radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=fluorite][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/cst29At.gif][/telimg1]
[tel5]Thomas
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/cst29At.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
yo, co powiesz na: ja, Ty, finał ligi mistrzów, sobota, rudds?*
Możesz wziąć długopis i papiery rozwodowe, przeczytam Ci na głos skoro sam nie potrafisz :v
Thomas Winfield

*TAK, WIEM że finał był wczoraj ok :lol:
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Uuu ale Ci się język wyostrzył, niedługo być może nawet zaczniesz być zabawny 8)
Tylko pamiętaj, że jesteśmy za LIVERPOOLEM, nie pomyl się
Thomas Winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Oesu, Ty to jednak jesteś tępym butem
Liverpool - taki brytyjski klub. Tak samo brytyjski jak Elżbieta II, Twoja królowa. Teraz kumasz??
Będziemy jeść kawior i popijać szampana :roll:

Thomas Winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Leżę :lol: Co Ty brałeś?
A i jak coś, to zrobiłem screena Twojej wiadomości :v
No to o tym mówię! THATS THE SPIRIT ZIOM

Thomas Winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
Luz, Keira go ostatnio widziała w porcie, powiem jej żeby go podpytała :lol: :lol:
Ej dobra, żarty ze zmarłego kumpla chyba trochę nie na miejscu, co? :v
Heh żartowałem, pewnie by nam przyklasnął
Ale serio, typiara twierdzi, że go widuje jak popierdala po porcie. Dałem jej numer do znajomego psychiatry D:

Thomas Winfield
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
12:25
A chuj ją tam wie. Mówiłem już o tym Elce, żeby jej przeprowadziła jakąś interwencję czy inne gówno tego typu, bo coś tam Keirze ewidentnie nie styka
No chyba, że odpierdalają jakiś cosplay tego drewnianego chujka i Dżepetto :lol: Ten z nosem pływał w paszczy wieloryba, to by tłumaczyło port :v
Albo Josh został małą syrenką :hm: Tyle opcji. A on zawsze był trochę dziwny...
Ech, brak go trochę, co?

Thomas Winfield
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
Joe Collins
Zadzwonię. Przygotuj historię swojego największego przegrywu. J.
ambitny krab
Joe
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Shiva
Twoi rodzice ciągle jojczą, że ich nie odwiedzasz.
Martwią się, bo myślą, że po powrocie z frontu ciągle masz coś z głową. Nie powiedzą Ci tego w twarz a ja.. to ja.


Thomas Winfield
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Shiva
Szkoda, bo to ubarwiłoby Twoje przybycie.
Taa, jakoś nie przypominam sobie, żeby mnie adoptowali, więc.. chcesz się dalej licytować staruszku? Weź jakąś pannę za rączkę i przyjdź. Albo Luke'a. Też ma delikatnie dłonie. I nie myśl, że wtedy wyjdę z pokoju. Będę nasłuchiwać z góry jak wzajemnie obrażacie swoje głowy. Będzie zabawnie.


Thomas Winfield
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Shiva
Nie ma nic zabawniejszego od dorosłego faceta kłócącego się rodzicami ;P Po prostu wpadnij w wolnej chwili i z nimi pogadaj.


Thomas Winfield
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.

Thomas Winfield
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
ODPOWIEDZ