było dziecko tego pomarańczowego ze zdjęcia? W ogóle Mati, tam jest jeden krokodyl, czy Ty się w ogole znasz na dinozaurach?
Ja gdzieś w piwnicy mam pewnie wszystkie moje książki o dinozaurach, więc jakbyś chciała się doedukować, to ci mogę poszukać
Albo może są u rodziców
Ale wtedy też mogę poszukać


mathilda brubaker
przyjazna koala
nata#9784
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
2:40
Rusty
Wibracje też budzą ludzi, szczególnie jak mają chujowy sen
Wiesz, że jak sobie zmierzysz odległość od wyciągniętego kciuka do tego małego palca, to wychodzi taka fajna miarka?
To nie jest T-Rex, miałem pościel w t-rexy, więc uważaj co tu próbujesz mi sprzedać za oszczrstwa, znam się na rzeczy!!!
Dobra, to w weekend może poszukam, bo nie wiem gdzie są moje rzeczy z dzieciństwa i co tam zostało
Ja pracuję codziennie, o stałych godzinach, jestem jak korposzczur, zapomniałaś?
Przecież codziennie jestem w Coles po śniadane


mathilda brubaker
przyjazna koala
nata#9784
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
2:45
Rusty
A ty jak ładujesz telefon na noc, nie przy głowie?
Tak, tak naprawdę to cholernie teskniłem, ale nie odpisałaś mi na tego mema, więc nie wiedziałem, czy mogę spamować, rozgryzłaś mnie
Krokodyle w bajkach chodza na tylnych łapach, nie zachowuj się, jakbyś nie śpiewała nigdy, że jesteś Schnappi, kleine Krokodil
Czasem ruszam, ale wiesz, wolę w godzinach pracy, bo w filmach tego nie pokazują, ale potem jest strasznie dużo pierdolenia się z rozliczaniem nadgodzin, bez sensu taka robota
Mateo akurat próbuje mi od jakiegoś czasu wcisnąć ten wielki telewizor co macie na środku i chyba myśli, że mu się w końcu uda, ale jeszcze nie zdobył się na wzięcie ode mnie numeru
Możesz, podjechać do Ciebie? Tylko co z tego będę miał?


mathilda brubaker
przyjazna koala
nata#9784
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
2:40
Rusty
Czyli jak zgonujesz na imprezach, to wszyscy tak serio myśla, że umarłaś? Twoi znajomi w liceum musieli się świetnie bawić jak zaczynaliście pić
Hmm, a już myślałem, że wcale nie lubisz tej swojej pracy i masz w dupie dokładanie marchewek, cóż za zaskoczenie, podobno ludzie w nocy są bardziej szczerzy
A może rozpisuję horoskop, jaki masz znak zodiaku, to ci wszystko opowiem?
Nie za bardzo chciałem kupować cokolwiek w ogóle, budzik z radiem to taka super nagroda, żeby się ścigać? Mogę Ci kupić na urdziny, dawaj ten znak zodiaku, datę i godzinę, to będzie też do horoskopu
Zdecydowanie wolałbym, żebyś nie zasypiała, bo jszcze pomyślę, że umarłaś
A skąd wiesz jakiego byś miała? Pewnie widziałaś w życiu więcej dick piców niż ja, to powinnaś wiedzieć jak zrobić takiego ultimate
Obrazek
na takim na przykład mało widać


mathilda brubaker
przyjazna koala
nata#9784
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
2:40
Rusty
Ale taka zakopana, że nie miałaś jak oddychać? Ja w ogóle chciałbym być skremowany, a jak w trumnie, to z jakimś telefonem, jakby się okazało, że jednak nie umarłem, tylko t jakiś fejk
Marchewki są akurat zajebiste i można je jeść z jakimiś różnymi tymi pastami warzywnymi, wiesz jak się tym najadasz? I zawsze mam na jakichś spotkaniach w redakcji, bo teraz jest promowanie healthy lifestyle
Czyli jestśmy na tym etapie, że już masz przede mną sekrety? Ehh, a ja ci podałem mój adres
Jak to muszę się wysilić, a to nie jestem zaproszony tak domyślnie? Myślałem, że założenie karty stałego klienta w Coles znaczy dla Ciebie więcej...
Ale co zmierzyłaś? Bo to mnie bardzo ciekawi
Dobra, to jutro pokażę ci na żywo, żebyś nie zasnęła w samochodzie, dobranoc, śnij o mnie mokre sny


mathilda brubaker
przyjazna koala
nata#9784
barman — shadow
30 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
chłopiec o smutnym spojrzeniu, który miał zostać słynnym astrofizykiem, a w zamian tego barmanuje w Shadow, po tym jak wrócił ze swoich wielkich podróży
Josh
9:37
Pięknie! Uważaj na siebie tam, żeby Was nic nie zjadło <3
Też żałuje, ale za to przyniosę nam do domu resztki jedzenia z Shadow. Jak prawdziwy mężczyzna zapewniam posiłek kobiecie :lol:
wysłano do mathilda brubaker
sumienny żółwik
catlady#7921
luna - zoey - bruno - ellasandra - cece - eric - caritriona - judith - benedict - owen
ODPOWIEDZ