studiuje — i sprzedaje dragi
22 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Było warto oszaleć dla tych uszytych z pozłacanej waty sekund.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://pbs.twimg.com/profile_images/531609611350970368/tss2oQmD_400x400.jpeg][/telimg1]
[tel5]Bowie
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://pbs.twimg.com/profile_images/531609611350970368/tss2oQmD_400x400.jpeg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://pbs.twimg.com/profile_images/531609611350970368/tss2oQmD_400x400.jpeg][/telimg1]
[tel10]Bowie
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
grzybiara
bowie
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Ryder
Mikolaja w neglizu,
zawsze prestiżu,
w opór dużo blantów,
bez żadnych palantów.
Rachunków oplaconych,
śmieci wyniesionych,
dobrego obiadu,
ciekawego wykladu
życzy Ryderro Fitzgerald, Twój najulubieńszy nowy współlokator!


bowie hillbury
ryder fitzgerald
nata#9784
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
21:37
Lyra
Zapytał czy będę
jego DZIEWCZYNĄ
oficjalnie!!!!!


bowie hillbury
lyra raynott
Ola
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
21:38
Lyra
też mnie zaskoczył!!!!
no chyba, ale trochę głupio mi o to prosić, może się domyśli???????
ewentualnie mogę się poświęcić i żyć w trójkącie. Chcesz dołączyć? W sensie to już byłoby czworokąt, ale kij z tym


bowie hillbury
lyra raynott
Ola
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
GG:MM
Ryder
Twoja siostra ma jakiegoś typa?


bowie hillbury
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
GG:MM
Ryder
Stara, ja nigdy nie wiedziałem, ze ty cos ten, w sensie, że teraz, ja teraz jestem z Lyra, więc nic z tego niie bedzie

GG:MM
Ryder
aaa, dobra, usuń to!!!


bowie hillbury
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
GG:MM
Ryder
z Benjim? Powaga?


bowie hillbury
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
GG:MM
Ryder
lol, zawsze jadl makaron ze mna


bowie hillbury
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
GG:MM
Ryder
dobra, idź spac, mozesz mi jutro zalac też kawe, elo


bowie hillbury
ryder fitzgerald
nata#9784
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
04:40
Lyra
Omg, stara, wzruszyłam się w chuj
I jest mi tylko troszeczkę przykro, że nie mogę z tobą ten, bo jednak z Ryderem, a poza tym, że bawisz się zajebiście beze mnie, ale to ci wybaczam, bo wierzę, że następnym razem też mnie weźmiesz!! I powiem ci coś w sekrecie
Jak wtedy tak trochę kreciłam z tamtą typiarą, co ją na randkę wzięłam, to ja bardziej w sumie z tobą chciałam, wiesz? Ale bałam się zaprosić cię na randkę
No ale było minęło, KC i tak


bowie hillbury
lyra raynott
Ola
sprzedawczyni — sportspower lorne bay
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła studia z dietetyki, jej kariera gimnastyczki skończyła się po wypadku, więc póki co pracuje w sklepie sportowym, robi sporo głupot i została dziewczyną Rydera.
12:58
Lyra
ALE MASZ WSZYSTKIE PALCE?!
No pewnie, wszystko git!
aaa, to. Spizgał się strasznie z kumplem, nie Benjim tylko tym drugim, co ma takie śmieszne nazwisko, Love? albo imię, w sumie nie wiem, ale tak to chyba miała ta typiara z You, to może on nie. W każdym razie kazałam mu spać u siebie :roll:


bowie hillbury
lyra raynott
Ola
ODPOWIEDZ